PDA

Zobacz pełną wersję : Pech



bakarys
15-10-2005, 23:27
Od miesiąca chcę założyć gaz do swojego Mondka. Niestety :( żaden z "dobrych" gazowników nie ma dla mnie instalacji. Podobno bardzo trudno obecnie zdobyć interesującą mnie instalkę (BRC). I co robić? :getsome:

rember
16-10-2005, 00:23
a jaka chcesz zalozyc instalacje II czy IV generacji i dlaczego upierasz sie przy BRC moim zdaniem sa lepsze na rynku talie jak LOVATO czy LANDI RENZO nie wspominajac juz o PRINSIE czy KOLTECU ale to juz inna bajka i cena . Mysle ze wkoncu znajdziesz odpowiedniego gazownika ale z terminem bedzie ciezko podobno niektórzy zapisuja juz na grudzien POWODZENIA

bakarys
16-10-2005, 11:54
Nie, nie upieram się. Chodzi oto, że mam zaufanie (trochę) do czlowieka, który to robi. A chcę oczywiście instalacje sekwencyjną. :metal Wielu mówi, że jakość montażu jest bardzo ważna, więc nie chcę dać spaprać robotę komukolwiek. Mam jeszcze wątpliwość: a może Zawoli?

rufix1
16-10-2005, 14:17
W moim przypadku problem polegał na tym ,że same sekwencje mechanik posiadał,lecz miał braki ze zbiornikami(problemy z dostarczeniem na czas) :)

bary
16-10-2005, 16:23
No teraz u gazowników wielki "bum". Wszyscy zakładają gaz.
W zeszłym tygodniu chciałem jechać na regulację do swojego fachowca ale on prosił, żeby nie jechać bo ma tyle roboty, ze nie może się wyrobić.
Pozdrawiam.

Piotrek
16-10-2005, 18:23
Jak tak dalej pójdzie to znowu zabraknie zbiorników i wielozaworów i terminy będą na przyszły rok

macias
16-10-2005, 21:05
witam
u nas znaczy w polsce ogólnie powstał problem z butlami a to dlatemu ze niemiaszki kupują te same butle co my za 200 euro wiec producent woli wyslac im butla i u nas nie ma wiem bo rozmawialem ze znajomym gazownikiem a u nas butla kosztuje 400 zł w koło wiec niemiaszek dale 2 razy tyle