PDA

Zobacz pełną wersję : konsola srodkowa MkI & MkII



altoot
30-03-2005, 20:00
czy mozna sobie bezkarnie przełozyc konsole z MkII do MkI??

Pytam głownie Ujemnego i Wrozka, ktorzy maja doswiadczenie z dwoma wersjami...

Chce przełozyc sobie drewnopodobna obudowe zegarów z MkII, ale odcien tego "drewna" jest inny niz moja konsola...

Jesli chodzi o tą blaszaną przegrode miedzy wnekami w MkI - mysle ze nie bedize miala ona nic do rzeczy, bo radio i tak 1 Din włoze

Aha - to z przycisiem ASR i podgrzewaniem foteli? u mnie przcisk ASR jest kolo sterowania lusterkami zewnetrznymi, a właczniki podgrzewanych zydli bezposrednio na fotelach... w MkII wszystko jest nad popielniczką

wiec jak znawcy :pad: da sie w garażowym zaciszu to wykombinować??

HĘ?!

krzys125
30-03-2005, 21:23
czy mozna sobie bezkarnie przełozyc konsole z MkII do MkI??

Pytam głownie Ujemnego i Wrozka, ktorzy maja doswiadczenie z dwoma wersjami...

Chce przełozyc sobie drewnopodobna obudowe zegarów z MkII, ale odcien tego "drewna" jest inny niz moja konsola...

Jesli chodzi o tą blaszaną przegrode miedzy wnekami w MkI - mysle ze nie bedize miala ona nic do rzeczy, bo radio i tak 1 Din włoze

Aha - to z przycisiem ASR i podgrzewaniem foteli? u mnie przcisk ASR jest kolo sterowania lusterkami zewnetrznymi, a właczniki podgrzewanych zydli bezposrednio na fotelach... w MkII wszystko jest nad popielniczką

wiec jak znawcy :pad: da sie w garażowym zaciszu to wykombinować??

HĘ?!



wszystko się da, ale po co jak chcesz go sprzedać?? :)

altoot
31-03-2005, 00:17
wszystko się da, ale po co jak chcesz go sprzedać?? :)

chciec w dzisiejszych czasach nie znaczy móc...


jakos sie kupce drzwiami i oknami po niego nie pchajom (nie wiedziec czemu), a ze dobrze słuzy - kuracje odmladzajaca mu walne, a co tam, niech tez cos ma :)

ujemny
31-03-2005, 09:15
:niewiem: , bo nigdy nie zdejmowalem obu zeby porownac! :niewiem: co pod spodem i jak sie mocuje jedna i druga konsole?

m3hoo
31-03-2005, 09:22
A ja chciałbym dokładnie odwrotnie. Chcę zapożyczyć z MkI tę konsolę z miejscem na radio, ale bez drewna. Patrzyłem i na oko rozłożenie pokręteł i el. lusterek jest takie samo, ale pewności nie mam. Gdyby ktoś miał na zbyciu taką konsolę, chętnie nabędę. Tylko pytanie - czy ten schoweczek pod radiem 1DIN można wyjąć? Tam są takie przegródki, które nijak mi nie pasują.

altoot
31-03-2005, 13:37
. Tylko pytanie - czy ten schoweczek pod radiem 1DIN można wyjąć? Tam są takie przegródki, które nijak mi nie pasują.

tak - schowek pod radiem mozna wyjac
Widziałem kilka razy MkI z fabryczną zabudowa audio taką ze wyzej był odtwarzacz kasetowy a nizej odtwarzacz CD ewentualnie panel sterujacy zmieniarka

jarekch
04-04-2005, 21:23
Zgadza się! Ja mam takiego fabrycznego CD'ka :) Niestety nie czyta MP3 :(