PDA

Zobacz pełną wersję : No ja też mam od nie dawna....



Yaro
01-04-2005, 08:46
A dokładnie od lutego mam : Mondeo kombi :metal 1,8 TD /98", dla mnie bomba...zwłaszcze że poprzednio byłem nieszczęśliwym posiadaczem Fiata Tempry 1,6 i na gazie....samochodzik robi wrażenie i jest miły w eksploatacji, jeżdżony był we Francji i tam przekulał 120 tysiaczków, jest to mój pierwszy diezel i jestem miło rozczarowany.....wcale nie jest głośny... ogólnie jest cool a i wypasik nie zgorszy....
A mankamenty....cóz
-akumulator - jeżdżony od nowego - :ass: dosłownie bezobsługowy :ass: - dwie cele były puste jak bębny :)
- ubetek rzędu 40% freonu w klimie
- gumy na stabilizatorze
- i chyba nie działa elektryczna regulacja świateł , ale to sie jeszcze zobaczy
A tak poza tym to niema do czego sie przyczepić....Pozdro!

altoot
01-04-2005, 09:00
A dokładnie od lutego mam : Mondeo kombi :metal 1,8 TD /98", dla mnie bomba...zwłaszcze że poprzednio byłem nieszczęśliwym posiadaczem Fiata Tempry 1,6 i na gazie....samochodzik robi wrażenie i jest miły w eksploatacji, jeżdżony był we Francji i tam przekulał 120 tysiaczków, jest to mój pierwszy diezel i jestem miło rozczarowany.....wcale nie jest głośny... ogólnie jest cool a i wypasik nie zgorszy....
A mankamenty....cóz
-akumulator - jeżdżony od nowego - :ass: dosłownie bezobsługowy :ass: - dwie cele były puste jak bębny :)
- ubetek rzędu 40% freonu w klimie
- gumy na stabilizatorze
- i chyba nie działa elektryczna regulacja świateł , ale to sie jeszcze zobaczy
A tak poza tym to niema do czego sie przyczepić....Pozdro!


Witaj - cieszymy sie nie zmiernie z Twojego nowego navytku :bigok: :beer:


a ty tymczasem uzupelnij info o sobie w profilu...

pozdr

m3hoo
01-04-2005, 09:21
i jestem miło rozczarowany!

:)

krzys-68
01-04-2005, 20:08
słuszny samochodzik,oby Ci słuzył :bigok: