PDA

Zobacz pełną wersję : ..:: CB radio ::..



Nephilim
01-04-2005, 22:58
Hej,
chciałem z Wami się podzielić swoimi przemyśleniami na temat CB. Namówił mnie do tego kolega. Zapłaciłem 250 złociszy, zainstalowałem w zaprzyjaźnionym zakładzie i .... i zacząłem nadawać.
Jego funkcja obecnie została zredukowana do jednej, ale jakze istotnej kwestii.
Stoją czy nie stoją z suszarką :boks:
Bo od tego zależy czy :terefere: czy też :wall: - lub co gorsza :getsome:
TIR-owcy używają mocnych anten (niektórzy nawet ze wstęgami) - i wiadomości przecinają Twój samochód w ilościach nieprawdopodobnych. A to się umawiają na panienki, a to znowu uzgadniają wyprzedzanie - ale przede wszystkim informują gdzie są Panowie :metal .

Masz info zazwyczaj jakieś 4-5 km przed.
Mi się zwróciło już przy pierwszym wyhamowaniu - teoretycznie nie powinno być ich w jednym miejscu a BYLI (a było 120 na 50... na moim budziku).

A może wszyscy już mają ?

Polecam.

Martino69
01-04-2005, 23:13
Ja już 7 lat woże CymbałRadio w samochodzie w każdym który miałem miał szumofon :) Koszty instlacjii radia zwróciłymi sie już parokrotnie.W rejonie w którym jeżdzę to na odcinku 5km trzy kontrole radarowe to minimum hi hi a mondek nie lubi przymulania :) No i pozdrówka dla kierowców Tir :) 73na drogę :)

grzebyk
02-04-2005, 00:17
też zamontowałem jak zostałem przyłapany dwa razy w jednym miesiącu, powiedziałem basta i już mam, pewnie sie już zwróciło bo jadąc na święta po drodze naliczyłem 9 patroli, na pewno bym gdzieś wtopił a z CB wiedziałem o każdym wcześniej. Zastanawiam się tylko jak rozwiązać problem radarów stacjonarnych bo nie sposób wszystkie spamiętać a tiry o nich raczej nie mówią. Jak wy rozwiązujecie ten problem?
Pozdrawiam.

Nephilim
02-04-2005, 00:25
Ja zazwyczaj pytam 8O czy stoją gdzieś aparaty fotograficzne (wjeżdzam i mówię: jadę tą a tą drogą, czy gdzieś tutaj jest maszynka do robienia zdjęć samochodom ?
Zazwyczaj się chwalą :)
Druga wersja:
Wchodzisz na kanał "2" i pytasz wprost. Taksówkarze zazwyczaj mają pełne rozeznanie.

altoot
02-04-2005, 00:39
od wakacji woże - spodobało mi sie u Krzysia125 :)

i tez sobie sprawiłem