PDA

Zobacz pełną wersję : Navi Lark FreeBird 35.6



Hitch
24-10-2010, 00:34
Witam

Z neostrada dostałem model jak w temacie, potrzebuje pomocy ponieważ :

- navi uruchamia się jak jest podłączona pod usb w komp
- navi uruchamia się jak ładowarkę samochodową podłączam do adaptera który jest podłączony do sieci domowej (normalne gniazdko, nie wiem jak fachowo to nazwać :P)
- zapalniczka w samochodzie działa ale już ładowarka samochodowa która wyżej została wymieniona juz nie działa w samochodzie :niewiem:

I najgorsze w żadnym z tych wypadku navi się nie ładuje ... co robić ?

:wall:

blady1
24-10-2010, 15:01
może sama ładowarka z gniazdem zapalniczki nie bangla , ja mam larka 35,7 i orginalną ładowarką a le kolega nabył okazyjnie bez ładowarki i dodłancza się pod auto ładowarką od noki . może jakiś znajomy ma to spróbuj się podpiąc w ten sposób

art110377
20-12-2010, 19:34
Połap ładowarkę domową np. od Motoroli, tą z mini USB i spróbuj nią naładować... A może zwyczajnie - navi jest zepsuta? Zdarza się.

Netoper
21-12-2010, 00:07
I najgorsze w żadnym z tych wypadku navi się nie ładuje ... co robić ?
Reklamuj :) Może akumulator martwy albo coś nie zostało dopięte, albo gniazdo uwalone, masz gwarancję to niech naprawiają.

Optysio
21-12-2010, 00:17
- zapalniczka w samochodzie działa ale już ładowarka samochodowa która wyżej została wymieniona juz nie działa w samochodzie
Tzn, że ładowarka w gnieździe zapalniczki z czymś nie styka. Przeczyść styk plusowy, bo to on może stanowić problem, lub konstrukcja obudowy ładowarki nie pozwala na głębsze wsunięcie w gniazdo i poprawny styk plusa. Czasem tak się zdarza, jak mnie. Musiałem zakupić dodatkowe gniazdo i zrobić przejściówkę.