PDA

Zobacz pełn± wersję : CB radio Uniden



fuel111
13-10-2005, 00:40
Witajcie. No mam w końcu swoje CB dzięki uprzemo¶ci kolegi Grala - :beer: co najmniej się należy zakupiłem komplecik do swojego bolidu. Jutro montaż i jak znajdę mocowanie do klapy to jeszcze jutro jadę na zestrojenie anteny. Gralu Dzięki. A przy okazji zaliczyli¶my u mnie w garażu mini spot Gralu, M3hoo i ja :metal :bigok:

waldemarz
13-10-2005, 00:56
Szkoda ze nic nie powiedziales, a dzisiaj mielismy gdzies jechac razem i czekalem na info od ciebie. :metal

Oktan
13-10-2005, 01:10
Szkoda ze nic nie powiedziales, a dzisiaj mielismy gdzies jechac razem i czekalem na info od ciebie. :metal

oj nieładnie fuel111 :getsome: tak zagrać z kolegi :))


jakie koszta były tego sprzętu ?? i gdzie będziesz mocował antenę ??
oj kusicie chłopaki kusicie z tym CB :)
a ostatnio zapłaciłem mandacik 100 i 2 pkt karne :wall: po utargowaniu !!

fuel111
13-10-2005, 01:37
Szkoda ze nic nie powiedziales, a dzisiaj mielismy gdzies jechac razem i czekalem na info od ciebie. :metal
Zabij mnie ale wczoraj po16 godz. pracy wstałem dzi¶ i od razu pojechalem do Józefowa. Załatwiłem wszystko i dopiero o 20 Gralu wpadł ze sprzętem. :pad: :pad: Koszt kompletu to 460 pln

m3hoo
13-10-2005, 09:31
oj kusicie chłopaki kusicie z tym CB :)
I tak nie unikniesz instalacji :) Jak sam nie zamontujesz, to my Ci zamontujemy.
A radyjko siuuuper - wiem, bo sam mam takie :)
I jak się jedzie przed Gralem, to nie trzeba wydawać kaski na telefon - praktycznie cał± drogę od Fuela do mnie przegadali¶my.
P.S. Wszystkie klameczki pod¶wietlone :metal

gbear
13-10-2005, 10:13
Witajcie. No mam w końcu swoje CB dzięki uprzemo¶ci kolegi Grala - :beer: co najmniej się należy zakupiłem komplecik do swojego bolidu. Jutro montaż i jak znajdę mocowanie do klapy to jeszcze jutro jadę na zestrojenie anteny. Gralu Dzięki. A przy okazji zaliczyli¶my u mnie w garażu mini spot Gralu, M3hoo i ja :metal :bigok:

Powitac, powitac w gronie MDO z antenka :) :bigok:

tylko niech twoje CB nie uspi czujnosci "mi¶kowej" na drodze. Wpadke mozna zaliczyc tez i z radiem :satan:

niemniej zycze dobrych lacznosci

73! :)

pzdr

gbear
13-10-2005, 10:18
Szkoda ze nic nie powiedziales, a dzisiaj mielismy gdzies jechac razem i czekalem na info od ciebie. :metal

oj nieładnie fuel111 :getsome: tak zagrać z kolegi :))


jakie koszta były tego sprzętu ?? i gdzie będziesz mocował antenę ??
oj kusicie chłopaki kusicie z tym CB :)
a ostatnio zapłaciłem mandacik 100 i 2 pkt karne :wall: po utargowaniu !!

daj sie skusic, daj :satan: :satan: :satan:

dobra sprawa :)

pzdr

Luca
13-10-2005, 11:39
Koszt kompletu to 460 pln

Gratulacje Rysiu :metal . A który Uniden i z jak± antenk± za te 460 złociszy, bo też się przymierzam :satan: .
Nawet troszkie postowali¶my z Graluu na ten temat, ale na razie upadło z powodu $$$ :wall: , ale co¶ powinno mi wpa¶ć i muszę szybko zarz±dzić, nim małżonka roztrwoni na głupoty :))

:metal :beer: :bigok:

Oktan
13-10-2005, 19:45
ponieważ dalsze Polaków rozmowy zeszły na inny temat, więc zrobiłem mały edit link macie tutaj i tego mi się trzymać (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6805) łobuzy jedne :getsome: