PDA

Zobacz pełną wersję : [TD MkI] Cieknący wtryskiwacz



djxander
07-03-2010, 19:57
Witam. W moim mondeo wcześniej zauważyłem że 1 wtryskiwacz delikatnie się poci jednak dziś zaraz po odpaleniu zauważyłe że cieknie z niego ciurkiem jak silnik się zagrzał cieknie trochę mniej. Wyciek zauważyłem ze środka wtryskiwacza. Da się to jakoś naprawić, czy muszę wymieniać na nowy? Mój silnik delikatnie kopci, jest to winą tego wtryskiwacza? Dodam żę nie zauważyłem żadnej różnicy w pracy silnika (poza trudniejszym odpalaniy po nocy i większym zurzyciu paliwa) dźwięk, obroty idealne po zinie poprawiła się nawet dynamika.

witek
07-03-2010, 20:07
Z wtryskiwacza czy z wężyka przelewowego??

maxx77
07-03-2010, 20:12
No niestety jak cieknie z wtrysku to trzeba go wyciągnąć i albo go poskręcać albo pękł i niestety do wymiany.

djxander
08-03-2010, 01:23
Na pewno cieknie wtryskiwacz. Wcześniej myślałem że przewody ale dziś je pozamieniałem i wszędzie indziej sucho, poza tym ewidentnie widać jak leje się ze środka.

Dodano po 14 min.:

Tak przy okazji zapytam: jak na pracującym silniku wcisnę pompkę paliwa dość energicznym ruchem to w przewodzie do pompy pojawiają się bąbelki powietrza. Pompka nieszczelna czy przewody? może jedno i drugie?

ryszinho
08-03-2010, 01:29
Pompka w kiepskij kondycji ale nic z tym nie rób ;)

U mnie też tak jest i wsio działa.

Wtrsykiwacz, może wystarczy mocniej skręcic obudowę i przestanie sie lać ;) U mnie też tak było, dokręciłem mocniej i trzyma.