PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się podłączyć mp3-ke do radia 6000 CD



ugni
03-11-2005, 10:39
Jak w temacie.Chciałem sobie coś takiego zrobić aby podłączyć zewnetrznie mp3 do fordowskiego radja.Wiem ze radyjka są mało tolerancyjne na wszelkie bajery dodatkowe wiec się pytam?Bo radyjka nie mają zadnych wyjsc aux z tyłu

DIGITAL
03-11-2005, 12:10
hmm nie wiem jak jest z dodatkowym okablowaniem bo wiem ze jest mozliwosc podlaczenia nawet Discmena ale nie widzialem zeby ktos mial podpietego go bezposrednio do "tyłu" radia :niewiem:

No chyba, że pod wyjscie do zmieniarki :jezyk1:

Hugo
07-11-2005, 16:06
Ugni otwórz schowek pasażera, opróżnij go ze smieci i w jego lewej czesci powinienes dostrzec gniazdko na wtyk typu "mały jack" to jest miejsce do podłaczania aux'ów

:banan: :banan:

Oktan
07-11-2005, 22:25
Ugni otwórz schowek pasażera, opróżnij go ze smieci i w jego lewej czesci powinienes dostrzec gniazdko na wtyk typu "mały jack" to jest miejsce do podłaczania aux'ów

:banan: :banan:


eee, widzę że wydział pościgowy współpracuje :hehe:

hugo najpierw nawtykałeś ugniemu że ma śmieci a później jeszcze cwaniakujesz :) ale z ciebie spryciarz :palacz:

waldemarz
07-11-2005, 22:52
Ugni otwórz schowek pasażera, opróżnij go ze smieci i w jego lewej czesci powinienes dostrzec gniazdko na wtyk typu "mały jack" to jest miejsce do podłaczania aux'ów

:banan: :banan: Ale to jest najlepszy cytat tygodnia. :)) :)) :))

Hugo
08-11-2005, 09:35
Uprasza się o niezbaczanie tematu z topicu :satan: :satan:

W przeciwnym wypadku post zostanie zgloszony do Moderatora :mo: :mo: :mo: :mo: :mo: :mo:

:beer:

Hugo
08-11-2005, 11:30
Może taki link sie przyda w temacie http://www.dension.pl/

Oktan
08-11-2005, 23:23
Uprasza się o niezbaczanie tematu z topicu :satan: :satan:

W przeciwnym wypadku post zostanie zgloszony do Moderatora :mo: :mo: :mo: :mo: :mo: :mo:

:beer:

przepraszam :pad: wodzu :satan:
to się więcej nie powtórzy :bigok:

Hugo
09-11-2005, 10:43
Smichy chichy, a Ugni sie nie odzywa...... ...az tyle tego ma w schowku :) czy sie na mnie obrazil? :(

ugni
10-11-2005, 12:50
Dobra dobra nie obraziłem sie tylko nie było mnie dzien na forum i juz ze fochy strzelam.
Nie mam takiej wtyczki jak Ty Hugo bo mam strare badziewie przed liftingiem i mnie tego nie wsadzili
A smieci nie jest tak duzo da sie zniesc.Są gdzie inndziej mi. na podłodze itp. ale schowek jest ok

Oktan
10-11-2005, 13:12
no dobra: a jednostki sterujące macie takie same ?? jeśli tak to można pokombinować i dorobić stosowną wtyczkę-elektryczkę w jakimś dobrym zakładzie RTV

Hugo
10-11-2005, 13:15
Oktan: Jednostki mamy różne.

Ugni: Ale tryb aux masz w odtwarzaczu jak rozumiem??

Hugo
10-11-2005, 13:35
Ugni dzwonilem do www.dension.pl maja fajny patencik do iPodów do Twojego radyjka, podlaczasz i jedzesz, sterowanie piosenkami z panelu Twojego radia, a iPod do schowka.

ugni
10-11-2005, 13:58
Oktan: Jednostki mamy różne.

Ugni: Ale tryb aux masz w odtwarzaczu jak rozumiem??
Nie wiem czy mam na przodzie nie ma zadnego wejscia a z tyłu nie mam nic poza jednm wejsciem wielkosci gniazda SCART co podobnego do tego.

Naprade dzwoniłeś dla mnie?????? :jezyk1: :brawo: Jak tak to wielkie dzieki ale niestety kabelek to jedno a jeszcze trzeba miec iPoda a to kosztuje-chyba ze mozna inne mp3 podłanczac?

Alecki
02-12-2005, 16:01
Jeśli masz „stare” CD 6000 (bez przycisku AUX) to masz 3 możliwości :
- interface wejściowy przez złącze zmieniarki – cena od 350 zł (jakość bez strat)
- modulator FM, wpinany kablem między antenę a radio (podaje sygnał z wejścia na wybranej częstotliwości radia, strata jakości, ograniczenie pasma przenoszenia do 15kHz), cena od 120 zł
- transmiter FM, jak modulator, ale z własnym nadajnikiem małej mocy. Sygnał można „złapać” w promieniu kilku merów od auta. Najgorsza jakość (choć dla niektórych wciąż akceptowalna). Ceny od 100 zł (choć na allegro są tańsze szumofony).

Próbowałem też dorobienia wejścia wpinając się na przedwzmacniacz, ale nic z tego nie wyszło, jeden z serwisantów (Mikar) walczył z radiem dwa tygodnia, drugi (Ohendal) mówił, że już kiedyś coś takiego robił i już nigdy więcej się tego nie podejmie.

IMO najlepszym rozwiązaniem jest kupienie radia z MP3. Większość markowego sprzętu zagra o niebo lepiej od CD 6000.


Pozdrawiajka,
Alek