PDA

Zobacz pełną wersję : Chciałbym zdobyć ramke + naklejki



kamilbuda
27-12-2009, 00:12
Jako, że dość sporo się poruszam moim mondkiem, zależy mi na zdobyciu ramek + naklejek na szyby z adresem stronki, może trochę ludzi z trójmiasta zobaczy adres i dołączy do nas?

Do kogo się zwracać, kto posiada?

wsciekly
27-12-2009, 00:16
po ramki do kr-a się zgłoś

kamilbuda
27-12-2009, 00:21
a kto jest na trojmiasto i jak go znalezC?

wsciekly
27-12-2009, 00:31
Województwo Pomorskie – kolega szwagier

tu masz wszystkich
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=60481

Klimaz
28-12-2009, 22:29
a czy ktoś jeszcze zajmuje się rozprowadzaniem naklejek wewnętrznych i zewnętrznych oprócz kraVco? Bo napisałem do niego i bez odzewu.....

popeye
28-12-2009, 23:27
Wracając do tematu jeżeli rada się zgodzi może był bym w stanie zająć się organizacją i rozprowadzaniem podkładek pod tablice rejestracyjne oraz naklejek, tak jak mówię wszystko moge załatwić tyko czy moge? oczywiście wszystko do wglądu i do akceptacji
Pozdrawiam

jacekpr1
29-12-2009, 00:09
a czy ktoś jeszcze zajmuje się rozprowadzaniem naklejek wewnętrznych i zewnętrznych oprócz kraVco? Bo napisałem do niego i bez odzewu.....

spróbuj napisać do kolegi chencek, powinien mieć jakiś kontakt z kraVco

Klimaz
29-12-2009, 01:52
I tak setki-tysięcy razy pisać te same wierszyki do kogo innego bo poprzednik nie odpisze.....

Nudzi mnie już coś takiego, 2 naklejki chciałem, ale jak widać nawet i to jest za dużo.... szkoda

balcer
29-12-2009, 10:52
Kolego klimaz rozumiem Cię w pełni, gdybyś przyszedł tu kilka miesięcy temu to naklejki same by Ciebie znalazły. Proszę zrozumieć, że wypełniamy tu swoje obowiązki, które sami sobie nałożyliśmy, bezinteresownie i bezpłatnie. Kolega kraVco prowadził od lat akcję naklejkową i dopóki nie powie pas, czekamy na kolejne rzuty naklejek różnej maści. Nie możemy mu po prostu akcji odebrać, bo byłoby to niekoleżeńskie.

Mam nadzieję, że nikt już się nie będzie zbędnie denerwował i obrażał, ze musi chwile na naklejkę poczekać.

Pamiętajmy, ze to nie tylko dystrybucja należy do wypełnienia akcji, ale od projektu po często zawieszenie na aucie, więc po kroć błagam, dajcie czasu. Ta uwaga tyczy się każdej akcji gadżetowej.

Dodano po 14 min.:


Wracając do tematu jeżeli rada się zgodzi może był bym w stanie zająć się organizacją i rozprowadzaniem podkładek pod tablice rejestracyjne oraz naklejek, tak jak mówię wszystko moge załatwić tyko czy moge? oczywiście wszystko do wglądu i do akceptacji
Pozdrawiam

Myślę, że nie zaszkodzi zaprezentować tu na forum propozycji podkładek, projektu i samego materiału, naklejki muszą chyba być takie jak były więc tu masz sprawę jasną. Nikt nikomu głowy nie urwie jak sam się za coś weźmie. Projekty, produkty, wymiary, ceny...tego tutaj brakuje :) :beer:

kamilbuda
29-12-2009, 12:26
a ja dalej czekam na podkładki pod tablice.. moj kr milczy

popeye
29-12-2009, 14:58
Zapraszam :los:
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=906692#906692

Dodano po 51 min.:

No to juz góra zamkneła temacik :los2:

Dodano po 42 sek.:


Myślę, że nie zaszkodzi zaprezentować tu na forum propozycji podkładek, projektu i samego materiału, naklejki muszą chyba być takie jak były więc tu masz sprawę jasną. Nikt nikomu głowy nie urwie jak sam się za coś weźmie. Projekty, produkty, wymiary, ceny...tego tutaj brakuje Smile Beer

No własnie radzie zaszkodziło bo zamkneli temat

Tyberiusz
29-12-2009, 15:05
a ja dalej czekam na podkładki pod tablice.. moj kr milczy

Ja Ci mogę podesłać, szczegóły PW. Zapraszam.

balcer
29-12-2009, 15:07
Tyberiusz jak masz więcej to wezmę dwa kpl. :)

popeye
29-12-2009, 15:09
Ja Ci mogę podesłać, szczegóły PW. Zapraszam.


Tyberiusz jak masz więcej to wezmę dwa kpl. Smile

No i oto właśnie chodziło aby coś się ruszyło w tym temacie :los2:
Ja też wezmę jeden komplecik o ile Tyberiusz focha nie złapie :beer:

Tyberiusz
29-12-2009, 15:19
kochani, mam ostatnie dwa komplety, z czego jeden muszę wymienić na swój koszt pajerowi, bo podczas przesyłki coś tam mu się połamało. Co do drugiego kompletu, to zaoferowałem się koledze kamilbuda, to teraz się nie wycofam.

balcer
29-12-2009, 15:24
Kto z KRów ma jeszcze ramki? Bo na 100% mają w Kołobrzegu, Opolu, tak mi się wydaje :niewiem:

Tyberiusz
29-12-2009, 15:25
Trzeba zapytać na KRowie :)

radzique
29-12-2009, 15:26
o ja też chętnie wezmę ramki, na Focusie miałem więc na Mondeo tez muszą być

dream
29-12-2009, 15:44
Trzeba zapytać na KRowie :)

niestety rameczek brak i to od dłuższego czasu...
ktoś coś z tym fantem zrobi w końcu?