PDA

Zobacz pełną wersję : zniknęła funkcja telefonu



Malyvip
31-05-2010, 22:16
heja

kolejny problem z moim Denso. padł mi akumulator , musialem wymienic, radio sie zakodowało i po rozkodowaniu zniknela funkcja bluetooth. na ekranie wogole nie ma pola gdzie byla sluchawka telefonu, telefon nie moze odszukac zestawu głośnomówiącego w aucie.
w czym problem i jak go rozwiązać?

WojtasS
01-06-2010, 02:10
wejść do menu serwisowego (nie pamiętam kodu) i zobaczyć tam czy czasem się nie wyłączyło. Ja bym jeszcze rozpiął kostkę idącą denso moduł bluetooth...

Netoper
02-06-2010, 16:35
Trzeba w ustawieniach załączyć funkcję blue, jak nie masz instrukcji to w necie jest pełno
Tutaj są jakieś
www.ford.pl/Serwis/Instrukcje_obslugi
Może na diplodocs też jest

Malyvip
02-06-2010, 22:52
która to jest kostka o ktorej piszesz?

Netoper
03-06-2010, 10:36
Jak to się stało po resecie to nie wina połączeń tylko ustawień w navi, po prostu się zresetowały i trzeba sprzęt od nowa skonfigurować.

Malyvip
03-06-2010, 19:01
jesli to ustawienia , to jak je zmienic i gdzie znalezc konfiguracje?

Netoper
04-06-2010, 13:54
Przeczytałeś mój wcześniejszy post?

w necie jest pełno
Tutaj są jakieś
www.ford.pl/Serwis/Instrukcje_obslugi
Może na diplodocs też jest


Wpisz w goglach "instrukcja denso" albo "manual denso"

Malyvip
06-06-2010, 22:09
instrukcje do navi to ja mam, ale tam nie ma nic o konfiguracji. za pomocą kodów wszedłem do menu serwisowego i faktycznie funkcja BT jest wyłączona , ale nie ma tam możliwości aby to ponownie włączyć.próbowałem nawet zresetować do ustawien fakbrycznych i dalej nic. czy ktoś grzebał w menu serwisowym i wie jak to ustawić? moze powinienem uzyc innych kodów które dają możliwość zmian np w BT. ja używałem kodów 6414;1310;1981;842520 .

czy ktos zna inne kody?

Netoper
08-06-2010, 13:41
Kurcze blade to grubsza sprawa albo instrukcja do bani, powinno to się jakoś załączać bez problemu, chyba że kurde moduł padł.
Miejmy nadzieję że ktoś dogrzebał się do menu serwisowego i coś doradzi, albo weź na www.elektroda.pl poszukaj bo tam było kilka tematow o denso, ale nie pamiętam czy o blue coś było.
Zanim zadasz tam pytanie, to przepatrz dobrze forum, bo u nich ostro rygorystycznie podchodzą i można na dzień dobry osta a nawet bana załapać.

Jacod
09-06-2010, 16:47
U mnie problemem było "zawieszenie się" bluetootha.

Cały czas wszystko działało i nagle przestało. Szukałem, bawiłem się ustawieniami w serwisowym trybie i nic.

Po czym magik u którego byłem zdjął boczek przy konsoli środkowej z prawej strony znalazł wtyczkę od BT podłączył na nowo i telefon odżył.

Spróbuj to najtańsze rozwiązanie