PDA

Zobacz pełną wersję : Obejrzane St 220



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

rowin3
08-04-2014, 18:48
Tak. Dokładnie ten.

Przemo1903
11-04-2014, 18:18
StFan zmienił miejscowość oraz numer telefonu:) Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-polska-fl-piekny-C32825968.html

Teraz ma nawet 3 telefony: 608163639 oraz 519523644 oraz 514835747

brave2010
11-04-2014, 18:24
StFan zmienił miejscowość:) Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html

A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego):zakrecony:

Przemo1903
11-04-2014, 18:27
Warto zapisać nr rejestracyjny tego 2, to jakiś nowy u "Fana St220 Damiana": DKL EU61, na pewno też był gdzieś wystawiony wcześniej na allegro lub tablicy bo coś kojarzę ten nr.

mdoST220
11-04-2014, 18:35
StFan zmienił miejscowość:) Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html

A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego):zakrecony:

Jeśli już się tak bardzo znasz to zachowaj to dla siebie bo wprowadzać możesz ludzi w błąd. Face lifting był 07.2003r i zmian jest od groma. Czerwone nicie o których mówisz były od połowy 2005r wzwyż i nie inaczej.

Auta ciekawe, ale studiując temat nie wiadomo komu wierzyć. Mam chyba nie daleko więc kiedyś podjade coś obejrzeć. W zasadzie jestem w posiadaniu ST od kilku dobrych dni ale zanim je kupiłem przestudiowałem mocno temat i internet. Ten gość ( jak mówicie stfan ) nie miał wozu w konfiguracji która mnie interesowała a to był priorytet ( czarne kombi z jasną skórą ) więc nie oglądałem żadnego. Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.

Przemo1903
11-04-2014, 19:26
Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.
Nie chciałem wywołać kolejnej dyskusji na temat Stfan a jedynie zwrócić uwagę że nastąpiły pewne zmiany w treści ogłoszeń mające na celu wprowadzenie potencjalnych kupców w błąd i odciągnięcie uwagi od handlarza z Limanowej.

mdoST220
11-04-2014, 19:38
Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.
Nie chciałem wywołać kolejnej dyskusji na temat Stfan a jedynie zwrócić uwagę że nastąpiły pewne zmiany w treści ogłoszeń mające na celu wprowadzenie potencjalnych kupców w błąd i odciągnięcie uwagi od handlarza z Limanowej. Widzę że Ty mdoST220 jesteś kolejnym obrońcą Stfan tylko zupełnie nie wiem na jakiej podstawie. Wszystko co najgorsze zostało mu udowodnione a On sam się do tego przyznał więc to nie są jak napisałeś "podstawy jakieś" tylko twarde i niezaprzeczalne dowody i fakty, zresztą jak widać Moderator od razu po pewnym wpisie zrobił porządek.

Nikogo nie bronie, czy osądzam bo niczego ani nikogo nie znam/widziałem osobiście. Podaj suchy fakt któregoś samochodu że coś miało być takie a jest takie, pojadę sprawdzę i wtedy można bić pianę. O to mi chodzi. Jestem uczulony, na forum kiedy byłem posiadaczem innej marki, często czytałem posty pajaców którzy jak się okazało tylko wróżą z fusów a realia miały się całkiem inaczej. Mieszkam pod Sączem, kiedyś wystawie moje ST na sprzedaż i wszyscy z góry czytając forum będą je hejtować bo a może to ten sam koleś.

rowin3
11-04-2014, 20:18
Witam. Jako, że poszukiwania auta cały czas trwają postanowiłem rozszerzyć pole poszukiwań i znalazłem kilka ofert.
Pierwsze ogłoszenie pochodzi z Krakowa: ford-mondeo-st220 (http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-st220-CID5-ID5eSRL.html#a8127a34ce)
Drugie ogłoszenie pochodzi z Olecka: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-lift-zadbany-C32821237.html)
Następne ogłoszenie z Warszawy: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-po-lifcie-warszawa-C32687791.html)
Kolejne również z Warszawy: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-C29199339.html).
Jeszcze jedno znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim: ford-mondeo-st-220- (http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-st-220-zamiana-CID5-ID4Hc2Z.html#a8127a34ce)
Niestety auta znajdują się ponad 500km od mojego miejsca zamieszkania.
Prawdopodobnie za tydzień pojadę obejrzeć auto z Krakowa, przynajmniej bliżej ze wszystkich miejscowości.
Jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tych pojazdów będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam.

mdoST220
11-04-2014, 20:28
Witam. Jako, że poszukiwania auta cały czas trwają postanowiłem rozszerzyć pole poszukiwań i znalazłem kilka ofert.
Pierwsze ogłoszenie pochodzi z Krakowa: ford-mondeo-st220 (http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-st220-CID5-ID5eSRL.html#a8127a34ce)
Drugie ogłoszenie pochodzi z Olecka: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-lift-zadbany-C32821237.html)
Następne ogłoszenie z Warszawy: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-po-lifcie-warszawa-C32687791.html)
Kolejne również z Warszawy: ford-mondeo-st-220 (http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-C29199339.html).
Jeszcze jedno znajduje się w Nowym Dworze Gdańskim: ford-mondeo-st-220- (http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-st-220-zamiana-CID5-ID4Hc2Z.html#a8127a34ce)
Niestety auta znajdują się ponad 500km od mojego miejsca zamieszkania.
Prawdopodobnie za tydzień pojadę obejrzeć auto z Krakowa, przynajmniej bliżej ze wszystkich miejscowości.
Jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tych pojazdów będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam.

Jeśli wybierasz się w okolice Krk to masz prawie na miejscu to auto: http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-polska-fl-piekny-C32825968.html

Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.

rowin3
11-04-2014, 20:32
W sumie godzina jazdy dłużej. Więc problemu nie widzę.

linkgrabber
11-04-2014, 22:10
Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.


jakie wątpliwości?

dwa auta wracające po zakupie na lawecie to za mało?

dodatkowo dwóch użytkowników oglądało u niego auta i pisali, że były trupami a nie jak zapewniał rodzynkami?

No chyba, że mamy czekać na kogoś kto sie nie zna i kupi..

Zresztą kolego jesteś od:


Od 07-04-2014

także jak dla mnie możesz być klonem Stfana ;)

Przemo1903
11-04-2014, 22:13
Jeśli wybierasz się w okolice Krk to masz prawie na miejscu to auto: http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-polska-fl-piekny-C32825968.html

Może nieco rozwieją się wątpliwości formuowe jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić. Gdybyś chciał mogę ci coś pomóc w oględzinach gdybyś się w kierunku NS wybierał.

A Ty dalej swoje... Weź się trochę wysil i przeczytaj parę stron wstecz tego tematu i nie pisz bredni: "jeśli ktoś coś faktycznie chce komuś zarzucić". Wszystko co zostało zarzucone na forum, zostało potwierdzone przez sprzedającego!

Linkgrabber wyprzedziłeś mnie o 3 minuty:) Szczerze myślę że masz rację, że to klon Stfan-a...

Jakub
12-04-2014, 12:38
Z tajemnych wieści wiem że to był klon :hehe:

brave2010
12-04-2014, 14:39
:zakrecony::zakrecony:


StFan zmienił miejscowość:) Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html

A kulawe praktyki jak byly tak sa nadal."pelny"facelifting spod jego łap,tj.pseudo chromo ramki ze sklepu wszystko za 5zl,,wersja 2004 ale rocznikowo 2003(czyli jak dla mnie 2003 a nie 2004 i trzeba to sobie powiedziec jasno!),deska nie jest po zadnym lifcie(nie widze chociazby mieszka biegow typu "techno" czy tez czerwonych przeszyc nicia w tapicerce ,ktora jak sie nie myle byla wlasnie po Pełnym facelifcie...Tak wiec Uwaga na to auto dla przyszlych chetnych!!!(napewno bedzie zenil bajke ze bezwkladu finansowego):zakrecony:

Jeśli już się tak bardzo znasz to zachowaj to dla siebie bo wprowadzać możesz ludzi w błąd. Face lifting był 07.2003r i zmian jest od groma. Czerwone nicie o których mówisz były od połowy 2005r wzwyż i nie inaczej.

Auta ciekawe, ale studiując temat nie wiadomo komu wierzyć. Mam chyba nie daleko więc kiedyś podjade coś obejrzeć. W zasadzie jestem w posiadaniu ST od kilku dobrych dni ale zanim je kupiłem przestudiowałem mocno temat i internet. Ten gość ( jak mówicie stfan ) nie miał wozu w konfiguracji która mnie interesowała a to był priorytet ( czarne kombi z jasną skórą ) więc nie oglądałem żadnego. Ale oczerniacie widzę mocno...Nie lubię takich opinii jak ktoś namacalnych dowodów nie ma ale podstawy jakieś były.

Dalej nie dociera ze nie jestes tu mile widziany???pseudo fanie??...:hehe:

jarku
12-04-2014, 14:40
panowie, gościa nie ma już od kilkunastu godzin :phi:

Witoldcwr
13-04-2014, 00:43
Witam, jakiś czas temu pisałem w tym wątku odnośnie zakupu ST220, ponieważ nadal szukam takiego pojazdu to byłbym wdzięczny za wszelkie informację na temat egzemplarzy z ogłoszeń http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-okazja-zamiana-i4135262621.html oraz http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-lift-zadbany-C32821237.html, do obu z tych samochodów mam do przejechania praktycznie cały kraj, dlatego nie uśmiecha mi się jazda na oglądanie ich w "ciemno", jeśli ktoś coś wie na ich temat, lub już je oglądał to byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą :)

linkgrabber
14-04-2014, 11:44
jest kolejny klon, nick : fanst

Właśnie otrzymałem pogróżki i żebym usunął moje wiadomości dotyczącego jego aut.... :boshe::boshe:

Stfan nie może sprzedać aut przez nasze forum...

najbardziej spodobało mi się to:


Nikt nie ma żadnych dowodów na to może cofnąłem licznik, słowa są słowami, poza tym auto jest moje i mogę z nim robić żywnie co mi się podoba, nawet ustawić przebieg 0 a jeśli się to komuś nie podoba to niech zostawi to dla siebie.

Netoper
14-04-2014, 12:05
jest kolejny klon, nick : fanst
Działamy.

adela
14-04-2014, 12:06
jest kolejny klon, nick : fanst
Działamy.

:brawo::lizak:

sfant
14-04-2014, 13:19
To co się tu dzieje to istna PORAŻKA . Czysty śmietnik który ma za zadanie tylko oczernić druga osobę bez żadnych faktów, WYMYŚLONE wyssane z palca. Zaraz się dowiemy że wszystkie auta są kręcone, i nie są w stanie odjechać bez lawety.

Jeśli sprawa się nie rozwiąże, za pomówienia linkagrabber i innych ** wniosę oskarżenia prywatne. Jak to nie pomoże, to pomoże na pewno ciekawsza alternatywa. CHCĘ porozumienia i nigdy więcej nie wypowiadania się na mój temat.

CoastBasse
14-04-2014, 13:55
sfant Stefan czy jak tam masz....powiem ci że masz tupet. Czytam ten temat od dawna i przyznam że całkiem interesujący. Z tego co widziałem to nikt Cię nie oczerniał tylko napisał prawdę. Boli że ludzie walczą z nieuczciwymi sprzedającymi? Sam wypisujesz bzdury cyt. "Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy" a później się dziwisz. Myślę że pozywać możesz ale to nic nie da bo osoby które kupiły od ciebie samochody nie wyssały sobie tego z palca. Jeśli jest taka igła to chętne zobaczę ale jeśli jest jedna rzecz której nie powinno być według Ciebie to oddasz kasę za stracony czas i paliwo?

"Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

Netoper
14-04-2014, 13:58
Czysty śmietnik który ma za zadanie tylko oczernić druga osobę bez żadnych faktów, WYMYŚLONE wyssane z palca.
Jeśli wypowiedzi ludzi którzy zostali zrobieni w kolano są wyssane z palca to gratuluję trzeźwego spojrzenia i samooceny swojej działalności,
Natomiast na "porozumienie" w kwestii ukrycia zastrzeżeń forumowiczów do przeprowadzonych transakcji nie ma co liczyć.

setfan
14-04-2014, 15:41
Netoper na prawdę jesteś tak ** żeby nie potrafić załatwić jednej sprawy ? Chcę uzyskać jakieś działanie ze strony administracji tego forum i SIĘ NIE DA. Same półgłówki czy co ? Powierzy admin władzę takim ludziom i nic się nie da z sensem załatwić. Najlepiej kliknąć blokena konta i muszę co chwile zakładać nowe, jak dzieci w piaskownicy.

POWTÓRZĘ poraz ENty bo ludzie tutaj chyba na prawdę kładą mózg obok klawiatury jak tworzą posta.

KTO TERAZ przytoczy opis samochodu DonMondea żeby mógł mi wytyknąć jaki miał być a jaki był ? Każdy tylko ślizga się na wypocinach jakiegoś fajansa linkgarbbera a argumentów konkret brak. TAK auto DonMondea wróciło do domu na lawecie. Przyczyną był jak się potem okazało pęknięty zbiorniczek chłodzącego od spodu TAK że nie dało się tego zauważyć dopóki nie wyrzuciło po prostu płynu. Jak los chciał pokazać że życie to nie bajka u mnie się to nie stało TYLKO jak Don auto zabrał i objawy jakieś 70km od mojego domu się ukazały. Może jeszcze ktoś powie że o tym wiedziałem i nie wymieniłem zbiorniczka za 50zł a wolałem zapłacić później 500zł za lawetę, bo czułem się w obowiązku jej zapłacenia, kontaktowałem się z nim co chwilę bo tak mnie to uraziło jako sprzedawcę - zapewniałem go że mechanicznie auto jest na prawdę OK. Miało wyjść jak najlepiej, wyszło do - chyba każdy tego doświadczył w różnych dziedzinach. I niech jeszcze ktoś napisze że dołożył więcej to szlag człowieka trafi. Jak kupie nowe auto i dołoże inne lepsze opony, inne lepsze hamulce i lepszy wydech to mam powiedzieć że auto w złym stanie bo musiałem uczynić wkład finansowy ? Don dołożył trochę kasy do Mdo bo robił na igłe dla siebie, uszczelnił dół silnika który jest w każdym ST choć wg mnie to syzyfowa robota bo wkońcu i tak pocieknie, naprawił czujniki parkowania które mu dosłałem, naprawił reg fotela które dzięki jego informacji i ja teraz naprawiam bo to częsty feler w Recaro a nie wiedziałem na czym to polega i OlaBoga. Zajazd niemiłosierny.

Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy. I dodatkowo śmiecisz że ktoś u mnie z forum był, oglądał i powiedział że zajazdy. Czemu ja tego nigdy nie przeczytałem a śledze nieustannie tematy? W wątku 2st co jest nie tak, jeden gość z rupniowa raz był u mnie jeszcze chyba w tamtym roku oglądał 2 Esteki i co ? Ponoć zero zastrzeżeń, to ostatnio przeczytałem jedynie.

CoastBasse zapraszam Cię. Zobaczysz jak wygląda to na prawdę a co się dzieje na forum. Wszyscy dobrze się bawią a ja tracę z każdym dniem. Wiem, fajnie. Oo jaki biedny.
Od chwili WOJNY NA FORUM między mną vs HISTORIE WYSSANE Z PALCA I LUDZIE W STYLU NIE WIDZIAŁEM A WIEM LEPIEJ, jeśli tak piszę:
"Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

TO TAK JEST !

Ludzie którzy chcą mi coś napisać na PW niech napiszą na maila - damianw15@interia.pl
Bo znajdzie się taki dziecinny Netoper który nadużywa ikony blokowania konta i nie mam dostępu do wiadomości prywatnych.

adela
14-04-2014, 16:41
Yyyy
Ale o co chodzi?
Kurde, maznales orendzie bez ladu i skladu..
Tak o, zeby sobie napisac..
Na Twoim miejscu wiecej bym tu nie pisal bo tego typu postami sam sobie szkodzisz.




...wyeLTEowane jabłkiem...

linkgrabber
14-04-2014, 17:38
Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy. I dodatkowo śmiecisz że ktoś u mnie z forum był, oglądał i powiedział że zajazdy. Czemu ja tego nigdy nie przeczytałem a śledze nieustannie tematy?

to usiądź jeszcze raz przed kompem i poczytaj bo ja nigdzie nie napisałem nie kupujcie od niego bo coś tam ;)

Przytoczyłem tylko słowa innych a dokładnie to, że dwóch ludzi pisało że wracało na lawecie i kolejnych dwóch oglądało auto w realu i mówili, że auto nie było zgodne z opisem.


Z tego co się orientuje cytowanie wiadomości wysłanych przez innych nie jest zabronione wg prawa

Sam osobiście nigdy aut nie widziałem i to widać po czytaniu wiadomości jeśli ktoś potrafi czytać i rozumieć (najlepiej obie rzeczy)

Ocenianie zdjęć auta skoro są ogólnodostępne też nie jest karane także nie wiem w jakim celu miałbyś wnosić ten pozew ale jeśli musisz to do zobaczenia w Sądzie. Zobaczymy kto będzie zdziwiony po ogłoszeniu wyroku ;)


Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale takie teksty są groźbą i w tym przypadku rozprawa w Sądzie miałaby większy sens niż te Twoje wymysły


Ponoć zero zastrzeżeń, to ostatnio przeczytałem jedynie.

To ten gość co był zarejestrowany jeden dzień na forum?

Dziwnym trafem wszyscy którzy zachwalali Twoje auta byli kilka dni na forum a potem sie nie udzielali

Widzę, że zaczyna brakować pomysłu na nicki a konta blokowane także możesz wpisywac sobie Stfan1 i rosnąco

Venetian
14-04-2014, 22:05
Ahoj
Kopę lat minęło, miałem kiedyś Mk3 1.8 i był to najlepszy samochód we wszechświecie. Potem zbłądziłem i nabyłem jakiś kredens z plakietką Opla. Teraz rozum mi wróciłem i chcę nabyć mk3, koniecznie ST220, koniecznie poliftowe i koniecznie hb/sedan (kombi jeżdżą zombie ;) ). Jest tego sprzętu mało i chętnie postawię piwo każdemu kto pomoże mi trafić egzemplarz od którego nie będzie mnie potem boleć głowa.
Znalazłem jeden egzemplarz :
olx.pl/oferta/sprzedam-ford-mondeo-st220-salon-polska-CID5-ID3K2Rl.html
http://otomoto.pl/ford-mondeo-3-0-v6-226-km-navi-full-C31913031.html

Widzę że już go podświetliślicie :
"Ja go oglądałem... Wrażenia takie sobie. Tył cały malowany, łącznie z nadkolami (w miarę dobrze) - widocznie miał "dzwonka" w tył, ale nie za obecnego właściciela - tak twierdzi... Trochę "zgubiony" kolor na spojlerze tylnej klapy. Przedni zderzak też był malowany. Poza tym gładki. Silnik ok, ciągnie jak na ST przystało, choć kilka razy brakowało mu mocy od 2000 do 3000 obrotów, być może jakiś czujnik lub sonda. Tego nie wiem bo nie jestem mechanikiem. Właściciel jest mało chętny na negocjację ceny... To chyba wszystko "

Uważacie że to go eliminuje ? Rozumiem że ktoś mógł mu w zadek wjechać, ale jeśli chłop przedstawi dokumentację szkody to może nie jest tak źle ?

Tak czy inaczej, help :) robimy taki forumowy "Zakup kontrolowany" ST ? :D

boro
14-04-2014, 22:26
Właśnie otrzymałem pogróżki i żebym usunął moje wiadomości dotyczącego jego aut.... :boshe:
Ja również :hehe:


Jeśli sprawa się nie rozwiąże, za pomówienia linkagrabber i innych ** wniosę oskarżenia prywatne. Jak to nie pomoże, to pomoże na pewno ciekawsza alternatywa. CHCĘ porozumienia i nigdy więcej nie wypowiadania się na mój temat.
Ale my się przecież nie wypowiadamy na Twój temat tylko na temat aut które sprzedałeś. A i sam sporo ciekawych rzeczy na ich temat napisałeś tutaj. Przeczytaj zanim zaczniesz nas straszyć... :hehe:


Jak kupie nowe auto i dołoże inne lepsze opony, inne lepsze hamulce i lepszy wydech to mam powiedzieć że auto w złym stanie bo musiałem uczynić wkład finansowy ? Don dołożył trochę kasy do Mdo bo robił na igłe dla siebie

Przecież igłę kupił od Ciebie... Przepraszam, nie igłę, a rodzyna za kupę kasy jak na ST220... :hehe:


uszczelnił dół silnika który jest w każdym ST choć wg mnie to syzyfowa robota bo wkońcu i tak pocieknie, naprawił czujniki parkowania które mu dosłałem, naprawił reg fotela które dzięki jego informacji i ja teraz naprawiam bo to częsty feler w Recaro a nie wiedziałem na czym to polega i OlaBoga. Zajazd niemiłosierny.
Jesteś pewien, że tylko tyle zrobił?

Bo z tego co wiem, to nie tylko uszczelnił dół silnika, ale w zasadzie cały silnik, a poza tym regenerował altka, wymieniał końcówki i drążki kierownicze, całego macpersona ze zwrotnicą i wahaczem oraz świece. I w ogłoszeniu chyba jeszcze pisał o wymianie przednich tarcz i klocków... Do tego jeszcze doszło to o czym sam dopiero teraz napisałeś czyli naprawa czujników parkowania i regulacji fotela. I taki to był rodzyn...
Tupet gościu masz niezły jak widać...


Linkgrabber nie śmieć forum ze swoimi tekstami w stylu dwa auta wróciły na lawecie bo na prawdę się zdenerwuje a uwierz mi mam czas i cash na różne rzeczy.

Czyżby stwierdzenie, że dwa auta od Ciebie wróciły na lawecie było kłamstwem?


TAK auto DonMondea wróciło do domu na lawecie.

nie jestem jedyny, który nie dojechał od Ciebie do domu bez awarii (patrz przykład Huberta, który nie chce się wypowiadać na MKP)

Więc nie strasz, nie strasz, bo ... :hehe:


jeśli tak piszę:
"Auto w super stanie technicznym, nie ma rzeczy która wymaga naprawy. Zawieszenie ciche, żadnych stuków. Silnik, skrzynia, sprzęgło pracują bez zarzutu. Wizualnie żadnej wgniotki czy zarysowań, bardzo dobry stan lakieru. Jedynie jakieś odpryski na przodzie z racji oryginalnego lakieru. "

TO TAK JEST !

Tak jak w przypadku tego egzemplarza?
http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st220-infinity-jedyny-sprawdz-2004-CID5-ID5bgr1.html
W tym przypadku też pisałeś, że jest to "Samochód nie wymagający żadnego wkładu finansowego", a okazało się, że wcale tak nie jest...

Jakbyś chciał odnieść się do tego co napisałem z kolejnego klona, to zapraszam :skromny:

adela
14-04-2014, 22:31
Bo z tego co wiem, to nie tylko uszczelnił dół silnika, ale w zasadzie cały silnik, a poza tym regenerował altka, wymieniał końcówki i drążki kierownicze, całego macpersona ze zwrotnicą i wahaczem oraz świece. I w ogłoszeniu chyba jeszcze pisał o wymianie przednich tarcz i klocków... Do tego jeszcze doszło to o czym sam dopiero teraz napisałeś czyli naprawa czujników parkowania i regulacji fotela.

:panna:

I po tym jeszcze go sprzedał?

:panna:

linkgrabber
14-04-2014, 22:33
I po tym jeszcze go sprzedał?

bo może to nie był jeszcze koniec robienia "na igłę"

boro
14-04-2014, 22:54
Na mój gust jeśli wariowała temperatura, to pewnie silnik przegrzany czyli prędzej czy później szykuje się kosztowna robota... I wcale nie musiał go przegrzać DonMondeo (bo on od razu wpakował auto na lawetę) tylko poprzedni właściciel czyli ... :palacz: . To by w jakiś sposób tłumaczyło dlaczego nie chciał odkupić swojego rodzyna znacznie poniżej ceny za którą go sprzedał (i to jeszcze mocno doinwestowanego przez DonMondeo).

adela
14-04-2014, 22:56
Szkoda jednej rzeczy...
Szczerości dona..
takie jest moje zdanie

boro
14-04-2014, 23:21
Szkoda jednej rzeczy...
Szczerości dona..
takie jest moje zdanie
No szkoda...
Ale ważne jest, że ludzie wyciągnęli wnioski i jak widać bardzo ostrożnie podchodzą do tych rodzynków z Limanowej, z Siekierczyny, a teraz to już z Przyszowej http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html.
Tak się kończy cwaniactwo...

Żeby nie było offtopa...
Co sądzicie o tym aucie?
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-okazja-zamiana-i4135262621.html

Auto na szwedzkich blachach, ale gość za nic nie chce podać szwedzkiego numeru rej. ani numeru VIN...

Pablo81
14-04-2014, 23:33
Hmm w ogłoszeniu jest napisane, ze poda VIN :niewiem:

wyImprezowano z Galaxy S4

boro
14-04-2014, 23:43
Hmm w ogłoszeniu jest napisane, ze poda VIN :niewiem:
Ale nie chce podać, bynajmniej mi nie podał mimo usilnych próśb (być może skoro nie zadzwoniłem/nie przyjechałem, to nie jestem zainteresowany). A kolejna prośba o podanie numeru rej. na jakich auto stoi spotkało się prawie z obelgami... :hehe:
Pablo sprawdź PW.

Pablo81
14-04-2014, 23:49
Poszlo odp

wyImprezowano z Galaxy S4

Venetian
15-04-2014, 00:06
Tak się kończy cwaniactwo...

Żeby nie było offtopa...
Co sądzicie o tym aucie?
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-okazja-zamiana-i4135262621.html

Auto na szwedzkich blachach, ale gość za nic nie chce podać szwedzkiego numeru rej. ani numeru VIN...

Sądze że ma wymienione lampy, to w Szwecji normalne ? Nie ma zaślepek na kielichach zawieszenia z przodu, może nic, może coś.

mad
15-04-2014, 06:59
Nie ma zaślepek na kielichach zawieszenia z przodu, może nic, może coś.

Po lifcie nie było :smash:

Jareczek1980
15-04-2014, 10:07
Ale nie chce podać, bynajmniej mi nie podał mimo usilnych próśb (być może skoro nie zadzwoniłem/nie przyjechałem, to nie jestem zainteresowany). A kolejna prośba o podanie numeru rej. na jakich auto stoi spotkało się prawie z obelgami...
to jak koleś robi takie cyrki to szukaj dalej:hmm:

Venetian
15-04-2014, 10:14
Po lifcie nie było :smash:

Łe, ale bida, fajny gadżet to był

Misiaki, a co myślicie o tym dzyndzlu ? :
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ford-mondeo-3-0-v6-st-220-hechthausen/188663243.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=210&minPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=Limousine&categories=SportsCar&readyToDrive=ONLY_READY_TO_DRIVE

sante
15-04-2014, 11:36
ST piękne w środku i chyba max opcja ale z zewnątrz to bida totalna. Ponad to trochę by kosztował na gotowo, jakby coś z mechaniki doszło i blacharsko to i pod 3 dychy by mógł podejść co jak za ST bez jakiegoś chociażby wydechu sportowego to zbyt dużo.

adela
15-04-2014, 12:07
:popcorn:

Venetian
15-04-2014, 15:28
Yyy, potrzebuję pomocy. Jest ktoś ogarnięty w Toruniu/Bydgoszczy/Grudziądzu żeby podjechać ze mną w czwartek lub piątek obejrzeć ST, i podpowiedzieć co ile będzie kosztować w razie W ? Stawiam kratę piwa i 10cio minutowy lot fajnym samolotem (pełnowymiarowym, nie jakieś gupie ultralajty, choć tylko w czwartek).

Netoper
15-04-2014, 15:30
Jest ktoś ogarnięty w Toruniu/Bydgoszczy
W regionalnych wrzuć zapytanie:
http://www.mondeoklubpolska.pl/forumdisplay.php/116-Kujawsko-pomorskie

mad
15-04-2014, 18:03
Następny klon przylazł :jaja:producent zdrowej żywności :hehe:

CoastBasse
15-04-2014, 19:36
apropo klonów :) linkgrabber masz jednego:hmm: llinkgrabber http://mondeoklubpolska.pl/images/statusicon/user-offline.png

linkgrabber
15-04-2014, 20:06
pewnie fan st:hehe:

CoastBasse
15-04-2014, 20:22
pewnie fan st

Pierwsze co pomyślałem :) no cóż poczekajmy:)

W ogóle zauważyłem że są osoby które są świeżo zarejestrowane i pierwsze posty od razu tutaj:hehe:

EDIT: Dobrze zauważyłem Netoper priv

boro
15-04-2014, 23:28
ST piękne w środku i chyba max opcja ale z zewnątrz to bida totalna
Fakt, żadnych chromów na parapetach i grill też jakiś taki niebłyszczący... :zakrecony: Jak na ST220 to paskuda... :hehe:

Kolega sante chyba ma chyba bardzo podobny gust jak handlarz rodzynami z Limanowej...

cały pakiet chrom można zdemontować w 10min. Wszystkie zawsze oryginalne klamki lampy czy grill dodaje z samochodem. Ale z doświadczenia wiem że z pakietem auto dużo bardziej przykuwa wzrok i wydaje się być takie nowsze/droższe.

Doświadczenie handlarza bezcenne...


Następny klon przylazł :jaja:producent zdrowej żywności :hehe:

:)



każde auto robie jak dla siebie
To mnie rozwaliło...

MAG
17-04-2014, 10:57
.http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-okazja-zamiana-i4135262621.html ... Sądze że ma wymienione lampy, ...

Raczej nie - w Szwecji xenony nie były standardem i powiem więcej - jest tu u mnie zdecydowanie więcej ST bez xenonów niż "z".

Takie rzeczy proszę na PW załatwiać. :nono::nono: Oferty-nawet tak niezobowiujące jak ta w tym dziale są sprzeczne z regulaminem.

_NeroN_
21-04-2014, 00:10
Lampy owszem, tam nie było w serii Xenonu (ciekawe czemu ?)

A fotele nie powinny być półskóra z czerw nicią i chrom parapety ?

Ale IIliftowe progi sa brzydkie :hehe:

MAG
21-04-2014, 17:34
Takie rzeczy proszę na PW załatwiać. :nono::nono: Oferty-nawet tak niezobowiujące jak ta w tym dziale są sprzeczne z regulaminem.
Szanowny Panie Stanisławie - Do jasnej nie powiem co!!!
Prosze o podstawę na której to wyciąłes.

Poza tym prosiłbym o wyjasnienie czym od strony regulaminowej rózni sie w tym watku podanie linku do ogłoszenia (pełno tu takich), a czym informacja, że znajomy ma Mondeo ST220 na sprzedaż - a przecież ten wątek jest poświecony dokładnie temu modelowi!

Dodatkowo, rozumiałbym że czepiasz sie kogoś, kto jest tu "świeży" i chce obejść "zabezpieczenia marketu", ale w przypadku mojego stażu na forum???

I gwoli wyjasnienia - nie mam zamiaru pisać PW do kazdego kto tu napisze, że szuka ST220, bo wg mnie otwarta informacja, że mam namiary na czlowieka chcącego sprzedac takie zadbane auto jest wystarczajaca dla tych co sa rzeczywiscie zainteresowani i wtedy to oni niech sie do mnie zgłoszą po info - o ile sa zainteresowani.

boro
21-04-2014, 21:32
MAG daj proszę info na PW

MAG
22-04-2014, 09:09
MAG daj proszę info na PW
poszło ...

linkgrabber
22-04-2014, 17:56
Uwaga!

Tak jak ktoś myślał sante to pewnie klon Stfana lub jakiś inny kolejny cfaniak

Właśnie otrzymałem PW którego link wymaga ponownego logowania, wg mnie może być to próba kradzieży hasła także polecam ostrożność



Widzę że masz jakieś pojęcie o mdo. Możesz mi powiedzieć co może być tego przyczyną ? Zobacz linka.. Pomóż bo rozkładam ręce. Stawiam pifko za jakąkolwiek pomoc.

http://pixelimg.cba.pl/mondeoklubpolska=.post.34221.10.mate.%3bp/

adela
22-04-2014, 18:03
Jakos malo reformowalny i rozgarniety jest ten handlarz... :hehe:

Btw
Maciek, przyzwyczajaj sie :hehe:

Tez juz nie raz doznalem reki boskiej tego moderatora :hehe:
Zeby nie bylo, nie podwazam jego opinii :hehe:



...wyeLTEowane jabłkiem...

CoastBasse
22-04-2014, 18:07
Tak jak ktoś myślał sante to pewnie klon Stfana

Stfan:zakrecony:

Stasio1948
22-04-2014, 21:39
prosiłbym o wyjasnienie czym od strony regulaminowej rózni sie w tym watku podanie linku do ogłoszenia

Tu działa pkt 26

26. Zezwala się na umieszczanie w treści postów informacji i odnośników do sklepów i firm usługowych wyłącznie w celach informacyjnych zgodnych z tematem postu..


czym informacja, że znajomy ma Mondeo ST220 na sprzedaż

Informacja taka nie jest niczym innym jak ogłoszeniem w treści postu naruszającym nie tylko regulamin forum pkt 30

30. Zabrania się umieszczania w treści postów, a także w podpisie Użytkownika jakichkolwiek ogłoszeń, reklam, bannerów czy odnośników reklamujących strony o charakterze komercyjnym.

ale i regulamin marketu gdyż oferować do sprzedaży można tylko samochód którego się jest właścicielem


Dział Sprzedam-Samochód, w tym dziale oferujemy samochody dowolnej marki których jesteśmy właścicielem lub współwłaścicielem.

Powoływanie się na długi staż na forum jest niesmaczne i niestosowne gdyż regulamin obowiązuje wszystkich w równym stopniu a jeśli może się niezręczność przytrafić nowicjuszowi nieobeznanemu z zasadami panującymi na forum to staremu userowi takie przypadki przydarzać się nie powinny.

Jeszcze jedna uwaga-wyjaśnienie piszę z dobrej woli w celu zachowania poprawnych stosunków z użytkownikami forum.I nie ma co się obrażać na moje działania-ktoś puścił raport na Adminowo a mnie wypadło raport załatwić.
Z uwagi na niezbyt wielką wagę wykroczenia czy też raczej niezręczności popełnionej w dobrej wierze z postu został jedynie wyedytowany sporny fragment bez dalszych konsekwencji.

Kapi1983
23-04-2014, 01:15
Lampy owszem, tam nie było w serii Xenonu (ciekawe czemu ?)

Pewnie wcześniej niż u nas mieli obowiązek jazdy na światłach i z racji oszczędności


A fotele nie powinny być półskóra z czerw nicią i chrom parapety ?

Skóra z alcantarą była za dopłatą. Do końca robili również pełne skóry. Czerwona nić na fotelach - owszem ale tylko czerwonych fotelach :hmm: Nitka zawsze w kolorze skór. Drugi lift nie obejmował koloru nitki foteli. Tylko kiera, gałka i mieszek (akurat w tym przypadku został już wymieniony - bez czerwonej nitki).
Co do parapetów chrom - kombi zostało pominięte w tej modernizacji (jak i z lampami tył). Nigdy fabrycznie nie robili parapetów chromowanych do kombi.
To, że niektóre kombi w ogłoszeniach mają to są to listwy docinane i naklejane na uszczelkę. Fabrycznie mała szybka tylnich drzwi w kombi nie przeszła zmiany pod listwe chrom tak jak to zaszło w przypadku sedana/hatchbacka.


Ale IIliftowe progi sa brzydkie :hehe:

Mnie się bardziej podobają. Autko wydaje się szersze.

W zderzaku z przodu brakuje listwy chrom pod kratką. I chyba był coś klejony z prawej strony między kratką a osłoną halogenu.

boro
25-04-2014, 00:13
StFan zmienił miejscowość oraz numer telefonu:) Tym razy Przyszowa, zaraz powyżej Siekierczyny, kawałek za Limanowa w Kierunku Nowego Sącza.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-brembo-lpg-jedyny-C32830110.html
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-polska-fl-piekny-C32825968.html

Teraz ma nawet 3 telefony: 608163639 oraz 519523644 oraz 514835747
Siekierczyny już nie ma, za to z nowych miejscowości jest Wilkowisko i Łukowica oraz ciągle jeszcze pozostały Limanowa i Przyszowa. Doszły też nowe numery telefonów 512051131 i 519523651, bo każda miejscowość ma swój własny numer telefonu... :)
Nie tylko fan ST ale i fan Orange :)
Te auta są tak charakterystyczne, że co by nie zrobił to i tak widać rękę tego małopolskiego "tunera".

zimoch
25-04-2014, 15:08
Witam wszystkich mam na imię Piotr -dzięki zachętom użykowników z forum Forda zarejestrowałem się i tutaj.
Posiadam moją już 12 letnia Mondzie i czas na nową miłość :) Jako że miłość do marki nie rdzewieje (w przeciwieństwie do mojej Mondzi :) ) chciałbym kupić coś nowszego. I tak z 2.0TDCI moje myśli przeszły na 2.2 a po wizycie na forum forda zachęcono mnie do ST220 :)

A więc szukam czegoś silniejszego z pakietem ST (2.2 TDCI , 2.5 V6) lub samej chlubnej ST220. Wyposażenie które mnie interesuje to skrzynia 6tka , tempomat, bajery im więcej tym lepiej. Jeżeli benzynka to byłbym skłonny zagazować (pewnie dla niektórych z was profanacja) . Nadwozie Hatchback lub Kombi z racji posiadania 2ki szkrabów więc wózek musi spokojnie wchodzić
Rocznik >= 2005 , choć 2004 przejdzie jeżeli w bdb stanie.

Budżet 25k max chociaż wolałbym wydać mniej (wiadomo jak każdy :) )

Tyle tytułem wstępu

Moje propozycje zostały już poniekąd ocenione w forum forda ale możliwe ze Wy macie też coś do dodania - w końcu to dedykowane forum Mondka.

Tutaj bez akcycy - w sumie wyjdzie 25k i bez gazu , ale przebieg oryginalny - sprawdzony przez użytkownika na podstawie tablic szwedzkich
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-tanio-i4171479136.html

Ten blisko mnie , ale chyba bez tempomatu, albo to błąd w ogłoszeniu i te czerwone siedzenia :)
VIN WF0WXXGBBW4K06638
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-idealny-C32874300.html

Tutaj 2,2 TDCI , jedyny diesel spełniający moje założenia w szukaniu, ale przebieg akurat na wymianę koła dwumasowego / sprzęgła / wtrysków.
Po telefonie - umowa z niemcem ,bez akcycy i opłat.
VIN:WF05XXGBB54L58720
Rozmawiałem z Panem 2gi raz (oddzwonił do mnie po podaniu VINu), który kupił go od Polaka w Niemczech , ale niestety nie poda mi do niego kontaktu:) Jest to osoba prywatna która sprowadza auta w Niemczech.
Zarzeka się że przebieg jest prawdziwy.
Ktoś z was zna niemiecki żeby rozkodować te faktury? Ewentualnie zadzwonić do serwisu niemieckiego?

Stawiam skrzynkę piwa za sprawdzenie auta w niemczech a drugą jak kupie auto :)
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-titanium-155-km-i4152097261.html
http://otomoto.pl/ford-mondeo-C32872031.html


Tutaj już zamontowany gaz , przebieg niski, ale nie sprawdzony.
Dzwoniłem do gościa gaz założony w 2007 podczas sprowadzania z Niemiec. Instalacja ZENIT (jeśli dobrze usłyszałem). Nie ma książki serwisowej bo było serwisowane przez właściciela jako że jest mechanikiem.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-gaz-stan-bdb-C33004687.html

zimoch
26-04-2014, 06:52
Byłem wczoraj w Stargardzie i banana z gęby nie mogłem zdjąć
Zachowywałem się niepoważnie bo ciągle chwaliłem to auto. Po przespaniu się trochę ochłonąłem i napisze co o nim wiem. Pojechałem sam na pierwsze oględziny tak żeby zobaczyć jak silnik zrobi na mnie wrażenie - i zrobił - i ogólnie jaki jest stan auta.Kilka wniosków :
1) Nie mogę sam oglądać aut bo jestem totalnie zaślepiony Silnik - woow. Mieliście racje -nie chce już diesla
2) Auto było porysowane z lewej strony ale Pan ma na do zdjęcia i ma wklęśnięcie na prawych drzwiach pasażera.
3) Wg pana auto miało wymienianą skrzynię bo stara miała awarię i nie wchodziła 5tka.
4) Jest książka serwisowa z Niemiec. Pan jeździ tym autem ok 3lat w Polsce. Przebieg jest prawdopodobny szacując na podstawie zużycia w srodku
5) Auto nie ma tempomatu

Cena zrobiła się przyjemna i możliwe że dostanę jeszcze komplet alu-felg na zimę (jeszcze nie widziąłem jak wyglądają)

Dzisiaj mam zamiar podjechać na stację diagnostyczną.

Chętnie podjechałbym też do Białegostoku , ale kontakt jest utrudniony bo nie mam telefonu. Zobaczymy jak to się dzisiaj rozwinie.

MAG
28-04-2014, 12:09
Byłem wczoraj w Stargardzie ...

Chyba w Starogardzie :zakrecony:

Roki24
29-04-2014, 08:52
Tutaj już zamontowany gaz , przebieg niski, ale nie sprawdzony.
Dzwoniłem do gościa gaz założony w 2007 podczas sprowadzania z Niemiec. Instalacja ZENIT (jeśli dobrze usłyszałem). Nie ma książki serwisowej bo było serwisowane przez właściciela jako że jest mechanikiem.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-gaz-stan-bdb-C33004687.html

Przeglądam ST-ki już od bardzo dawno. To auto wisi już bardzo długo, jako, że jestem z Częstochowy (tyle, że aktualnie mieszkam w Łodzi) i bywam tam od czasu do czasu miałem je obejrzeć, jednak odrzucał mnie przebieg w wysokości prawie 290kkm. Jakieś było moje zdziwienie gdy wczoraj zobaczyłem to samo auto z przebiegiem 177kkm........może i auto jest ok ale za takie coś powinni wieszać za ja....

ps - dla niepoznaki auto zostało wstawione do komisu i chyba zostały wymienione dywaniki.

zimoch
29-04-2014, 21:56
@Roki24 Dziękuje kolego za przestrogę tego w Częstochowie odpuszczam sobie

Nie wiem czemu nie zadziałała subsktypcja tematu - w mailach mam pusto więc myślałem że nikt mi tutaj nie odpowiedział .

Wklejam to co napisałem na FCP:


Byłem niestety nie kupiłem tego auta w Starogardzie.
Ogniska rdzy i odpryski w różnych miejscach mnie mocno zniechęciły.Jeszcze żeby były to 2-3 elementy - było ich więcej ok 7 różnych elementów było dziabniętych w różnym stopniu. Gdyby zainwestować w blacharkę cena niestety zrobiłaby się zaporowa.
Silnik rewelacja , stan w środku bardzo dobry, biegi wchodzą płynnie, auto przyspiesza wzorowo do sprzęgła nie mam zastrzeżeń.
Pod spodem też zaczynają się problemy z korozją, ale nie jest źle - należałoby go zabezpieczyć przed dalszym rozwojem. Na misie olejowej było trochę oleju - chyba cieknie z uszczelki dodatkowo chyba ktoś nie dokręcił filtra oleju.
Amorki przód 85% tył 75%. Hamulce brzytwa - były wymieniane tarcze i klocki.
Sprzedawca bardzo miły jak komuś nie straszne to co napisałem to gorąco go polecam.

pod Białystokiem - dodzwoniłem się do Pana. Okazuje się że auto ma pękniętą szybę przednią i zderzak bo kolega podobno niedawno wjechał w jakiś krawężnik. Sprzedawca wspomniał coś o rdzy na klapie tylniej - to mnie zniechęciło skutecznie do pojechania tam, auto ma na 100% prawdziwy przebieg

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

łOO!!

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-C32753212.html

DonMondeo
29-04-2014, 22:03
@Roki24 Dziękuje kolego za przestrogę tego w Częstochowie odpuszczam sobie

Nie wiem czemu nie zadziałała subsktypcja tematu - w mailach mam pusto więc myślałem że nikt mi tutaj nie odpowiedział .

Wklejam to co napisałem na FCP:


Byłem niestety nie kupiłem tego auta w Starogardzie.
Ogniska rdzy i odpryski w różnych miejscach mnie mocno zniechęciły.Jeszcze żeby były to 2-3 elementy - było ich więcej ok 7 różnych elementów było dziabniętych w różnym stopniu. Gdyby zainwestować w blacharkę cena niestety zrobiłaby się zaporowa.
Silnik rewelacja , stan w środku bardzo dobry, biegi wchodzą płynnie, auto przyspiesza wzorowo do sprzęgła nie mam zastrzeżeń.
Pod spodem też zaczynają się problemy z korozją, ale nie jest źle - należałoby go zabezpieczyć przed dalszym rozwojem. Na misie olejowej było trochę oleju - chyba cieknie z uszczelki dodatkowo chyba ktoś nie dokręcił filtra oleju.
Amorki przód 85% tył 75%. Hamulce brzytwa - były wymieniane tarcze i klocki.
Sprzedawca bardzo miły jak komuś nie straszne to co napisałem to gorąco go polecam.

pod Białystokiem - dodzwoniłem się do Pana. Okazuje się że auto ma pękniętą szybę przednią i zderzak bo kolega podobno niedawno wjechał w jakiś krawężnik. Sprzedawca wspomniał coś o rdzy na klapie tylniej - to mnie zniechęciło skutecznie do pojechania tam, auto ma na 100% prawdziwy przebieg

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

łOO!!

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-C32753212.html

Juz byl na aukcji

Z1 Design

zimoch
29-04-2014, 22:08
To znaczy że sprzedany?

DonMondeo
30-04-2014, 09:01
To znaczy że sprzedany?

nie, po prostu był już jakiś czas temu na aukcji ale nie pamiętam czy ktoś go oglądał lub oceniał (to są dwie różne sprawy)

zimoch
30-04-2014, 09:30
Sory , ale nie kumam co to jest Z1 Design? Ktoś widział to auto na żywo?

DonMondeo
30-04-2014, 09:41
Sory , ale nie kumam co to jest Z1 Design?

to jest podpis z androidowego tapatalka

Witoldcwr
01-05-2014, 11:16
Witam, pytanko czy może ktoś z Warszawy oglądał/zna ten samochód http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-3-0i-salon-polska-C32998320.html. Martwi mnie trochę brak oznaczenia St na tylnej klapie, może jestem przewrażliwiony, a może to już klapa z innego modelu. Szczerze to zaczynam wątpić czy w Polsce da się jeszcze kupić dobre St, już miałem się przez weekend wybrać obejrzeć ten samochód http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-3-0-v6-lift-2004r-okazja-i4177163320.html, a tu taka niespodzianka, był za 21900, nagle cena w dół o 7000 i stukająca panewka... Chyba kupić dobre 3.0 v6 u nas to jak wygrać na loterii :hehe:.

norbi333
01-05-2014, 11:54
Co do opisu to nie przypominam ,żeby w ST 220 było:

Klimatyzacja - dwustrefowa, z automatyczną regulacją temperatury (DEATC)
Światła awaryjnego hamowania
Wlew paliwa Ford Easy Fuel - bez tradycyjnego korka, z zabezpieczeniem przed zatankowaniem niewłaściwego paliwa
System statycznych ksenonowych reflektorów adaptacyjnych ze spryskiwaczami i automatyczną regulacją kąta ustawienia

DonMondeo
01-05-2014, 11:57
Co do opisu to nie przypominam ,żeby w ST 220 było:

Klimatyzacja - dwustrefowa, z automatyczną regulacją temperatury (DEATC)
Światła awaryjnego hamowania
Wlew paliwa Ford Easy Fuel - bez tradycyjnego korka, z zabezpieczeniem przed zatankowaniem niewłaściwego paliwa
System statycznych ksenonowych reflektorów adaptacyjnych ze spryskiwaczami i automatyczną regulacją kąta ustawienia

Bo nie było. To jest ogłoszenie w stylu "co jeszcze jest montowane w samochodach?"

Z1 Design

linkgrabber
01-05-2014, 13:31
był za 21900, nagle cena w dół o 7000 i stukająca panewka...

to kup i sam zrób, przynajmniej będziesz wiedział że masz to już z głowy

DonMondeo
01-05-2014, 13:34
Albo poczekaj az stfan kupi, "poprawi", podniesie cene i bedzie ISKRA:)

Z1 Design

linkgrabber
01-05-2014, 13:34
Albo poczekaj az stfan kupi, "poprawi", podniesie cene i bedzie ISKRA:)

Z1 Design

:)):))

Witoldcwr
01-05-2014, 14:15
No niby tak, tylko nasuwa się pytanie jakim cudem obróciło panewkę przy 130 tys. km, wiem że w tych silnikach zdarzały się problemy tego typu, ale żeby tak wcześnie?? Chyba że auto często i mocno dostawało w kość a wtedy na wymianie panewek i ewentualnym szlifie wału może się nie skończyć... Co o tym sądzicie Panowie??

linkgrabber
01-05-2014, 14:19
no kierowcy 1930r z opowieści handlarzy to raczej st220 nie kupują ;)

Witoldcwr
01-05-2014, 22:02
No tak zdaję sobie z tego sprawę :hehe: W sumie dzwoniłem do sprzedawcy i sam przyznał że samochód świeżo sprowadził i ostatni wpis w książce (wymiana oleju) była prawie 20 tys temu, może rzadkie wymiany są przyczyną awarii. No więc pytanie teraz czy ktoś nie widzi nic niepokojącego również w tym sedanie, tak na pierwszy rzut oka na zdjęciach, bo mam dosyć daleko po niego :hehe: Podobno auto jest bezwypadkowe, sprzedawca usunął tylko rdzę ze spodów tylnych drzwi i te miejsca pomalował. Będzie wdzięczny za jakieś porady:hehe:

linkgrabber
01-05-2014, 22:41
no przebiegu może mieć wiecej bo popatrz na wpisy i to że miedzy ostatnim a poprzednim jest 50 tyś km przerwy i 4 lata. Dodatkowo w Fordzie to byl serwisowany tylko przy pierwszej pieczątce z tego co patrzę

Nic wiecej do zarzucenia nie mam, wnętrze zadbane a wszystko wyjdziee w realu przy oględzinach

franczesko
10-05-2014, 00:18
kto zna?

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-v6-lpg-lift-xenon-C33140880.html

ma ramki MPK.

caqerr
10-05-2014, 06:18
Pare razy widziałem...
Użytkownik zarejestrowany na forum jest ;)

Kapi1983
10-05-2014, 17:58
kto zna?

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-v6-lpg-lift-xenon-C33140880.html

ma ramki MPK.


Grill przód od RS a nie od ST.

mdoFAN
10-05-2014, 22:36
MISIACZKI tu stfan :) Może niektórzy tęsknili bo się beze mnie forum nudne się chyba zrobiło...

Jeśli ktoś był zainteresowany to z przykrością stwierdzam iż niebieski HB, czarny HB i srebrne KOMBI zostało przez minione dni sprzedane. Oczywiście zakupili pierwsi oglądający i to oglądający już inne wcześniej ST na czym najbardziej mi zależy :)

Najświeższy news jest taki iż dzisiaj ni z gruchy pietruchy zadzwonili goście że są w piekarach i oglądneli sedana ST który okazał być się totalnym ***, oczywiście mowa o tym : http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-v6-lpg-lift-xenon-C33140880.html

Mówią że jadą z warszawy i tracą siły na oględziny jakiekolwiek bo gość zapewniał że fura wypas, 'groźnie' powiedział przez tel że jak będę kręcił coś bo jadą na nockę i mają do mnie jeszcze 150km to będzie kwas. Efekt, sold. Argumenty względem tego sedana - mimo zdrowego 'papierka' z hamowni był w cholere mulniejszy ( mój miał decat i bez lpg, tłumaczyłem im to ale oni że jeździli głównie na PB..więc nie wiem o co kaman ). Ogólnie kupujący jakiś lakiernik, mówił że auto poprawiane z każdej strony a srebrny kolor nie wybiera. Oczywiście nie UPRZEDZAM bo auto na foto wygląda całkiem fajnie i nawet wzbudziło moje zainteresowanie ale tak jak WY staram się podporządkować forum, a nawet i nie, CZYLI nie widziałem ale wiem lepiej. Z tym że ja słyszałem prosto od zainteresowanych/oglądających już wóz i podaje dalej info zainteresowanym którzy będą mieli pół świata aby oglądnąć to czego nie chcieliby zastać.

Donmondeo pewnie i tak zostanę zbanowany, szkoda że furka poszła bo właśnie byłbym chętny na jej 'odkup'. Za nie długo będzie na all ładny sedan, więc kto na kupnie poczekajta jak nie chce tracić czasu bo będzie rodzynek :) w razie wuu każdy zna 'kontakt".

No więc pozdrawiam, i pewnie do następnego nicka..

adela
10-05-2014, 23:07
(ciach) :hehe:





...wyeLTEowane jabłkiem...

linkgrabber
10-05-2014, 23:12
(ciach) :skromny:

Marcinus_1
10-05-2014, 23:15
(ciach)

Niestety

adela
10-05-2014, 23:21
(ciach) :hehe:



...wyeLTEowane jabłkiem...

KarolRS
10-05-2014, 23:33
Ja nie wnikam jakie ty auta sprzedajesz, to nie moja sprawa, nawet jak zlomy to jak kupujacym pasuje to dla mnie ok, kazdy chce lalke za darmo, a jak malowane to juz zlom. Wiec moze i ciebie nawet rozumiem.

Kazdy ma oczy, sa mierniki, sa komputery, sa osoby ktore maja pojecie, wiec jezeli lapiesz jeleni na graty to gratuluje, a jezeli twoje auta sa ok to spoko.


Za to nie kumam jednego.

Po co tu sie rejstrujesz non stop z innymi nickami itd?
Kazdy po tobie jedzie, a ty wracasz jak bumerang.

Lubisz byc poniewierany, wyszydzany, obrazany, itd?

Pytam serio, tak czytam kazdy z ciebie leje, pol polski wie,ze sprzedajesz padniete ST, a ty raz w tygodniu rejstrujesz sie na forum i usmiechniety o tym piszesz.


Tego to ja nie czaje,serio.

Witoldcwr
11-05-2014, 11:17
Panowie odnośnie Mondeo z Piekar Śląskich, byłem i oglądałem ten samochód, odnośnie karoserii, niestety samochód był uderzony w przód, wymienione lampy, atrapa, przednia szyba, wyraźnie widać że malowano prawy błotnik, prawe drzwi opadnięte na zawiasach, na przednim prawym słupku w miejscu mocowania zawiasów wyraźnie widać ślady po spawaniu, wszystko zamalowane, lewy błotnik prawdopodobnie też malowany, ale odnośnie tego pewności nie mam (nie miałem miernika lakieru, więc wypowiadam się o tym co widać wyraźnie). Muszę natomiast stanąć w obronie tego samochodu pod względem silnika, może na wolnych czasami zdarzało mu się delikatnie zafalować, ale jeśli chodzi o jazdę, spośród trzech ST jakie oglądałem ten jechał najlepiej, więc albo trafiałem na samo kiepskie sztuki, albo silnik jest zdrowy, co więcej instalacja gazowa też z wysokiej półki (stag 300, reduktor KME Gold i wtryski HANA), samochód chodził podobnie na gazie i benzynie, ze względu na sam silnik samochodu już by nie było bo bym go kupił, niestety mnie odstraszyła karoseria (właściciel niestety nie ma zdjęć jak mocno auto było uszkodzone). Jeszcze jedno, samochód lekko ściąga w prawo podczas jazdy, być może to wina geometrii, być może... sami wiecie :) Do sprawdzenia dla ewentualnych zainteresowanych :) W środku samochód zadbany, nie ma się do czego przyczepić. Od spodu widać wyciek oleju, prawdopodobnie z miski olejowej, niestety nie byłem samochodem na kanale więc nie mam pewności, natomiast jest to chyba bez tragedii, z resztą słyszałem że w tych autach to standard.

gizard
11-05-2014, 12:01
Co do tego auta http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-v6-lpg-lift-xenon-C33140880.html wczoraj oglądałem, podpięty pod komputer (zero błędów), lewy błotnik szpachlowany, kilka elementów posiada drugi lakier, na gazie idzie lekko na bogato. Co do silnika to się nie wypowiem ponieważ jazdy próbnej nie odbyłem. Z zewnątrz auto jak i w środku wygląda przyzwoicie.

hefi
11-05-2014, 15:55
niestety samochód był uderzony w przód, wymienione lampy, atrapa, przednia szyba, wyraźnie widać że malowano prawy błotnik, prawe drzwi opadnięte na zawiasach, na przednim prawym słupku w miejscu mocowania zawiasów wyraźnie widać ślady po spawaniu, wszystko zamalowane, lewy błotnik prawdopodobnie też malowany



na wolnych czasami zdarzało mu się delikatnie zafalować,



samochód lekko ściąga w prawo podczas jazdy



Od spodu widać wyciek oleju, prawdopodobnie z miski olejowej

przeciez to auto powinno dawno juz byc na szrocie albo sprzedawane na czesci

boro
17-05-2014, 00:59
Panowie odnośnie Mondeo z Piekar Śląskich, byłem i oglądałem ten samochód, odnośnie karoserii, niestety samochód był uderzony w przód, wymienione lampy, atrapa, przednia szyba, wyraźnie widać że malowano prawy błotnik, prawe drzwi opadnięte na zawiasach, na przednim prawym słupku w miejscu mocowania zawiasów wyraźnie widać ślady po spawaniu, wszystko zamalowane


Pare razy widziałem...

I nic nie mówisz? Zaoszczędziłbyś czasu innym...

caqerr
17-05-2014, 11:00
Boro ale nie oglądałem go dokładnie na tyle by móc się wypowiadać.
Po prostu przyjeżdża na spoty w Katowicach...
Wiem tylko ,że jedzie jak mniej wiecej zdrowe ST. Ale jak widać reszta to porażka...

lyssy
18-05-2014, 15:43
Donmondeo pewnie i tak zostanę zbanowany, szkoda że furka poszła bo właśnie byłbym chętny na jej 'odkup'.
Ludzki pan :hehe:
Jak auto stało przez miesiąc za coraz niższe kwoty to wtedy nie było chęci odkupienia - a jak w końcu poszło to "szkoda, bym odkupił"... :panna:

franczesko
26-05-2014, 10:07
Czy to nie jest mondziak, który stał gdzieś w okolicach Warszawy ze stukającym silnikiem?

A dopiero co był za 15 tysięcy :)

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-k-n-wyjatkowy-stan-sprawdz-C33330131.html

krajan32
07-06-2014, 11:06
Witam panowie jestem swirzak tutaj i moze ktos odesle mnie do info o ST220 wadach i zaletach ,ale takich prawdziwych uzytkownikow tych wlasnie modeli.Czasami ci ktorzy jezdza dieslami wypowiadaja sie niewiedzac nic o tym wiec moze ktos kto zna ta auto cos podpowie bo zamierzam kupic takie auto.

caqerr
07-06-2014, 11:13
Dawaj do PB vs ON, pogadamy :D

lyssy
07-06-2014, 14:23
Czy to nie jest mondziak, który stał gdzieś w okolicach Warszawy ze stukającym silnikiem?

A dopiero co był za 15 tysięcy :)

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-k-n-wyjatkowy-stan-sprawdz-C33330131.html
A jak się zapyta wujka G. o telefon do sprzedającego to trafia się do Limanowej... :zakrecony:

tompiorko
07-06-2014, 22:44
Czy to nie jest mondziak, który stał gdzieś w okolicach Warszawy ze stukającym silnikiem?

A dopiero co był za 15 tysięcy :)

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-k-n-wyjatkowy-stan-sprawdz-C33330131.html
A jak się zapyta wujka G. o telefon do sprzedającego to trafia się do Limanowej... :zakrecony:


Taka sytuacja :hehe:

nowyNaForum
13-06-2014, 09:38
panowie co sądzicie o tym? http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st220-CID5-ID5hpkH.html#b3822456be

WojtasS
13-06-2014, 09:45
zdjęcia są kiepskie, ale tył był robiony, nie dość że kratek nie ma... to tylna klapa była wymieniana, ma inny spoiler

nowyNaForum
13-06-2014, 14:20
dzwonilem pytalem o samochód gosc mowi ze poza jakimis otarciami w przodzie w zderzaku i rysami auto mechanicznie jest w bdb stanie poza tarczami i klockami, tylna klapa była wymieniana zderzak tył malowany ale jednak nie jestem pewien nadal co do tego samochodu, przebieg wydaje sie oryginalny jest 2 wlascicielem od 7 lat co sądzicie ? mam daleko i nie chce sie pakowac w koszty transportu niepotrzebnie

bishop
13-06-2014, 14:49
NowyNaForum patrz #1249
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/53533-Obejrzane-St-220?p=2568882&viewfull=1#post2568882

nowyNaForum
13-06-2014, 15:04
dzieki wielkie to po kupnie :)

nowyNaForum
14-06-2014, 17:48
http://olx.pl/oferta/st220-sprzedam-ford-mondeo-3-0-benzyna-gaz-CID5-ID61HD7.html#7017a43873 Dzien dobry klubowicze poraz kolejny mam pytanko odnosnie tego st220 zna ktos? ktos byl oglądac?

Witoldcwr
15-06-2014, 13:10
Witam, szukając St220 znalazłem to ogłoszenie http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-C33463483.html , przebieg jest wysoki, ale za to może autentyczny:D Z resztą cena jak za auto po lifcie też jest okazyjna więc w razie czego można nawet zrobić remont, moje pytanie brzmi, czy orientuje się ktoś na temat stanu samochodów sprowadzanych z Czech, lub może dostrzega coś na zdjęciach tego egzemplarza, poza krzywo spasowaną atrapą do maski :) Pytanie kolejne czy może są jakieś problemy z zarejestrowaniem samochodów z tego kraju u nas, jakoś ze Szwajcarii, Niemiec, Włoch samochodów jest u nas pełno, a z Czech nikt nie przywozi. Nie wiem czy warto się w ogóle interesować tym tematem. Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Jakub
15-06-2014, 22:44
Dolicz opłaty.

Poszło z mizianego fona.

Witoldcwr
16-06-2014, 09:10
Oczywiście wiem, że opłaty należy doliczyć, jak rozumiem podobne jak do każdego sprowadzanego auta czy to Niemiec czy gdziekolwiek z za granicy, mimo to cena pozostaje na rozsądnym poziomie, a szczerze powiem jestem już zmęczony szukaniem takiego auta u nas, dlatego uwzględniam opcję żeby jechać po ten egzemplarz, inaczej bym się w to nie bawił, ale wybór St220 w Polsce nie jest ogromny :)

caqerr
16-06-2014, 10:33
Jak będziesz miał gdzieś w okolicy auto do oglądnięcia daj znać.
W tym tygodniu siedze pod Brzeszczami, potem na 3-4 tyg. znikam i spowrotem będę w Brzeszczach przez ok. 2-3 miechy :)
Co do tego z 300k przebiegu, jeśli realny to spoko. Ale po opłatach + jakieś głupoty + ewentualny remont silnika i już mamy niemały $... Pytanie czy warto, jak jest środek zmęczony... Może walił same trasy...

DonMondeo
01-07-2014, 01:12
Elo!
A czy to nie jest auto stfan'a?
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4380236187.html

Tymek_88
01-07-2014, 01:23
Elo!
A czy to nie jest auto stfan'a?
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4380236187.html


Pewnie że to jego auto:-P zdjęcia też raczej te same tylko opis jakiś krótki nie w jego stylu:-)
Już ktoś sprzedajw igle?? Tutaj następny masz
http://olx.pl/i2/oferta/mondeo-mk3-st220-CID5-ID67sd1.html

DonMondeo
01-07-2014, 08:23
Elo!
A czy to nie jest auto stfan'a?
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4380236187.html


Pewnie że to jego auto:-P zdjęcia też raczej te same tylko opis jakiś krótki nie w jego stylu:-)
Już ktoś sprzedajw igle?? Tutaj następny masz
http://olx.pl/i2/oferta/mondeo-mk3-st220-CID5-ID67sd1.html

Aaa. Ten byl chyba za 16900 o ile pamietam.

Z1 Design, a nie bo już Z2

caqerr
04-07-2014, 20:38
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-lift-i4364961448.html#

angol :hehe:

nowyNaForum
04-07-2014, 20:43
skąd pewnosc ze angol?

mad
04-07-2014, 20:53
Taki kaprys.

Poczytaj to będziesz wiedział.

Pablo81
04-07-2014, 21:00
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php?t=132430

:)

wyImprezowano z S5

caqerr
12-07-2014, 00:11
http://otomoto.pl/ford-mondeo-mondeo-st220-serwis-salon-pl-ii-wl-C33803690.html
Był ja, oglądał ja...
Krótko i na temat - za tą cene nie :hehe:
A dlaczego ?
do poprawy lakierniczej co widać - zderzak przód(pęknięty)-tył. Wgniotka lewe tylne nadkole. Ponadto rdza pod lusterkiem drzwi kierowcy i pasażera. Wychodzą purchle pod listwami chromowymi na progach. Zalany dziwnym olejem 10w60. Amory tył do wymiany(nivomaty:wall:, droga sprawa). Silnik ogólnie suchutki. Od spodu trzeba będzie zrobić konserwacje podwozia bo po mału zaczyna złapać rudą. Z dołu jedzie fajnie. Ale coś ma skopane z zapłonem(podobno świece nowe, cewka też ale zamiennik) zatem niby kable. Na górze jest tragedia, od 5k muli strasznie. Na dolnych też szarpie.
To chyba wszystko z takich pierdół.
W środku ogólnie ok, ładnie utrzymany poza mieszkiem lewarka.
Także moim zdaniem za 24,5 ni da rady :hehe:

franczesko
13-07-2014, 14:56
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4380236187.html

Jutro bede ogladał, co myslicie?

caqerr
13-07-2014, 15:00
Wiem ,że nie ma dolnego katalizatora.
Ogólnie ponoć auto ok, nie wiem jak tam z tą szkodą parkingową. To jest informacja od poprzedniego właściciela( Fanst).
Gość podobno troszkę dziwny jest, o czym świadczy samo ogłoszenie bez żadnych danych kontaktowych(nie odpisywał też na maila).
A znajomy chciał go jechać oglądać jak byłem w okolicy...

franczesko
13-07-2014, 19:05
Jak taki brak kata wpływa na spalanie?

caqerr
13-07-2014, 19:11
Ja nie mam obydwu katów i różnicy w spalaniu nie ma.
Jest fajniejszy dźwięk silnika, nie męczy się przy wyższych prędkościach. Czasem nawet mocy przybędzie jak katy będą lipne, a tak często bywa w ST220 :)
Tylko należy pamiętać żeby wywalić obydwa... I tu mnie dziwi dlaczego jest tylko jeden wywalony ;) Zatem jak kupisz to albo wywal ten co został(podobno) albo zamontuj ten którego brakuje.

DonMondeo
14-07-2014, 09:52
A widział ktoś ten egzemplarz?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-gaz-stan-bdb-C33004687.html

zimoch
14-07-2014, 12:36
Była opinia juz o nim ze nie warto.

DonMondeo
14-07-2014, 12:39
o no to dziękować, dziękować :)

caqerr
14-07-2014, 18:47
Jutro bede ogladał, co myslicie?

i jak ?

nowyNaForum
17-07-2014, 22:53
guten abend koledzy pojutrze zjezdzam z Niemiec i musze kupic jakiegos stka, poluje juz 2 mies i zawsze cos nie tak z autkami , polowalem tez tutaj na st220 i na focusa st ale jeszcze nie na moją kieszen, podatek by mnie zabil przy ocleniu, wiec teraz pytanie czy ktos był i oglądał tego osobnika ? http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4408408822.html

nowyNaForum
24-07-2014, 09:38
halo zyje ktos w tym dziale? jutro prawdopodobnie jade oglądac te dwa samochody, mam daleko wiec nie chce sie przejechac na darmo wiem ze o niebieskim bylo tu pisane ale niewiele moze ktos cos wiecej wie i jeszcze jedno pytanie jaka jest róznica miedzy przed liftem i polifcie? tutaj linki do obu aut osobiscie bardziej bede nastawiony na niebieskiego http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4442154418.html i bordowy http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-hatchback-recaro-warszawa-i4446623804.html

DonMondeo
24-07-2014, 09:51
niebieski pochodzi od kolegi stfan'a (historia jego aut na forum), czerwonego nie znam

zimoch
24-07-2014, 10:08
Czerwony oglądał kolega z forum forda olczus9012


Dzisiaj też oglądałem to ogłoszenia Mondeo wygląda naprawdę kozacko ale jedyne co mnie sie nie podoba to ten czerwony mieszek wiem że pod kolor auta i tapicerki i boczków drzwi ale mnie nie przypadło do gustu
http://forum.fordclubpolska.org/showpost.php?p=2238258&postcount=33

Zagadaj do niego.

nowyNaForum
24-07-2014, 10:13
z forum kolege stfana kojarze heh, ale niekoniecznie musi być jakiś zaniedbany

caqerr
24-07-2014, 11:24
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4442154418.html

Tego oglądał forumowicz z Krakowa.
Podobno poobijany z każdej strony, tragiczne hamulce. Coś niby stukało na wolnych obrotach. Do tego jeszcze jakiś mega zamulony do 4,5k rpm...



bordowy http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-...446623804.html

Ten kiedyś w Łodzi był wystawiony za 12k... Ciekawe czemu tak tanio. Widać jakiś handlarz go przygarnął :hehe:

nowyNaForum
24-07-2014, 13:13
Widze ze tutaj na allegro wg nie idzie znalezc dobrego egzemplarza w sedanie badz hb
dzieki chlopaki bo znów bym sie przejechał tylko te kilkaset km na darmo.

WojtasS
24-07-2014, 13:47
edytuj pierwsze słowo bo dostaniesz osta ;)

caqerr
24-07-2014, 13:54
dzieki chlopaki bo znów bym sie przejechał tylko te kilkaset km na darmo

Ni ciężko jest kupić...
Pytanie co z tym bordowym...
Bo cena jest ładnych pare tyś. więcej. A jeszcze miesiąc-może dwa temu był za 11-12k w Łodzi. Baaaardzo szybko się sprzedał ;)
Ale jego nikt raczej nie oglądał, więc nic o stanie nie możemy powiedzieć :niewiem:

zimoch
24-07-2014, 13:59
Oglądał kolega kilka postów wyżej

nowyNaForum
24-07-2014, 15:03
napisałem do niego na fordklubie ale jeszcze nie odp, włascicielka auta niejaka Magda twierdzi ze 2pary drzwi są do wymiany (ranty dół) reszta podobno sprawna "podobno"

tivi92
25-07-2014, 09:28
Znam poprzedniego właściciela bordowego mondeo na łódzkich tablicach, zajezdzil w tej budzie 2 silniki i sprzedał z zepsutym

zimoch
27-07-2014, 08:05
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-3-0v6-220km-C33992366.html tutaj ciekawa propozycja. I ciekawa cena :)

DonMondeo
28-07-2014, 07:51
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-3-0v6-220km-C33992366.html tutaj ciekawa propozycja. I ciekawa cena :)

W tamtych rejonach to chyba rutyna z tą ceną :hehe:

a widział ktoś może ten egzemplarz?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-czarne-st-220-137-tys-km-navi-kolor-alu-C33991620.html

franczesko
29-07-2014, 00:05
Nie, ale oglądałem tego :)

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-3-0v6-220km-C33992366.html

Gdyby nie cena... byłby mój i wylądowałby w garażu pod kocem.

Stan oceniam na 6+

Tymek_88
29-07-2014, 07:06
Samochód marzeń.... Tylko ta cena:-/

guliwers
30-07-2014, 17:08
http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-lift-i4466717581.html

oglądał go ktoś ?

nowyNaForum
30-07-2014, 18:12
gulivers tutaj patrz http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php?t=132430 angol ,czy sie oplaca takiego to niewiem gdyby byl w pelni sprawny to sam bym po niego pojechal bo naprawde ladnie wyglada ale z przeróbkami to niewiadomo jak to jest.

dzixonZSL
30-07-2014, 19:13
Witam

a co sądzicie o tym?

http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4442154418.html

edit :

i o tym

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-lpg-C33898204.html

coś tam zaczeło stukać pod kolektorem. Co to może być?

pozdrawiam

zimoch
30-07-2014, 19:32
Tego niebieskiego to sobie watek stronę wstecz zobacz

dzixonZSL
30-07-2014, 19:39
Tego niebieskiego to sobie watek stronę wstecz zobacz

No właśnie oprócz tego, że to byłe auto kolegi stfan'a to nic nie wyczytałem. Chyba, że mógłbyś mi podesłać jakiś link gdzie jest obszerniej opisane auto

caqerr
30-07-2014, 19:47
No właśnie oprócz tego, że to byłe auto kolegi stfan'a to nic nie wyczytałem. Chyba, że mógłbyś mi podesłać jakiś link gdzie jest obszerniej opisane auto

Franczesko był go oglądać.
Auto ma niby nowe hamulce ale tragicznie hamuje.
Silnik ma problemy z wkręcaniem się. Nie wiadomo co jest grane.
Mocno poobijany.
Moim zdaniem nie warto.

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:46 ----------


i o tym

http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-lpg-C33898204.html

coś tam zaczeło stukać pod kolektorem. Co to może być?

pozdrawiam


Ten też był opisywany ale już dość dawno, jak jeszcze stał za ponad 20k.
Podobno strasznie zaniedbany. Właściciel w ogóle nie chciał ceny negocjować... ;)

dzixonZSL
30-07-2014, 19:53
dzięki za odpowiedź

kuuurde. Ciekawe jak ten anglik ...

http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-lift-i4466717581.html

jakby gościa przycisnąć z cena? Wygląda ładnie ale ciekawe czy dobrze poskładany ...

Jest ktoś z lubuskiej aby podskoczyć go obejrzeć?

Panowie ... dzwoniłem do gościa i twardo upierał się, że nie wie czy to anglik. Mówił, że kupił go w niemczech ... co wskazuje na to, że to anglik? Bo chce go przycisnąć i zejść z ceny jeszcze ...

Marcino7
30-07-2014, 22:25
Zdobądź numer VIN.

caqerr
30-07-2014, 22:34
1. Weź nr vin
2. O tym ,że to angol świadczy włącznik świateł i zamieniony pozycją włącznik świateł awaryjnych z włącznikiem podgrzewanych szyb.

dzixonZSL
31-07-2014, 09:33
Będę mieć dzisiaj nr VIN i jakieś dokumenty, może książke serwisową. Dziwnie gość podchodzi do tematu. Tak jakby kupując do auto w ogóle nie był zainteresowany jego przeszłością. Przez tel nie mógł na bieżąco nic powiedzieć. Powiedział, że musi jechać do firmy aby znaleźć papiery i dzisiaj mi wszystko powie ...

jarku
31-07-2014, 09:36
Tak jakby kupując do auto w ogóle nie był zainteresowany jego przeszłością.

znaw wiele, naprawdę wiele osób, które mają w poważaniu historię auta. bo to czy okłamuje cię turek w niemczech, czy polak w komisie, nie ma znaczenia jesli chodzi o obecny stan auta:phi:

Pablo81
31-07-2014, 10:54
:up:

wyImprezowano z S5

dzixonZSL
31-07-2014, 11:14
Co prawda to prawda ale jak myśli się o tym aby kiedyś sprzedać auto to trzeba pomyśleć o wybrednym kliencie który zainteresuje się historią auta :D

jarku
31-07-2014, 11:41
Co prawda to prawda ale jak myśli się o tym aby kiedyś sprzedać auto to trzeba pomyśleć o wybrednym kliencie który zainteresuje się historią auta

auto mam dla siebie, dla siebie też je naprawiam - nie dla kolejnego właściciela :phi:

Pablo81
31-07-2014, 11:42
To tak jakby pokrowce wozic aby tapicerki nie zniszczyc i przy sprzedazy je zdjac

wyImprezowano z S5

jarku
31-07-2014, 11:43
To tak jakby pokrowce wozic aby tapicerki nie zniszczyc i przy sprzedazy je zdjac

nawet po pijaku tego nie rozumiem :hehe:

caqerr
31-07-2014, 11:47
To tak jakby pokrowce wozic aby tapicerki nie zniszczyc i przy sprzedazy je zdjac

nawet po pijaku tego nie rozumiem :hehe:

Dokładnie
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć... By coś takiego robić :zakrecony:

Pablo81
31-07-2014, 12:44
Som takie czlowieki som... nawet moj wujaszek takie numery jakis czas temu robil... nawet piloty od tv mial w kondonach :))

wyImprezowano z S5

dzixonZSL
31-07-2014, 12:47
A tam kurde nabijacie sie :D nie chodzi mi o jakieś pedantyczne dbanie o auto. Ale o to, że czasami warto coś wiedzieć o przeszłości auta aby przyszły klient nie zaskoczył nas jakimiś pytaniami. Np ja wczoraj miałem tel od klienta który pytał kiedy i przy jakim przebiegu ostatni raz auto było serwisowane w niemczech ...

guliwers
31-07-2014, 13:00
nawet piloty od tv mial w kondonach
żart ?

DonMondeo
31-07-2014, 13:15
nawet piloty od tv mial w kondonach
żart ?

to nie może być żart, bo mój wujek tak właśnie robi, nawet folie z laptopa zdjął chyba po roku jak odpadała :zakrecony:

Pablo81
31-07-2014, 19:08
nawet piloty od tv mial w kondonach
żart ?
Niestety nie :hehe:

wyImprezowano z S5

caqerr
12-08-2014, 16:01
UWAGA ANGOL ZA GRUBY HAJS :rotfl:


Główne funkcje
Data produkcji: 14.09.2006
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: 4-Drzwiowy Sedan
Wersja: ST220
Silnik: 3.0L Duratec EFI (220PS)
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: RHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 3.867/2.762
Norma emisji spalin: Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"GB"
Lakier: Panther Black Metalik
Kolor wnętrza: Light Flint Interior
Materiał we wnętrzu: Verona Grain Leather

Nr vin
WF04XXGBB46B82109

Aukcja
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-220-3-0-v6-C34088666.html

Ktoś tu popłynął podając nr vin :))

dzixonZSL
12-08-2014, 16:19
witam

sprawdzicie mi ten

Wf84xxgbb44g60242

z góry dzięki ;)

caqerr
12-08-2014, 16:23
Główne funkcje
Data produkcji: 23.04.2004
Model pojazdu: Mondeo 2001-2007
Typ nadwozia: 4-Drzwiowy Sedan
Wersja: ST220
Silnik: 3.0L Duratec EFI (220PS)
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: RHD FWD
Przełożenie przekładni głównej: 3.867/2.762
Norma emisji spalin: Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja: Automatyczna Regulacja Temperatury
Obszar: (+)"GB"
Lakier: Panther Black Metalik
Kolor wnętrza: Wnętrze Ebony
Materiał we wnętrzu: Verona Grain Leather


Nie WF84 a WF04 ;)

---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

o, kolejny anglik :)

dzixonZSL
12-08-2014, 17:04
To kupiłem esteka po ładnie wykonanej przekładce :D grunt, że dobrze jeździ. I za dobrą kase :D

caqerr
12-08-2014, 17:08
I za dobrą kase

Jeżeli tak i nie sprawia problemów to spoko.
Ten powyżej jest wystawiony za śmieszną cene ;)

Którego kupiłeś jeśli można ?
Skąd on był ?
Masz zdjęcia może z aukcji ? ;)

dzixonZSL
12-08-2014, 17:29
Czy nie sprawia problemów to się za jakiś czas okaże ;) póki co zrobiłem nim 2000 km. Jeździ prosto i szybko więc jest git :) sprowadzony z niemiec 7 miesięcy temu, więc zastanawiam się czy nie była przekładka przez turasów robiona. Był na allegro z Gorzowa Wlkp za 21,800 a ja go kupiłem za 20k ;)

caqerr
12-08-2014, 18:28
Pare stron temu masz go opisanego ;)
Także wiem o którego dokładnie chodzi ;)
Czy 20k za angola z 2004 roku to dobra cena, hmh nie wiem :) Ale ważne ,że Ty jesteś zadowolony :)

mad
12-08-2014, 18:39
Zdjęcia są na forum :hehe:

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:35 ----------

https://lh5.googleusercontent.com/-4hHTAw41PcA/U99glWoM96I/AAAAAAAAhHc/vCQcNLarbPs/s800/20140804_103244.jpg

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

https://lh3.googleusercontent.com/-eXaAFsf05QI/U99hObGuTqI/AAAAAAAAhH8/6T1tg4oeWUM/s800/20140804_112034.jpg

dzixonZSL
12-08-2014, 19:15
Ło matko trochę tego jest. Możesz kolego podesłać od której storny dokładnie jest o nim mowa?
A no faktycznie są zdjęcia. Zapomniałem ;) Będzie chwila to zrobie i ja kilka zdjęć mojego składaka :D

franczesko
12-08-2014, 23:19
Czy któryś z powyższych mondziaków jest do sprzedania?

mad
13-08-2014, 06:26
Rzucasz odpowiednią kwotę to się sprzedadzą :hmm:

guliwers
13-08-2014, 09:13
Franczesko 35k i jest Twój hehe

mad
13-08-2014, 10:25
To pojechałeś.. no tak ale to igła forumowa to wart :D

caqerr
13-08-2014, 10:30
Franczesko 35k i jest Twój hehe

Tyle to ja nawet za swojego nie chce :hehe:

guliwers
13-08-2014, 11:28
On nie jest na sprzedaż, ale za 35k bym go puścił tak jak jest :-)

franczesko
13-08-2014, 16:53
I to się nazywa cena zaporowa :D Ale piękny jest ;)

Kurcze, a byłem ostatnio w Darłowie ;P

guliwers
13-08-2014, 17:58
Trzeba było dzwonić :D

caqerr
13-08-2014, 18:02
Guliwers wybierasz się na zlot ? :D

guliwers
13-08-2014, 22:38
W tym roku raczej nie dam rady :-(

caqerr
13-08-2014, 23:14
W tym roku raczej nie dam rady :-(

Szkoda, byśmy machnęli jaką fotke bliźniakom :hehe:
Tak patrze to prawie tak samo wyglądają
wizualnie Twój ma szyby ciemne, mój niet
u mnie ciut niżej + dystans
no kurka prawie bliźniaki :zakrecony:
ale chyba czas na zmiane :S

boro
17-08-2014, 02:41
Czy któryś z powyższych mondziaków jest do sprzedania?
Napisz do MAG-a. Był do sprzedania (a czy nadal jest to nie wiem) fajny eSTek w kombi za rozsądne pieniądze, a nie forumowe igły niewiadomego pochodzenia za kosmiczną kasę...

utklan5
18-08-2014, 16:45
Witam ,jestem nowy i mam serdeczna prośbę :) mianowicie chodzi o sprawdzenie nr vinWF05XXGBB55M64287. Jest to samochód który jeszcze sto w niemczech.sam ssprawdziłem przez stronę ford. Ford.com jednak uzyskałem tylko podstawowe dane. Moje pytanie cxy jest możliwość sprawdzenia ew przebiegu napraw jakieś zdjęcia czy to tylko fikcja wciskana przez Polaków cebulakow .pozdrawiam Wszystkich


edt oczywiście st220

franczesko
18-08-2014, 17:48
Daj linka do zdjęć to coś jeszcze podpowiemy.

Venetian
28-08-2014, 21:58
Chopy drogie, takie coś ? Nie brakuje parapetu chromowanego na drzwiach czasem ? Jest sens o VIN pytać ?

http://allegro.pl/mondeo-st220-3-0-v6-226km-oryg-st-recaro-ideal-i4519675324.html

Ewentualnie ten z podejrzanie niską ceną :

http://www.webmobil24.com/web/de/haendler_homepages/mdh-aheisenberger/detail.htm?showid=105361772

Jest na tych zdjęciach coś rażącego ?

inteligent
30-08-2014, 12:58
Panowie co myślicie na temat tego egzemplarza http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-C34330153.html ?
Niby książka jest ale do 2012 roku i przebiegu 91 000km w ogóle ten przebieg wydaje mi się trochę mało realny. Ktoś coś więcej wie na jego temat?

Hunt
30-08-2014, 13:11
Tył był ewidentnie robiony i ten przebieg... taaa na pewno.

inteligent
30-08-2014, 15:00
Hunt po czym wnosisz że tył był robiony?

mad
30-08-2014, 15:22
wydech nie jest oryginalny, znaczka na klapie brak. Ale to można zmienić ot tak.

Piotrek_77
30-08-2014, 15:30
7 zdjęcie zobacz jak klapa ze zderzakiem spasowana.. ma sa kra :red::wow:

mad
30-08-2014, 16:38
Czy zderzak z klapą :hehe:

zimoch
30-08-2014, 16:45
Wg mnie jest stanowczo za tani. Ile akcyzy wyjdzie ?

caqerr
30-08-2014, 17:38
Wg mnie jest stanowczo za tani

Dokłanie.
Ale moim zdaniem prezentuje się GRUBO. Ten wypas :wow:

wild_weasel
30-08-2014, 19:53
Podejrzewam, że sprzedający może nawet nie wiedzieć, że ma nieoryginalny wydech.
Dodatkowo - czarny zegarek na konsoli środkowej? Brak wyłącznika ESP, czy hatchback nie ma przycisku do otwierania bagażnika?
Caqerr, jaki wypas masz na myśli? Kombinację Denso, tempomatu i Recaro z alcantarą?

kamil996
30-08-2014, 20:13
wild_weasel co sądzisz o tych rzeczach co napisales? brak wylacznika esp itp. i o co chodzi z tym tempomatem?
jutro mam zamiar go obejrzeć i ciekawi mnie Twoja opinia ;) wychwyciles jakies zgrzyty ktore deklasuja ta sztuke?

tak wgl witam wszystkich, czytam forum od niedawna i dzis dolaczylem. tak, mam zamiar kupic ST220 :)

zimoch
30-08-2014, 20:42
Ja sadzę, że na pewno jest wart zainteresowania. Przebieg wcale nie jest nie realny - mój ma 122kkm i jest to sprawdzony przebieg a rocznik 2005.

Na twoim miejscu zadzwoniłbym do tych salonów i sprawdził czy tak się rzeczy mają jak w książce.

Tłumiki rdzewieją w tym modelu - także mógł mieć faktycznie wymieniony ze względu na rdze - nawet lepiej dla ciebie .

Wyłącznik ESP jest - brakuje włącznika otwierania tylnej klapy. Powinien być tuż obok ESP.

Walnięcie w tyłek moim zdaniem go nie dyskwalifikuje.

Cena zachęca.

kamil996
30-08-2014, 20:49
W sensie ze taka wersja bez przycisku od klapy?
No i co z tym tempomatem i reszta?
Wnętrze wiem że nie jest to max wypas, wolalbym czerwoną skórę :D

Wulkan
30-08-2014, 21:07
to nie śpiesz się, szukaj dalej

caqerr
30-08-2014, 21:14
tak wgl witam wszystkich, czytam forum od niedawna i dzis dolaczylem. tak, mam zamiar kupic ST220

Jaki masz budżet ? :p

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:13 ----------


Caqerr, jaki wypas masz na myśli? Kombinację Denso, tempomatu i Recaro z alcantarą?

Denso tempomat szyber recaro z alcantara + webasto.
znajdź mi taki wypas :hmm:
Nie wiem co tu można by było jeszcze dołożyć :)
wypas dobry jest...
ale podejrzewam ,że faktycznie przebieg może być kręcony, bo z takim przebiegiem w DE normalny ST po pierwszym fl ma taką cene,a co dopiero taki wypasiony :hmm:

mad
30-08-2014, 21:36
Brak wyłącznika ESP,

Jest na zdjeciu :hehe:

czy hatchback nie ma przycisku do otwierania bagażnika?

Po ostatnim lifcie był za dopłatą :skromny:

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ----------


recaro z alcantara

Mało w eSTe

wild_weasel
30-08-2014, 22:14
Co kto lubi... ja wolę pełną skórę Recaro :P Tempomat łatwy do dołożenia umiarkowanym kosztem. Szyber bardzo ważny, a webasto - no to jest gruby wypas, zgodzę się :)
Przycisk mnie zmylił. Prędzej spodziewałem się ulepa z wersji bez ESP niż przycisku od klapy za dopłatą... W kombi też takie dziadostwo w poliftach?
Cena atrakcyjna, za ten rocznik i wypas (przebieg jest do negocjacji) nawet jeśli coś z tylem się działo, to chyba warto obejrzeć.

inteligent
31-08-2014, 17:17
kamil996 czyżbyś go kupił? Pytam bo widzę że już go nie ma na otomoto a pisałeś że dzisiaj masz go oglądać :hmm:

kamil996
31-08-2014, 17:26
No i stalo sie, ten wlasnie ST stoi u mnie pod domem ;) jest parę rzeczy do poprawki to się zgadza ale najlepsze jest to ze jednak auto ma spore szanse na taki przebieg ;) srodek super utrzymany oprocz tego boczku. Tempomat jest i działa swietnie. Ładnie się prowadzi itp ;)
Więcej jeszcze opisze ale na dzis jestem wykończony, 1100km za mna od 3:00.
No i z ceny jeszcze zbilem :D

Hunt
31-08-2014, 17:32
Gratki. Oliwę Pan dobrą zalej i śmigaj ;)

zimoch
31-08-2014, 18:13
No i gitara ;) Daj znać jak się sprawuje.

wild_weasel
31-08-2014, 20:31
I przyznaj się jaki tam jest wydech :)

caqerr
01-09-2014, 08:26
http://olx.pl/oferta/mondeo-mk3-st220-kombi-lodz-CID5-ID6UuK1.html#0d74643bab
No proszę, wysyp poliftów ;)
Widziałem na żywo w kryspinowie. Fajnie się prezentowało ;)
I widzę także szczery opis ;)

Wulkan
01-09-2014, 09:44
http://olx.pl/oferta/mondeo-mk3-st220-kombi-lodz-CID5-ID6UuK1.html#0d74643bab
No proszę, wysyp poliftów ;)
Widziałem na żywo w kryspinowie. Fajnie się prezentowało ;)
I widzę także szczery opis ;)nooo bardzo ładne:up:

zimoch
01-09-2014, 09:46
To chyba użytkownika Przema. Kurcze 2007 rok i cena naprawdę bardzo dobra. Szkoda ze kombi ;) ale jak komuś nie przeszkadza to okazja.

sklerotyk
03-09-2014, 06:33
Witam was byłem dzisiaj oglądać, powiem tak największy problem to ten że się strasznie napaliłem na niego, ale po kolei: brak ręcznego, brak możliwości ręcznego otwarcia bagażnika(tylko przyciskiem wewnątrz auta lub z pilota), nie trzymają siłowniki maski po otwarciu powolutku opada, aha jeszcze jedno w bagażniku pod wykładziną przy kole zapasowym od strony zderzaka jest taki duży półokrągły spaw, sam spaw wygląda jakby go spawał robot nie człowiek, ale tak jakoś mi w głowie siedzi czy tam powinien być taki spaw?. Poza tym sama jazda super, obroty nie falują, sprzęgło się nie ślizga, aha jeszcze brak osłony na silniku z napisem st pozdrawiam. Dam lepsze zdjęcia
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-3-0-C34237122.html

Przema
03-09-2014, 08:13
no mój, niestety mam za mało punktów żeby wrzucić do marketu

---------- Post added at 08:13 ---------- Previous post was at 08:11 ----------

sklerotyk, ja mam młodszego ale nie mam denso i tempomatu, tempomat to groszowa sprawa a denso to wcale takie bez wad nie jest :hehe:

i nie mam wieś tuningów żadnych

nie wiem ile masz do Łodzi ale może masz kogoś znajomego albo ktoś z mkp chciałby obejrzeć moje auto i obiektywnie opisać tutaj?

caqerr
03-09-2014, 10:36
Witam was byłem dzisiaj oglądać, powiem tak największy problem to ten że się strasznie napaliłem na niego, ale po kolei: brak ręcznego, brak możliwości ręcznego otwarcia bagażnika(tylko przyciskiem wewnątrz auta lub z pilota), nie trzymają siłowniki maski po otwarciu powolutku opada, aha jeszcze jedno w bagażniku pod wykładziną przy kole zapasowym od strony zderzaka jest taki duży półokrągły spaw, sam spaw wygląda jakby go spawał robot nie człowiek, ale tak jakoś mi w głowie siedzi czy tam powinien być taki spaw?. Poza tym sama jazda super, obroty nie falują, sprzęgło się nie ślizga, aha jeszcze brak osłony na silniku z napisem st pozdrawiam. Dam lepsze zdjęcia
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-3-0-C34237122.html

Brak ręcznego -> w najgorszym razie zaciski, koszt ~250zł
Brak przycisku -> mikrostyk, używka ~50zł
Siłowniki to też groszowa sprawa, co do tego spawa to nie wiem. Sam bym musiał zobaczyć u siebie :hehe:
To są pierdółki którymi bym się nie przejmował, bardziej bym się dokładnie przyjrzał silnikowi. Głównie temu czy trzyma moc. W tym silniku ciężko odzyskać serie jak ją straci bo można szukać i szukać... Tutaj głównie się na tym skup ;)

sklerotyk
03-09-2014, 21:05
witam ponowie autko dzisiaj sprawdzone u diagnosty, powiedział że do niczego się przyczepić nie może, więc umowa, gotówka i autko już zarejestrowane jest zajefajne oj ciężko będzie dzisiaj zasnąć pozdrawiam.

Jacob_
03-09-2014, 23:26
To niech sie sprawuje :bigok: myslales nad zmiana tylnych lamp?;p i pomalowaniu rantow felg? :hehe:

Wytapatalkane z D2303 :)

caqerr
04-09-2014, 00:06
i pomalowaniu rantow felg?

Po co ? Żeby felgi totalnie znikły ?
Albo to zostawić albo przemalować na inny kolor. Czarne na czarnym to będzie totalna porażka :boshe:
Ten rant to jest takie optimum żeby felga jeszcze w miarę wyglądała.

Jacob_
04-09-2014, 00:07
No tak srednio mi sie widzi(tak-mi ;p) ten rant... Mi sie zawsze podobaly biale fele do czarnej fury :hehe: albo no ori srebrne do czanrego tez :up:

Wytapatalkane z D2303 :)

caqerr
04-09-2014, 00:09
No to pisz o malowaniu całych felg a nie malowaniu rantów ;) To zupełnie co innego.
Aczkolwiek wcale źle to nie wygląda, do tego jakby była jeszcze czerwona skórka w środku to byłoby spoko.

sklerotyk
05-09-2014, 12:28
Witam lampy napewno będę wymieniał, a co do felg to wolałbym bym srebrne, ale te są w bardzo dobrym stanie nic nie porysowane tyko ta czerwoną obwodke zdrapalem, może kiedyś pomaluje na srebrny pozdrawiam.

Jacob_
05-09-2014, 19:33
Dobrze, ze ta obwodke zdrapales :hehe:
Srebrne albo biale robilyby tu robote :up:

Wytapatalkane z D2303 :)

uxon
07-09-2014, 14:57
Ktos moze kojarzy to Mondeo:
http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st-220-po-lifcie-CID5-ID5GFIh.html#f20e91ae7a
Z ogloszenia/zdjec wynika cokolwiek zastanawiajacego?

wild_weasel
07-09-2014, 20:32
Opis nader skromny, trudno coś wywnioskować.
Pytanie co za instalacja LPG tam siedzi, to ważne.
Grill, parapety, lusterka poliftowe (w 2004 nie występowały) ale zderzak i klamki przedliftowe.
Piszę z telefonu, więc średnio widzę: czy między prawym przednim nadkolem widzę jakąś dziurę? :)

esliwinski
08-09-2014, 16:14
Panowie a co na temat takiego ST-ty:

http://allegro.pl/mondeo-st220-3-0-v6-226km-oryg-st-recaro-ideal-i4559569719.html

lub takiego

http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4587201192.html

???

caqerr
08-09-2014, 17:14
lub takiego

http://allegro.pl/ford-mondeo-st-220-i4587201192.html

???

tego bym odpuścił.
na 90% jest to ten który był kupiony w limanowej, potem gościu go masakrycznie zatłukł.
niedawno był wystawiony za 15k cały poobijany (prawa-lewa strona) widocznie polakierował i sprzedaje.
Oglądający pisał ,że było cienko z hamulcami. + silnik dziwnie chodził.

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:11 ----------


Panowie a co na temat takiego ST-ty:

http://allegro.pl/mondeo-st220-3-0-v...559569719.html

Tego chyba niestety nikt nie oglądał, przynajmniej nikt o nim chyba nie pisał...

esliwinski
10-09-2014, 14:24
Dzięki caqeer, zaczynam się za czym ciekawym rozgląda, ale widzę że dużo do wyboru nie ma. Jeszcze znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-hatchback-recaro-warszawa-i4590687646.html

Czy ST miało taki kolor ?, pierwszy az widzę ;)

caqerr
10-09-2014, 14:31
Tego też odpuść.
2-3 miechy temu stał w Łodzi za 11,5 :hehe:
Nie wiem w jakim stanie jest, ale pierwsza cena mówi za siebie. Z tego co wiem ktoś go wziął na handel i podpicował.
Gdzieś na fcp był ktoś kto go oglądał ;)

Przema
10-09-2014, 15:40
Dzięki caqeer, zaczynam się za czym ciekawym rozgląda, ale widzę że dużo do wyboru nie ma. Jeszcze znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-hatchback-recaro-warszawa-i4590687646.html

Czy ST miało taki kolor ?, pierwszy az widzę ;)

tak, dokładnie - stał z padniętym silnikiem, cos tam gruchotało

z nim mam fotę spod urzędu

p.

esliwinski
11-09-2014, 09:22
Dzięki koledzy, szukam więc dalej, pozdr

caqerr
11-09-2014, 09:35
Szukaj, szukaj.
Jak coś znajdziesz to wrzucaj tutaj bądź na pw to pomożemy :bigok:

Mischel
11-09-2014, 20:17
Tego czerwonego często widuje. Sprzedają go goście którzy sprowadzają angliki i handlują częściami. Najpewniej dostał inny silnik z anglika albo rozbitka. Jakbym coś od nich kupował to się zapytam.

Popaj
12-09-2014, 20:26
A zna ktoś to auto?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-lift-niepowtarzalny-egzemplarz-C33523128.html
Cena dość wysoka czy warto? Widzę, że dużo tych st220 pochodzi z Limanowej jest tam coś na rzeczy?

zimoch
12-09-2014, 20:54
Tak
Jest sprzedawca Stefan nie do końca uczciwy. Opisywany w tym wątku trochę wcześniej.

Popaj
12-09-2014, 21:12
Czyli szkoda drogi bo dosyć daleko mieszkam?

wild_weasel
12-09-2014, 22:03
Czyli szkoda drogi bo dosyć daleko mieszkam?
Jeden tylko cytat rzeczonego sprzedającego, żebyś mógł sobie wyrobić pogląd o tym panu:

Nie bawię się w kręcenia liczników

auto nie miało nigdy 2 pierwszej przy cyferkach więc ja uczyniłem to na prawde symbolicznie
Epopeja zaczyna się ok. 45 strony wątku.

franczesko
12-09-2014, 22:28
Ja tam u Stfana oglądałem 2 autka (st) i były całkiem całkiem :)

DonMondeo
12-09-2014, 23:23
A ja się przyznam że cały czas śledzę jakie auta ma Stfan i cały czas jestem z nim w kontakcie.
Nie będę wracał do tego jak się z poprzednim autem obyło bo nie ma już o czym gadać, auta nie ma i koniec. Teraz jednak powoli przymierzam się do zakupu np. ST i wstępnie zainteresowany jestem tym autem:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-3-0-v6-lifting-sprawdz-stan-C34452587.html
Nie mniej jednak ten niebieski (jest on użytkowany przez Stfana jako jego prywatne auto) najbardziej mi się podoba. Zobaczymy co czas pokaże.

Jego auta są warte uwagi to pewne ale aby nie było że (bla bla bla) to każdy powinien dokładnie zainteresowane auto prześwietlić.

linkgrabber
12-09-2014, 23:26
Jego auta są warte uwagi to pewne ale aby nie było że (bla bla bla) to każdy powinien dokładnie zainteresowane auto prześwietlić.

Sam pisałeś, że kupiłeś minę i dodatkowo, że znasz kolejnego kupca który również był mocno nie zadowolony

Trzeci kupujący nie dojechał autem nawet do domu.

Ktoś z forum oglądał i powiedział, że stan aut kompletnie nieadekwatny do ceny.

Dodatkowo mi próbował grozić i wykraść hasło do profilu, jak taki człowiek jest godny zaufania? :boshe:



fanatyk bo zakłada zawsze podrobione parapety chrom, listwe w zderzak i nowe wycieraczki z allegro :panna:

DonMondeo
12-09-2014, 23:41
CZy godny zaufania to nie wiem. Czy auta są warte uwagi - tak.

Nie mniej jednak obowiązkowo należy auta prześwietlić.

A co do tego czy są warte swojej ceny. Hmm ktoś powiedział że każde auto znajdzie swojego nabywce bez związku z ceną. Jakoś Stfan handluje od dłuższego czasu i jakoś mu idzie bo auta z czasów mojego zakupu dawno zniknęły z ogłoszeń.

linkgrabber
12-09-2014, 23:47
Jakoś Stfan handluje od dłuższego czasu i jakoś mu idzie bo auta z czasów mojego zakupu dawno zniknęły z ogłoszeń.

weź sie określ bo jak Ci wszyscy mówili, że kupiłeś trupa to zaprzeczałeś i mówiłeś, że to nie wina sprzedającego, potem jak sprzedałeś to zdecydowanie odradzałeś a teraz znowu zachwalasz


Dodatkowo raz kupił auto z silnikiem do remontu a nie miał nawet paragonu czy faktury na jakiekolwiek części czy naprawę a cena zdecydowanie urosła..

DonMondeo
13-09-2014, 00:20
to jest istne pierniczenie "bo nie miał faktury", no i co z tego, ja jak naprawiam auto to nie biorę makulatury (obojętnie czy dają czy nie) więc z takim argumentem to śmiech na sali

a co do mojego byłego auta to Ci "wszyscy" mogą się ... (cenzura), nikt auta nie widział a wszyscy wszystko wiedzą
a to że ja odradzałem to już moja sprawa dlaczego i Stfan dokładnie to wie, teraz mówię że warto bo mam swoje powody i tyle w temacie

linkgrabber
13-09-2014, 00:28
mądra i rzeczowa wypowiedź :up:

Ty i on wiecie i najważniejsze, inni niech kupią, wpakują w remont i też sie dowiedza dlaczego warto :hehe:

DonMondeo
13-09-2014, 00:33
patrząc na aukcje to jego auta się wyróżniają (taka moja opinia)
szczerze polecam oglądanie i sprawdzanie jego aut, ja kupiłem bo mi się podobał ale go nie sprawdziłem (moja wina)

tak czy inaczej, jeśli tylko zapadnie u mnie w domu decyzja o zakupie ST220 to (i ile zgodzi się ktoś z forum MKP i pojedzie ze mną) chętnie zobaczę auta i może coś kupię, sam się już nie wybieram

mad
13-09-2014, 06:30
Teraz jednak powoli przymierzam się do zakupu np. ST

Coś kręcisz. Pisałeś że sprzedajesz ST ponieważ są wysokie koszta eksploatacji itp. itd... a teraz to :hmm:

sssV
13-09-2014, 08:03
:popcorn:


Zasubskrybuje se :hmm:

Jareczek1980
13-09-2014, 08:11
A ja się przyznam że cały czas śledzę jakie auta ma Stfan i cały czas jestem z nim w kontakcie.
Nie będę wracał do tego jak się z poprzednim autem obyło bo nie ma już o czym gadać, auta nie ma i koniec. Teraz jednak powoli przymierzam się do zakupu np. ST i wstępnie zainteresowany jestem tym autem:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C34452587.html
Nie mniej jednak ten niebieski (jest on użytkowany przez Stfana jako jego prywatne auto) najbardziej mi się podoba. Zobaczymy co czas pokaże.

Jego auta są warte uwagi to pewne ale aby nie było że (bla bla bla) to każdy powinien dokładnie zainteresowane auto prześwietlić.

parafrazując słowa Jezusa, "jak ktoś wali Cię w ryj, nadstaw drugi policzek".
Chyba że, zmieniłes zdanie, bo dostałeś upust na jakieś fury u fana, albo pisałeś po pijaku.

bishop
13-09-2014, 08:33
Coś kręcisz. Pisałeś że sprzedajesz ST ponieważ są wysokie koszta eksploatacji itp. itd... a teraz to
Nie to nie było tak. To chyba było że diesel lepiej brzmi.
o to to:

do tego strasznie brakuje mojej żonie mruczenia dizelka

caqerr
13-09-2014, 08:37
Właśnie miałem to pisać, ale uznałem, że się powstrzymam :))

DonMondeo
13-09-2014, 09:33
Teraz jednak powoli przymierzam się do zakupu np. ST

Coś kręcisz. Pisałeś że sprzedajesz ST ponieważ są wysokie koszta eksploatacji itp. itd... a teraz to :hmm:

Zmieniłem zdanie. Potrzebuje drugiego auta które będzie mało jeździło więc może będzie to ST lub jak tylko fundusze pozwolą Audia A6 C5

Z2

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:31 ----------



A ja się przyznam że cały czas śledzę jakie auta ma Stfan i cały czas jestem z nim w kontakcie.
Nie będę wracał do tego jak się z poprzednim autem obyło bo nie ma już o czym gadać, auta nie ma i koniec. Teraz jednak powoli przymierzam się do zakupu np. ST i wstępnie zainteresowany jestem tym autem:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C34452587.html
Nie mniej jednak ten niebieski (jest on użytkowany przez Stfana jako jego prywatne auto) najbardziej mi się podoba. Zobaczymy co czas pokaże.

Jego auta są warte uwagi to pewne ale aby nie było że (bla bla bla) to każdy powinien dokładnie zainteresowane auto prześwietlić.

parafrazując słowa Jezusa, "jak ktoś wali Cię w ryj, nadstaw drugi policzek".
Chyba że, zmieniłes zdanie, bo dostałeś upust na jakieś fury u fana, albo pisałeś po pijaku.

O czym Ty człowieku piszesz?

Z2

---------- Post added at 09:33 ---------- Previous post was at 09:32 ----------



Coś kręcisz. Pisałeś że sprzedajesz ST ponieważ są wysokie koszta eksploatacji itp. itd... a teraz to
Nie to nie było tak. To chyba było że diesel lepiej brzmi.
o to to:

do tego strasznie brakuje mojej żonie mruczenia dizelka

Tak było więc żona zabiera obecne auto.

Z2

mad
13-09-2014, 09:41
Coś kręcisz. Pisałeś że sprzedajesz ST ponieważ są wysokie koszta eksploatacji itp. itd... a teraz to
Nie to nie było tak. To chyba było że diesel lepiej brzmi.
o to to:

do tego strasznie brakuje mojej żonie mruczenia dizelka

Tak dokładnie :up: mruczenie dieselka :boshe: