PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]problem z fotoradarem



blady1
24-02-2010, 20:22
ma navigacje lark 35 i automape wrana na karcie a problem z punktami poi za każdym razem dostaję informację o punkcie poi i bez znaczenia czy jest to fotoradar czy światła czy punkt gastronomiczny poprostu mówi że jest punk poi szukam w ustawieniach i zaznaczone mam informuj i inne pocja a ta cholera tylko punkt poi i punkt poi
pomocy :ass: :metal2:

jamax
24-02-2010, 20:39
Jaka wersja Automapy ?

blady1
24-02-2010, 21:07
6,0 i jeszcze ma jakieć dodatkowe głosy wgrane
czesio-niech tam sobie gada blondyna -ok ale na jaką cholerę dodali geja zanim cos powie to przejechać zakret mozna

jamax
24-02-2010, 21:13
Wywal te głosy , jeżeli masz prawidłowo ustawione powiadamianie POI ( te co potrzebne) to problem właśnie w głosach.Dla mnie to ma działać a nie bawić .

blady1
24-02-2010, 21:20
musze zobaczyć a jak na złośc wywaliłem stara mape

Critu
24-02-2010, 22:16
Problem w tym, że w AM 6xx pozmieniały się nazwy kategorii POI. Aby odtwarzany był właściwy komunikat nazwa komunikatu musi być identyczna jak nazwa kategorii punktu POI. Odpowiednie dźwięki mogą być w formacie pliku *.wav wrzucone do katalogu AutoMapaEU>Voices, lub musisz wyedytować cały plik *.voice tam je wgrać i zapisać zmiany. Tak zmodyfikowany plik wrzucasz do katalogu głównego.

Nazwy kategorii POI są w pliku
AutoMapaEU>categories_ex_pl.dic


Dla mnie to ma działać a nie bawić
A mnie bawi głos Andrzeja Leppera :metal: gdyż wole komunikat typu "wjechałeś w buraki szukamy asfaltu" niż "zjechałeś z trasy nowa będzie lepsza" Hołka

albo

Andrzej "Tu łatają pęknięte gumy"
Hołek "Wulkanizacja" itp itp.


Działa i bawi :))

jamax
24-02-2010, 22:23
Prawdę mówiąc wyłączyłem wszystkie komunikaty prócz radarów a i te zaczynają mnie irytować.A co do problemu , critu masz rację od AM 6 wszytko uległo radykalnej przebudowie tylko czy na lepsze ? .Ciekawostka , nie ma obwodnicy Krośniewic ( w Am 6,1 ) :wall: :wall: A dzisiejszy wybór trasy Gubin- Poznań normalnie mnie rozbawił .

Critu
24-02-2010, 22:28
Z tego co wiem to AM ma jakiś błąd w algorytmach przy obliczaniu tras powyżej 100 km. A według mnie to AMTrafic to jeszcze jest totalną porażą.
Jadąc w Grudniu do Siechnic z Bydgoszczy wyznaczyłem trasę w nocy wyjazd ok 2-giej. Przejrzałem trasę i zauważyłem, że prowadzi obok Wrocławia, pomyślałem super. Będąc w okolicy Wrocka zauważyłem, że AM chce mnie jednak przez Wrocek prowadzić godzina ok 7:30, a to już była porażka. Więc AMT u mnie jest wyłączone.

blady1
24-02-2010, 22:43
wywaliwszy 6,0 i wgrawszy starszą wersję jestem szczęśliwym człowiekiem do tego Cb i mam kogo posłuchaći z kom pogadać :satan: :satan: :satan:
dziękuję wszystkim za pora :beer: :beer: :beer: dy

hercin
26-02-2010, 09:27
Witam

Do radarów polecam sciągnąć gotowe paczki z http://poi4am.prv.pl/
Są ikonki i dzwięki, u mnie działa na AM6.1

Malar
26-02-2010, 14:42
Kolego wgraj Automapę 6.1 i będzie ok , 6.1 ma już sama w sobie POI najnowsze...

jamax
26-02-2010, 15:00
6.1 ma już sama w sobie POI najnowsze...
:metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

Critu
26-02-2010, 16:44
6.1 ma już sama w sobie POI najnowsze..
Owszem tak, ale koledze nie chodzi o aktualność punktów POI, tylko o zgodność komunikatów z punktami POI.
Konkretnie, gdy zbliża się do fotoradaru to nie ma komunikatu głosowego o fotoradarze, tylko przykładowo "Punkt POI 500m".