PDA

Zobacz pełną wersję : WYGŁUSZENIE!



Adrianoss
07-04-2005, 23:48
Zna ktoś jakieś skuteczne sposoby wygłuszenia wnętrza mondziaka,bo mnie ostatnio zdeczka irytuje szczególnie na wysokich obrotach,może tylko mi tak przeszkadza ale w mundkach tak już chyba jest niestety z tego co wiem.Szukam tego wygłuszenia spodu maski bo mój nie posiada,zresztą już o tym pisałem.

krzys-68
07-04-2005, 23:52
Zna ktoś jakieś skuteczne sposoby wygłuszenia wnętrza mondziaka,bo mnie ostatnio zdeczka irytuje szczególnie na wysokich obrotach,może tylko mi tak przeszkadza ale w mundkach tak już chyba jest niestety z tego co wiem.Szukam tego wygłuszenia spodu maski bo mój nie posiada,zresztą już o tym pisałem.Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.To domena diesla była.Ale wygłuszyc mozesz matami bitumicznymi.

gozma
07-04-2005, 23:58
Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.

a w V6 też nie było? Jeśli dobrze pamiętam, to kolega Sentex ma w swoim MkII V6 wygłuszenie pod maską.

Pablo81
08-04-2005, 01:00
a w V6 też nie było? .

Ja w swoim wygłuszenie mam :)

remik07
08-04-2005, 08:34
:banan: za sprawą kolegi Altoota :metal

Golson
08-04-2005, 09:25
Zna ktoś jakieś skuteczne sposoby wygłuszenia wnętrza mondziaka,bo mnie ostatnio zdeczka irytuje szczególnie na wysokich obrotach,może tylko mi tak przeszkadza ale w mundkach tak już chyba jest niestety z tego co wiem.Szukam tego wygłuszenia spodu maski bo mój nie posiada,zresztą już o tym pisałem.Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.To domena diesla była.Ale wygłuszyc mozesz matami bitumicznymi.

Pozwolicie ze sie zapytam: o jakim wy wygluszeniu dokladniej mowicie?

v1tek77
08-04-2005, 09:39
Zna ktoś jakieś skuteczne sposoby wygłuszenia wnętrza mondziaka,bo mnie ostatnio zdeczka irytuje szczególnie na wysokich obrotach,może tylko mi tak przeszkadza ale w mundkach tak już chyba jest niestety z tego co wiem.Szukam tego wygłuszenia spodu maski bo mój nie posiada,zresztą już o tym pisałem.Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.To domena diesla była.Ale wygłuszyc mozesz matami bitumicznymi.

Pozwolicie ze sie zapytam: o jakim wy wygluszeniu dokladniej mowicie?

Wlasnie bo ja mam MkI 1.8 i pod maska na calej jej powierzchni mam przyczepione takie cos czarnego (brudnego) koloru, pewnie to wygluszonko,
ktore zreszta musze podczepic bo juz odpada :)

remik07
08-04-2005, 10:02
to takie brudne pod maską , jak założę to powiem czy coś pomogło , myślę że powinno

Szymako
08-04-2005, 10:03
Ja chyba mam jakas mate pod maska... to chyba oryginalne wygluszenie :niewiem:

v1tek77
08-04-2005, 10:08
to takie brudne pod maską , jak założę to powiem czy coś pomogło , myślę że powinno
Zawsze uwazalem ze u Ciebie jest ciszej a to przez to, ze mialem zle zamontowana obudowe rozrzadu i halasowalo.Teraz mam calkiem niezle. A czy u Ciebie wyciszy?? Moze tak. Moj byl uderzony i przypuszczam, ze brak u mnie wygluszen miedzy przestrzenia pasazerska a silnikiem, wiec teraz tylko czekamy do zlotu, robisz montaz i posluchamy :beer:

Szymako
08-04-2005, 10:09
To juz calkiem niedlugo sie przekonasz, bo zlot tuz, tuz :)

Sentex
08-04-2005, 10:26
Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.

a w V6 też nie było? Jeśli dobrze pamiętam, to kolega Sentex ma w swoim MkII V6 wygłuszenie pod maską.

zgadza sie w mojej V6 jest wygłuszenie i z tego co wiem to w kazdym v6 jest wygluszenie a jak w innych silnikach to nie wiem.pozdrawiam

Golson
08-04-2005, 10:46
No wiec jesli chodzi o ta czarna, brudna mate od wewnetrznej strony maski to moj 1.8clx mkII od nowosci cos takiego posiada :)

Jedyne co halasuje nadmiernie i troche denerwuje to szum z nadkoli. One chyba jak pudla rezonansowe sie zachowuja i zajmujac sie wyciszaniem auta od nich bym chyba zaczal. Przednie w mniejszym stopniu ale tylne juz konkretnie daja sie we znaki. :(

Szymako
08-04-2005, 10:47
Moj MkII 1.8 TD tez ma :)

altoot
08-04-2005, 10:52
.Benzynka raczej nie miała org.wygłuszenia pod maska.To domena diesla była.

Miała miała :) ...

u mnie jest... wygłuszenie dla Remika włąsnorecznie zdejmowałem z Zetec'a 1.8 (też była)


diesel natomiast ma inne wygłuszenie - miedzy nim a maską poprowadzony jest specjalny kanał powietrzny do IC...

bolek
08-04-2005, 23:32
warto szukać takiego wtgłuszenia czy jest duża różnica w czasie jazdy