PDA

Zobacz pełną wersję : jak to sprawdzic,pomozcie??



kod_m
24-11-2005, 23:01
witam,mam problem gdyz kiedy wlaczam ogrzewanie to niewazne na co przestawie nawiew to leci tylko na szybe.Nie moge ustawic na nogi ani na siebie czy pasazera.A troche ciezko jest ogrzec przy tych mrozach autko kiedy leci tylko z nawiewow na szybe...prosze o pomoc,co mam kolejno posprawdzac i gdzie zeby wykryc ta usterke i co to moze w ogole byc??
dzieki,pozdro.

waldemarz
24-11-2005, 23:12
Najpierw musialbys sprawdzic czy chodzi ci ciegno do zmiany ustawien, jesli tak to nastepnie sprawdz czy nie pospadaly ci rurki kanalowe z nagrzewnicyidace do odpowiednich wywiewow.

kod_m
24-11-2005, 23:22
a jak sprawdzic te rurki, od ktorej strony sie zabrac??

RWalentynowicz
24-11-2005, 23:25
Miałem tak samo jak Ty. Winny okazał się przewód podciśnieniowy, który postanowił się roztopić. :satan:

kod_m
24-11-2005, 23:29
koledzy, powiedzcie mi prosze gdzie ja mam sprawdzic ten przewod i rurki, tzn. jak sie do tego dostac, co rozkrecic,czy mam to robic od strony komory silnika czy od wewnatrz auta,bo jeszcze tego nie robilem??
dzieki

waldemarz
24-11-2005, 23:46
Posluchaj przeczytaj jeszcze TUTAJ (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5905&highlight=nawiewy) Tylko przeczytaj dokladnie wszystkie posty w tym temacie, napewno nakieruje cie na twoje problemy. Przewod masz w komorze silnika, a rurki od nawiewu to jak odczepisz oslone pod kierownica to zobaczysz je, a drugie sa jak wyjmiesz schowek pasazera. bo rurki idace do nawiewow ida po obu stronach.

Chinol
25-11-2005, 00:46
koledzy, powiedzcie mi prosze gdzie ja mam sprawdzic ten przewod i rurki, tzn. jak sie do tego dostac, co rozkrecic,czy mam to robic od strony komory silnika czy od wewnatrz auta,bo jeszcze tego nie robilem??
dzieki
Witam. Jestem w stanie Ci pomóc bardzo szybko. Przeszedłem ten problem od podstaw i tak mnie to wnerwiło, że nie pozostawię kolegi w potrzebie. Mam fotki komory silnika i w kabinie dokładnie który wężyk gdzie ma być. Męczyłem się chyba dwa tygodnie codziennie, ale w końcu udało mi się naprawić i teraz przy takich temperaturach to bogadztwo!!He he he...Wstawiłbym te fotki tutaj, ale długo mnie nie było na forum i niestety zmienił sie system zapodawania fotek i teraz niebardzo wiem jak to się robi. Jak chcesz to na priva wal to Ci podeślę z opisem fotki. Wolałbym zapodać aby wszyscy przechodzący ten problem mieli jakiekolwiek rozeznanie, ale ktoś musi mnie uświadomić jak wstawia się fotki
(wstyd że nie wiem, he he he...)
Pozdro... :)) :metal :banan:

werc
25-11-2005, 08:56
Ano właśnie dzie :)) siem kolega kierownik podziewaliście :terefere:
Wyście se bumelanctwo zapodaliście i wew tem momencie nie wicie jakby tu se fotografię obrazkowom wewumieścić na tem forumie :satan:

Musisz wrzucic fotke na zewnetrzny serwer i podlinkować w poście :metal

fuel111
25-11-2005, 11:41
Pewnie to ytlko trójnik się rozpadłi wisi przewód biedak czeka na podłączenie w komorze silnika.