PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowy dylemat



Grzechu
25-10-2005, 18:55
Takie mam troche mieszane pomysly - bo chce wywalic poprzeczke w grilu, znaczek out i wstawic siatke :banan: tylko teraz nie wiem czy zostawic ja srebrna (tzn pomalowac na ladny srebrny bo ta co mam moze zardzewiec :wall: ) czy malnac ja na czarno?

Co myslicie bedzie lepiej pasowalo do czerwonego mondka?

woj9
25-10-2005, 19:58
Ciekawe jak bedzie wyglądało to miejsce po wycince jak co to załącz fotke :metal

rc23
25-10-2005, 20:07
czarna widziałem taką ale na zielonym super :brawo:

Diabel
25-10-2005, 20:25
Do czerwonego...- srebrna rasowa jest the best

DIGITAL
25-10-2005, 21:21
ot wlasnie tutaj czerwony z czarnym bardzo dobrze sie zgrywaja

macias
25-10-2005, 22:05
witam
ja u siebie w mundku wycinałem poprzeczkę wygląda ok mam srebrną siatkę i ciemne modo wygląda jak dla mnie lux mogę podesłac zdjęcia jak chcecie

Andy
25-10-2005, 22:52
Ja bym zapodał czarną :metal

VinCe
25-10-2005, 22:56
nie jestem zwolennikiem siatki... wolę plaster miodu platikowy.. ale jak już ma być siatex to lepiej czarny niż srebrny..

damiaanos
25-10-2005, 23:40
witam
ja u siebie w mundku wycinałem poprzeczkę wygląda ok mam srebrną siatkę i ciemne modo wygląda jak dla mnie lux mogę podesłac zdjęcia jak chcecie

ja chętnie bym sobie oblukał ..

mi teraz lakiernik przerabia zderzak przód .. na halogeny z ringami okrągłe .. plus robi mi tego grilla wg swojej koncepcji mówi ze bedzie zaje... a jak bedzie to sie okaze w przyszłym tyg .. walne fotki jak cos .

damiaanos
25-10-2005, 23:41
a jeśli chodzi o kolorek .. w odp na twoje pytanie ..
to tylko CZARNA do czerwonego ..
taki jest mój gust.. a o gustach sie nie dyskutuje
czerwony z czarnym zawsze jest okej
ze srebrbym nie chce wiedziec ;d

DIGITAL
25-10-2005, 23:41
witam
ja u siebie w mundku wycinałem poprzeczkę wygląda ok mam srebrną siatkę i ciemne modo wygląda jak dla mnie lux mogę podesłac zdjęcia jak chcecie

ja chętnie bym sobie oblukał ..

mi teraz lakiernik przerabia zderzak przód .. na halogeny z ringami okrągłe .. plus robi mi tego grilla wg swojej koncepcji mówi ze bedzie zaje... a jak bedzie to sie okaze w przyszłym tyg .. walne fotki jak cos .

no mamy taka skromna nadzieje ze sie "pochwalisz" :bigok:

macias
26-10-2005, 12:10
witam
jak wróce wieczorem do domu to zapodam fotki możecie polukac też u nas w galeri są tam zdjęcia mojego bolidu nie wiem czy siatkę widać dobrze ale zdjęcia są bankowo :banan: :banan: :banan: :banan: :bigok: