PDA

Zobacz pełną wersję : [MioMoov 500PL]Prośba o plik



litearts
01-09-2010, 16:10
Witam Mam wielką prośbę do użytkowników nawigacji MioMoov 500PL
chodzi mi o pliki do tego modelu bo virus wszamał mi go.

Malar
01-09-2010, 16:44
Jakie pliki potrzebujesz??

CHodzi ci o cały soft z navi???

Netoper
01-09-2010, 16:44
A konkretnie o jakie pliki chodzi?
Hard resetu próbowałeś?

Tauo
01-09-2010, 21:41
Hard reset powinien pomóc jeżeli nie miałeś odblokowanej navi, jak to się robi znajdziesz w instrukcji. Ewentualnie zajrzyj tu (http://chomikuj.pl/craft12/Nawigacje/mio+moov+500/Mio+Moov+500+PANELE+i+Inny+SOFT) tam jest oryginalny soft do 500-tki :)

litearts
03-10-2010, 11:16
Jechałem do Włoch i potrzebowałem nawigacji ale już wróciłem na szczęście są jeszcze mapy:)
A konkretnie mam taki problem z nawigacją. Navi się włącza i pokazuje się połączenie z komputerem, myślałem że to jest wina plików ale niestety chyba nie, ponieważ znalazłem kopie zapasową plików, sformatowałem navi, zamieniłem pliki i dalej to samo.

jeżeli chodzi o pliki to chodziło mi o cały soft, a hard reset już raczej nie pomoże gdyż mam przerobione navi

Netoper
04-10-2010, 01:22
a hard reset już raczej nie pomoże gdyż mam przerobione navi
W navi jest na oddzielnej ukrytej partycji kopia systemu, więc po hard resecie powinno być przywrócone do stanu fabrycznego.
A przerobione to co masz konkretnie?

insider
04-10-2010, 10:53
wlasnie nie zawsze pomoze hard reset, bo jezeli ma wewnetrzna pamiec flash na ktorej sa zapisane dane, to tak jak pendive... nawet hard reset nie ruszy tego, tylko pliki systemowe podmieni

WojtasS
04-10-2010, 12:52
zajrzyj na forum my-navia i na peb'a sam walczę z navmanem...znaczy się próbuje go ożywić...

Netoper
04-10-2010, 19:52
wlasnie nie zawsze pomoze hard reset
Ale jak nie spróbuje to nie będzie wiedział czy pomoże czy nie :)
Przy hard resecie jest kopiowany cały system z tej "ratunkowej" partycji i w całości podmieniany z tym który jest dla usera.
A skoro wcięło mu pliki no to po hardzie będzie miał wszystko przywrócone i czyste jakby z fabryki wyszło.

litearts
12-10-2010, 03:31
a hard reset już raczej nie pomoże gdyż mam przerobione navi
W navi jest na oddzielnej ukrytej partycji kopia systemu, więc po hard resecie powinno być przywrócone do stanu fabrycznego.
A przerobione to co masz konkretnie? było konkretnie tam 2 pliki zamienione zeby mi czytało am i po tym jek się popsuło to formatowałem navi i wrzuciłem te pliki co podał mi namiar kolega Tauo ale i tak nie działa a hard reset spróbuje tylko musze znaleźć instrukcje obsługi

litearts
16-12-2010, 00:51
Odświeżam temat dla tych co mają ten sam problem, zrobiłem nawigacje, a wyglądało to tak:
Co do hard resetu to próbowałem znaleźć w instrukcji i na internecie, wygląda na to że nie ma w tym modelu, a zwarcie 9 nóżki jak to tam piszą to nie ryzykowałem.
Więc Nawigacje podłączyłem do kompa wyskoczyło mi ok. 10 wirusów (skąd się wzięły? Nie mam pojęcia wcześniej formatowałem nawi.) Sformatowałem navi 3x dla pewności i ściągnąłem soft z internetu i przekopiowałem na navi.
Teraz jest wszystko OK :)