PDA

Zobacz pełną wersję : Galaxy 2.8 vr6 204km ifo potrzebne



jude
07-10-2010, 14:12
panowie w związku z tym że niedzielny kierowca skasował i moje mondeo
muszę kupić auto ale na 7 osób i jak w temacie muslę o Galaxy 2.8 vr6 204KM.
Pytanko moje zna ktoś te autko ten silnik jak wygląda sprawa z rozrządem i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Nadmienię że chodzi o auta po 2000r

pozdro i dzieki

KarolRS
07-10-2010, 18:36
vr6 to pochylone pod katem 15' gary przykryte jedna głowica.
Silnik fajny,ale dośc paliwożerny.

Dźwiek świetny. Dobry wóz, ale poszukaj PD TDI, zrób soft. Jezdzi podobnie, paląc dwa razy mniej.

Usunięty
23-10-2010, 10:24
znajomy ma Sharana ( wersja przed liftem) 2.8 w automacie i LPG. Mówi że auto super, jeździ się bosko a i problemów z nim nie ma. Spalanie, potrafi w mieście pociągnąć i ze 18-20 LPG ale to jak się trzyma nogę w podłodze.

Kiedyś rozmawiałem z kolesiem z Kazimierzy właśnie o Galaxym z tym silnikiem. Mówił że jest boskie, palić mało nie pali ale radość z jazdy niezapomniana. Powiedział mi że jadąc do Szczecina z Wrocławia (przez Niemcy) brakło mu LPG na jakieś 100 km przed Szczecinem na terenie Niemiec ale 200 z zegara nie schodziły.

razor666
17-02-2011, 15:39
Przedewszystkim wygodny i raczej bezawaryjny...mam vr6 w automacie w firmie z przebiegiem ok 310tys. i raczej większych problemów nie ma...no chyba że szybko wyrabiające się poduchy silnika (w firmowym wymieniane już chyba ze 3 razy). Tak auto praktyczne i jak na tą budę zakres obrotów zacny.

ati
18-02-2011, 19:51
Znajomy ma takiego właśnie. Fakt, mało nie pali. I jak dla mnie to wolny dość. Tych koni wcale nie czuć. W sumie to nie ford, tylko VW.

BS
21-02-2011, 15:11
Tylko skoro ma być na 7 osób to chyba już nie ma mowy o butli dużej w bagażniku czy zawalaniu go kołem zapasowym. IMHO szukać w dieslu. Jako ciekawostkę podam,że widziałem ostatnio galaxy mk1 z napędem na cztery łapy za całkiem rozsądny pieniądz...