PDA

Zobacz pełną wersję : INSTRUKCJA PL do Becker Traffic Pro??



shineshine
23-06-2010, 15:19
czy ktoś moze posiada????? bede wdzieczny:)

Netoper
24-06-2010, 00:12
Proszę :)
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=INSTRUKCJA+PL+do+Becker+Traffic+Pro&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

shineshine
25-06-2010, 20:58
dzieki, moz enie widze ale ten link który podales...tam jest owszem instrukcja do beckera ale nei do BECKER TRAFFIC PRO, bez żadnergo numeru......radio z 1999 roku

qran
25-06-2010, 21:32
Znalazłem instrukcję PL do: BECKER Traffic Assist Pro 7929 na elektrodzie. Nie wiem czy to ta bo nie podałeś więcej informacji.
Nad pisownią wypadałoby trochę popracować - większość Twoich postów jest... niechlujna. Dodatkowo zadałeś pytanie o jedną instrukcję w kilku miejscach - część już jest w Zsypie... Moderatorzy Cię pokochają.

shineshine
26-06-2010, 10:42
moze faktycznie popracuje nad pisownią...natomiast ty popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem..:) napisalem instrukcja do radia BECKER TRAFFIC PRO, bez żadnych numerów, dodałem, ze to radio/model z 1999 roku i nie posiada zadnego numeru...czytaj to co jest napisane a nie domyslaj sie, ze jest w tym jakies 2 dno.....co do postów w róznych miejscach to dotyczą one róznych rzeczy kolego....jeszcze raz powtórze : czytaj to co jest napisane a nie blaj inteligencją odczytujac cos pomiedzy wierszami, jesli tam tego nie ma...
dla twojej informacji : beckker traffic pro to 2 urzadzenia : radio, navigacja..ja pytalem o 2 instrukcje do roznych urzadzen i o panel przedni...a wiec 3 rózne tematy,,,!!!!!!

uf.....a dzien miał byc taki ladny....a tu nerw od samego rana...:)

pozdrawiam mimo wszystko

Netoper
27-06-2010, 16:57
Zobacz tu czy mają w PL http://www.mybecker.com/

shineshine
03-07-2010, 21:30
no i co QRAN??? może słowo samokrytyki???:)

Netoper
05-07-2010, 10:12
Sprawy osobiste proszę przez PW załatwiać.

A w temacie, masz już tę instrukcję?

shineshine
08-07-2010, 10:33
co do instrukcji to nie...przekopalem wszystko....najgorsze jest to, ze to radio firmowe ( z logo forda) i jedyne oznaczenia jakie na nim znalazlem to wlasnie nazwa : BECKER TRAFFIC PRO...żadnych numerów.....wizulanei jest podobne do linii 740XX ale i tak nie ma do tego instrukcji PL. na stronach beckera też brak......

Netoper
08-07-2010, 19:50
A może do ASO podskocz i coś Ci pomogą.
A wyciągałeś radio z konsoli? powinna na nim być nalepka z modelem, albo na obudowie nadrukowane czy wytłoczone.

shineshine
08-07-2010, 22:01
jedyne wytłoczenie i nadruk na radiu to logo forda i nazwa : BECKER TRAFFIC PRO...na stronie beckera znalazlem takie radio, dokladnei ta nazwa, rok produkcji do 1999...brak dokumnetacji...