PDA

Zobacz pełn± wersję : Zima idzie czas "podreperowac" munka



gnacik
24-10-2005, 11:45
Jako ze zima coraz blizej postanowilem puki jeszcze ciepo "podreperowac" mojego munka.
Na pierwszy ogien idzie wymiana termostatu wraz z plynem,
druga rzecz to wymiana plynu wspomagania
i jak czasu starczy stabilizatory pojda do wymiany co by nie stukala za bardzo :)
O 12.00 biegne do InterCars-u zaopatrzyc sie w niezbedne elementy
pozniej jeszcze tylko trunki na rozgrzewke i gdzies ok 18:00 sru pelne zanurzenie w kanale.
Mysle ze nie bedzie wiekszych problemow z wykonaniem tych czynnosci.
Postaram sie jutro zdac relacje z przebiegu naprawy :bigok:

vMZe
24-10-2005, 11:51
Robisz fotodokumentację? Pytam, bo ja te same czynno¶ci zaplanowałem na sobotę i jak nie napiszesz artykuła to ja to zrobię.

gnacik
24-10-2005, 11:54
postaram sie zrobic kilka fotek moze uda sie jakis dokument z tego sklecic...

gnacik
25-10-2005, 11:50
Niestety jakos zdjec z telefonu koszmarna i nie nadaje sie do publikacji.
Niemniej jednak z powodu faktu iz plyn w zbiorniczku zrobil sie znow czarny w srode przewiduje ponowna jego wymiane i tym razem zabiore do garazu cyfrowke.
Z doswiadczen po pierwszym plukaniu moge tylko napisac ze warto zaopatrzyc w gumowy wezyk - ktory pozwoli uniknac "zapaskudzenia" munka starym plynem od wspomagania :)

Tomex
25-10-2005, 12:14
Niestety jakos zdjec z telefonu koszmarna i nie nadaje sie do publikacji.
Niemniej jednak z powodu faktu iz plyn w zbiorniczku zrobil sie znow czarny w srode przewiduje ponowna jego wymiane i tym razem zabiore do garazu cyfrowke.
Z doswiadczen po pierwszym plukaniu moge tylko napisac ze warto zaopatrzyc w gumowy wezyk - ktory pozwoli uniknac "zapaskudzenia" munka starym plynem od wspomagania :)


Temat wymiany oleum we wspomaganiu załatwiłem w sobotę. Miałem rozpinany wężyk od chłodnicy oleju - zero kłopotów z chlapaniem. Teraz jakby lżej chodzi wspomaganie i może nieco ciszej.

rc23
25-10-2005, 12:20
gnacik pamiętaj o progach od spodu auta tam często dwójeczka zaczyna lecieć