PDA

Zobacz pełną wersję : [b]Pilot Podczerwieni Przestał Działać MK1 1993 1.8 Glx[/b]



jkaluza
07-04-2005, 19:23
mam problem centralny działa gdy włoze kluczyk zamyka i otwiera samochód, ale przestał działac na pilota(podczerwień) ... Baterje nowe...
pilot fale podczerwone wysyła sprawdzone ... czy ktoś wie jak sie programuje pilota... procze o pomoc...
:getsome: :wall: :(

v1tek77
07-04-2005, 19:34
mam problem centralny działa gdy włoze kluczyk zamyka i otwiera samochód, ale przestał działac na pilota(podczerwień) ... Baterje nowe...
pilot fale podczerwone wysyła sprawdzone ... czy ktoś wie jak sie programuje pilota... procze o pomoc...
:getsome: :wall: :(
Sprobuj tak:

Włóż kluczyk do stacyjki i przekręć do pozycji 1 (radio). Po około 10 sekundach czerwona diodka LED o alarmu (ta koło zegara) powinna świecić. Teraz wyciagnij kluczyk ze stacyjki, dioda powinna zostać w trybie świecenia. Wyceluj teraz kluczyk(diode kluczyka) w któreś z przednich drzwi(a dokładnie w sensor (odbiornik) podczerwieni(gdziekolwiek sie to znajduje). Teraz naciśnij i trzymaj drugi przycisk pilota dopóki nie mrugnie czerwona diodka na kluczyku. Wtedy trzymajac dalej nacisniety tamtem przycisk naciśnij 4 razy pierwszy przycisk, za 4 razem puszczając go wraz z tym drugim. Powinna teraz mrugnac diodka koło zegara(ta od alarmu)i tak na kluczyku. Teraz tylka włacz zapłon (pozycja 2) aby wyłączyć tryb programowania i gotowe. Powinno działać ok.

Twórcą tego tłumaczenia jest slavo1 a nie ja :satan:
Ja tylko niosę pomoc :beer:

jkaluza
07-04-2005, 21:14
Dział
dziekuje za pomoc!!!!!
:satan: :) :metal :beer:

Deka11197
07-04-2005, 22:28
mam pytanko ta dioda koło zegarka powinna sie świecic cały czas jak zamykam samochód.

jkaluza
09-04-2005, 18:41
Jak Wychodzisz z samochodu i zmaykasz go to swieci?

zbojcerz2
20-04-2005, 18:58
Witam !!! mam problem z pilotem od autoalarmu.mam mondka od dwoch dni i chcialem sobie przeczyscic pilota i baterie sprawdzic,bo nie swiecila LED-a przy naciskaniu guzioli.znajac zasade 15s po wyjeciu baterii o ponownym zaprogramowaniu pilota postepowalem zgodnie z instrukcjami kolegi v1tek77 j/w.wszystko OKI oprocz jednego blysniecia na koncu calej operacji, u mnie LED-a na pilocie miga 5 razy a ta przy zegarku swieci NON STOP.bylem w ASO i tam fachman za darmo (o dziwo) powiedzial mi o innym sposobie:kluczyk do zaplonu,cofnac do I pozycji az sie zapali LED-a ( co u mnie nie nastapilo,wrecz wydalo mi sie dziwne takie postepowanie) wcisnac pierwszy guziol i trzymac potem 5 razy drugi i puscic oba,blysk jeden,kluczyk do zaplonu i gucio mialo byc lecz nic z tego.Czy ktorys z kolegow ma jakis inny sposob,bede jako poczatkujacy wlasciciel bardzo wdzieczny :beer: .mkI 1,8 glx Pb95 11.94 :pad: