PDA

Zobacz pełną wersję : hak



rember
14-10-2005, 14:57
mam taki maly problem z koncówka od haka poniewaz nie wiem czy te sruby trzymajace koncówke so tylko wsadzone czy tez sa w jakis sposób wkrecane bo umnie chyba sie tak zapiekly ze nie mozna ich wyjac , probowalem tez je wykrecic przy pomocy metrowej przedluzki i podejzewam ze predzej bym je pourywal wiec moze ktos próbowal juz wykrecac koncówke dodam iz jest to orginalny hak forda

crater
14-10-2005, 15:51
Potraktuj je obficie jakimś odrdzewiaczem (Coca-Cola?) może da radę.

jack
14-10-2005, 15:56
Od coli lepszy moze sie okazać WD40 i jakieś specjalne do gwintów też widziałem, ale nazwy nie pomnnę.

krzys-68
14-10-2005, 19:31
Niestety zapiekły sie na amen.Kpl nowe sruby a te jedynie na goraco przy pomocy palnika wyjmiesz :satan:

HEVA
14-10-2005, 19:51
mam taki maly problem z koncówka od haka poniewaz nie wiem czy te sruby trzymajace koncówke so tylko wsadzone czy tez sa w jakis sposób wkrecane bo umnie chyba sie tak zapiekly ze nie mozna ich wyjac , probowalem tez je wykrecic przy pomocy metrowej przedluzki i podejzewam ze predzej bym je pourywal wiec moze ktos próbowal juz wykrecac koncówke dodam iz jest to orginalny hak forda

Jak mówi Krzyś - WD40, ale na dłużej pozostaw. Popsikaj rano obficie, potem po południu, potem wieczorem i zaatakuj rano kluczem :)
WD40 to środek penetrujący, może dostanie się do wnętrza. Acha - przeczyść wszystko dokładnie szczotką drucianą do połysku :/

fuel111
14-10-2005, 19:52
Jest to sposób rozwierć lub urwij i nowy otwór. :metal

zdzichop
14-10-2005, 20:11
Niestety zapiekły sie na amen.Kpl nowe sruby a te jedynie na goraco przy pomocy palnika wyjmiesz :satan:
Rozkręcanie na gorąco pomoże kazdej srubce :metal :beer:

woj9
14-10-2005, 20:41
Tylko ciepła Coca-Cola może to ruszyć :banan: