PDA

Zobacz pełn± wersję : Nawigacja blaupunkt travel pilot



zielony84
14-06-2010, 21:31
Witam mam nastepujacy problem. Padła mi nawigacja w moim mondku...Nie lapie satelit (0) a na mapie pokazuje totalnie inne miejsce niz to w ktorym jestem. Domyslam sie ze padla antena, oczywiscie stalo sie to po myciu.Ale nie do konca o to mi chodzi. Co jakis czas przy wlaczaniu navi pokazywal sie komunikat "please insert orginal data carrier". Nadmieniam ze nic w oprogramowaniu nie grzebalem. W tym momencie navi ani zadne innne funkcje z nia zwiazane nie dzialaly. W aso zamowili mi juz nawigacje.Tylko ze jezeli teraz padla antena to nawet ta nowa nie bedzie dzialac?czy wczesniej ktos mial podobny problem?chodzi mi o ten komunikat.W aso tez nie wiedzieli o co do konca chodzi...

donpedro
14-06-2010, 22:35
Kolego,moze zacznij o jaka navi Ci chodzi.
Jezeli masz dotykowa Blaupunkt Travel Pilot NX 7'' to sprobuj wgrac ponownie plyte(ale najpierw ja dobrze delikatnie przeczysc).Powinno pomoz.Jezeli nici z tego to ASO.

zielony84
15-06-2010, 22:18
Wlasnie o ta navi mi chodzi (Blaupunkt Travel Pilot NX7),niestety to co piszesz nie przynioslo rezultatu...ha i co najlepsze dzisiaj sie dowiedzialem ze ford mi jednak tego nie wymieni(hahaha) mimo tego ze samochod jest na gwarancji.Jak mi powiedzieli w ASO Mieszku w Łodzi..."oni sie tego nie podejmuja".Omijajcie ten serwis z daleka!!!