PDA

Zobacz pełną wersję : Soft do lovato :/



chio1
25-10-2005, 23:27
witam mam pytanko jestem z opola i mam zalozony sekwencyjny wtrysk Lovato chyba sterownik to LovEco czy cos takiego ... no i mam wielki problem odwiedzilem 5 gazownikow i nik nie ma programu zeby mi to wyregolowac masakra wogole :/ a koles ktory mi to zakladal pojechal sobie gdzies i jego pracownicy do mnie ze nie maja softu bo szef skasowal .... a nawet jak by mieli to nie umieja ustawic bo sekwencja zajmowal sie tylko szef :/ no wogole plakac sie chce . i tak sobie pomyslalem zalatwie laptopa soft i kabele pojade do gazonika podepne i powiem panie ku...a ustaw mi to .... i pare innych przymitnikow !!!! bo slyszalem ze jak sie niezbyt na tym znasz to lepiej sie nie brac ale w sumie jako student informatyki luknal bym sobie na taki soft jak to wyglada ??? wiec moja prosba ma ktos cos takiego a moze takie cos wogole nie istnieje :/ pozdrawiam

Graluu
25-10-2005, 23:38
poszukaj w sieci ja znalazłem program serwisowy ale do LandiRenzo, taki sam jak mają w serwisie, więc może i do Lovato będzie

szukałem DC++

4Mic
26-10-2005, 12:16
mam coś takiego "lovato_pg_interface"
daj namiar to wyśle, mały plik 161K

Graluu
26-10-2005, 12:22
tylko ostrożnie podczas zabawy komputerkiem od sekwencji bo sobie narobisz bigosu :))

rember
27-10-2005, 11:45
[quote]mam coś takiego "lovato_pg_interface"
daj namiar to wyśle, mały plik 161K


jeżeli mozna to przeslij mi też ten sofcik

chio1
27-10-2005, 12:59
mail w profilu :) niestety nigdzie nie znalazlem :/ a moze ktos wie gdzie na opolszzyznie mozna takie cos wyregolowac ??

chio1
02-11-2005, 10:27
No to sie wdupilem z tym lovato ... :wall: dzwonilem dzis do hurtowni tej firmy we wroclawiu mam sterownik lovatofast ... i dowiedzialem sie ze w Opolu nikt nie zaklada takiej instalki i teraz jestem w kropce n akazda regulacje jechac do wroclawia nie widzi mi sie to zabardzo :/

chio1
10-11-2005, 14:42
Mojej historii czesc dalsza mam juz soft do lovato FAST gdyz taki mam komputerek ... soft sprowadzany od przedstawicielalovato w polsce no i dalej pojechalem z softem do gazownia i okazalo sie ze mam interfejs od landi renzo :/ podpial sie i nic nie wykrywa i juz zgupialem wydaj mi sie ze moga to byc takie same interfejsy tylko kabelki sa pozamieniane ..dobrze kabinuje ?? a moze ktos ma dostep do interfejsu od lovato fast ?? przynajmniej schemat albo jak to wyglada