PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] winter mk1 by damiaanos .. oceniajcie ..komentujcie '



damiaanos
05-12-2005, 15:16
- .. bokiem
http://img492.imageshack.us/img492/1650/pict21996vj.jpg (http://imageshack.us)

- .. tyłem
http://img225.imageshack.us/img225/6230/pict22014gi.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22014gi.jpg)

- .. z profila
http://img225.imageshack.us/img225/7247/pict22025np.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22025np.jpg)

- .. jakoś tak
http://img225.imageshack.us/img225/6225/pict22037qr.jpg (http://imageshack.us)

-.. drugi bok
http://img225.imageshack.us/img225/294/pict22041tt.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22041tt.jpg)

- .. całość
http://img225.imageshack.us/img225/180/pict22058kl.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22058kl.jpg)

- kątem oka ..
http://img225.imageshack.us/img225/7947/pict22060jd.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22060jd.jpg)

- front ..
http://img225.imageshack.us/img225/1414/pict22070tl.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=pict22070tl.jpg)

komentujcie , na zime niestety kołpaczki chromy .. pzdr
damian

bobesh
05-12-2005, 15:27
lexus look jest straszliwie brzydki. przynajmniej tutaj.

damiaanos
05-12-2005, 20:46
lexus look jest straszliwie brzydki. przynajmniej tutaj.

co do zdania , nie wnikam , rózne są gusta i wypowiedzi mnie tam sie podobają i to bardzo natomiast co do tego cytatu pod tym zdaniem to troche przesadziłeś bo gdybys wiedział kim byli faszyści to byś takich głupot starał sie nie wypisywać tyle..

Kafar
05-12-2005, 21:14
Lexusy ok, tylko z boku nie pasuja, maja taka czarną powierzchnię, na czarnym aucie bym lepiej chyba wygladała. Więc możesz mi je dać w prezencie :)) :satan: . a co grilla, to polecam wywalić ta środkową poprzeczkę i halogeny troszkę mi się nie podobaja. Za duże i za okrągłe. Wydeszek fajny.

remik07
06-12-2005, 00:40
przód fajny , tył ... już widziałem u Robek33 .

v1tek77
06-12-2005, 09:09
Jak dla mnie moze byc, wazne ze sie bawisz autkiem :satan:
Co do lexusow sie nie wypowiadam :jezyk1: :beer:

Hugo
06-12-2005, 10:45
Modne kołpaki ale jaoś mi tu nie pasują, moze jak byś miał jeszcze wiecej "chromu" w widoku z boku to tak..... ....polecam biale kierunki albo "dymione"

bobesh
06-12-2005, 13:38
natomiast co do tego cytatu pod tym zdaniem to troche przesadziłeś bo gdybys wiedział kim byli faszyści to byś takich głupot starał sie nie wypisywać tyle..

Bzdurzysz waść.
I luzuj nieco, bo ego niebezpiecznie się nadęło i może wybuchnąć.

A coby być w temacie - auto z tymi niedorobionymi światłami wygląda jak okaleczone... taki wiejski tuning "na siłe". IMHO oczywiście.
No i sygnaturka teraz jeszcze bardziej jest na miejscu :D:D:D:D

RWalentynowicz
06-12-2005, 13:53
Mnie się tam ani trochę Twa wizja MDO nie podoba. Rzekłem...

damiaanos
06-12-2005, 15:25
natomiast co do tego cytatu pod tym zdaniem to troche przesadziłeś bo gdybys wiedział kim byli faszyści to byś takich głupot starał sie nie wypisywać tyle..

Bzdurzysz waść.
I luzuj nieco, bo ego niebezpiecznie się nadęło i może wybuchnąć.

A coby być w temacie - auto z tymi niedorobionymi światłami wygląda jak okaleczone... taki wiejski tuning "na siłe". IMHO oczywiście.
No i sygnaturka teraz jeszcze bardziej jest na miejscu :D:D:D:D

a prawda jest gościu taka że nie masz talaru na nic dlatego tak piszesz , dlamnie to powiem ci że ty jestes przejawem na siłe , jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym , do którego tylko lejesz pb95 albo lpg i kozaka zgrywasz na forum stary wpadnij do sosnowca swoją taradają i powiedz mi to w 4 oczy a nie na forum

damiaanos
06-12-2005, 15:38
Od tej chwili , piszcie co chcecie .. nie komentuje nic .. bawcie sie :getsome:

Graluu
06-12-2005, 15:40
panowie - proponuję zamknąć ten temat ponieważ żaden z was nie wniósł nic, ale to nic konstruktywnego w swojej wypowiedzi - na tym forum nie ma miejsca do tego typu rozmów

moja wypowiedź dotyczy kolegów bobesh i damiaanos - wasze wzajemne ataki są tu bardzo nie na miejcu

jednocześnie proszę modów o interwencję

RWalentynowicz
06-12-2005, 15:45
Ależ Graluu. W tym wątku nie miało o nic konstruktywnego iść. Przeca kolega Damiaanos prosił w swym poście o komentarze odnośnie jego auta. Bobesh skomentował zgodnie ze swym gustem i co?! I zaczęło się. Jeśli ktoś prosi o komentarze to musi się liczyć z tym, że komuś może się jego dzieło nie podobać i o tym napisze.
Pozdrawiam

Graluu
06-12-2005, 16:00
rafale - chodzi mi o komentarze nie dotyczące sensu stricte samochodu kolegi damiaanos a o wypowiedzi w stylu - przyjedź do mnie tym swoim .... to ci pokaże

nigdy nie komentuję czyichś gustów bo to jest sprawa każdego z nas jaki ma

chodzi mi o pozostałe elementy wypowieedzi obu panów

RWalentynowicz
06-12-2005, 16:12
Pozostałe elementy to już niestety konsekwencja nerwowego zachowania urażonego kolegi D. Zwróć uwagę, że kolega B w swych postach był bardzo stonowany... Ale mniejsza o większość.
Pozdrawiam

Luca
06-12-2005, 17:13
jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym

:nono: a co przeszkadzają Ci takie Mondki na ulicach 8O . Ja osobiście mam inne pomysły na wydawanie kasy. Jednego ciągnie w stronę tuningu i :brawo: byle nie przesadzić, bo czasem efekt jest przeciwny do zamierzonego :satan: (i nie chodzi tu o Twoje autko - mam na myśli samochody "przerabiane" na pługi śnieżne, siatexy, naklepki, rury rodem z cięszarófek i tym podobne "gadżety" wywołujące tylko jedną reakcję :panna: :)) :)) ), drugi podąża innymi drogami - wolna wola, ale należy ją uszanować i nie obrażać od razu "przeciwnika".
Zwłaszcza, że dyskusja wynikła z innego powodu, niż ocena autka i należałoby to wyjaśnić raczej IMO na PW, a nie na forum ogólnym, mieszając w to bogu ducha winne Mondziaki :(
Z mojej strony :red: za całe zamieszanie.

HOWGH

:metal :beer: :bigok:

damiaanos
06-12-2005, 17:44
jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym

:nono: a co przeszkadzają Ci takie Mondki na ulicach 8O . Ja osobiście mam inne pomysły na wydawanie kasy. Jednego ciągnie w stronę tuningu i :brawo: byle nie przesadzić, bo czasem efekt jest przeciwny do zamierzonego :satan: (i nie chodzi tu o Twoje autko - mam na myśli samochody "przerabiane" na pługi śnieżne, siatexy, naklepki, rury rodem z cięszarófek i tym podobne "gadżety" wywołujące tylko jedną reakcję :panna: :)) :)) ), drugi podąża innymi drogami - wolna wola, ale należy ją uszanować i nie obrażać od razu "przeciwnika".
Zwłaszcza, że dyskusja wynikła z innego powodu, niż ocena autka i należałoby to wyjaśnić raczej IMO na PW, a nie na forum ogólnym, mieszając w to bogu ducha winne Mondziaki :(
Z mojej strony :red: za całe zamieszanie.

HOWGH

:metal :beer: :bigok:



Macie racje poniosło mnie z góry wielkie sorry za wypowiedzi i zaistniałą sytuacje .. :pad:

altoot
06-12-2005, 18:59
a prawda jest gościu taka że nie masz talaru na nic dlatego tak piszesz , dla mnie to powiem ci że ty jestes przejawem na siłe , jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym , do którego tylko lejesz pb95 albo lpg i kozaka zgrywasz na forum stary wpadnij do sosnowca swoją taradają i powiedz mi to w 4 oczy a nie na forum


:nono:
a czemu sie bulwersujesz? obrażasz? :niewiem: prosiłeś o opinie - nie zaznaczyłes, ze przyjmujesz tylko te pochlebne. bobesh wyraził swoje zdanie na temat. jego subiektywna opinia, w odpowiedzi na twoj apel o komentarze nie jest złem.

PS. to nie klub tuningowy - 97% userów jezdzi seryjnymi autami (bobesh to akurat czesc tych 3%), pewnie jakis procent z tego to nawet obdrapańce :zakrecony: . I co z tego?
Kurde...co ja pisze. Nawet ja jezdze seryjną taradają :wow: , no fakt - zderzak tylny mam obtarty na długości 4 cm (tu biję sie w pierś sraszliwie).


Baaaa....swoją V6-niuńkę LPG faszeruje... a to juz karygodne. Dobrowolnie oddaje sie z tego powodu odpowiednim władzom. Wnosze o konfiskate mojego auta, a mnie samego o chłostę pod pręgieżem na rynku w Krakowie. :)


Wiecej luzu kolego.
Aha... Jak można ocenić czyjś stan majątkowy po przeczytaniu posta? :niewiem: Poza tym w tym Klubie nie o hajs też chodzi. Troszke za świeży z Ciebie user, żeby to zrozumiec.

Popraw się kolego :palacz:

No... to ja ide sie dalej uczyć - jutro kolos ze statystyki :boshe: :zaklopotanie:

altoot
06-12-2005, 19:05
panowie - proponuję zamknąć ten temat ponieważ żaden z was nie wniósł nic, ale to nic konstruktywnego w swojej wypowiedzi - na tym forum nie ma miejsca do tego typu rozmów

moja wypowiedź dotyczy kolegów bobesh i damiaanos - wasze wzajemne ataki są tu bardzo nie na miejcu

jednocześnie proszę modów o interwencję

Joł! :)
Grallu - kolega prosił o oceny, ale nie zastrzegł, ze chodzi tylko te pozytywne.
Bobesh napisał to, o co go prosili, a ze nie pomysli autora watku - trudni, nie kazdemu musi sie to podobać.


jednocześnie proszę modów o interwencję
chyba moda :) . Macki tej osmiornicy nie siegają w kąciki z pierwszego działu, poza eksploatacą. Tu jest tylko ta jedna, najdłuższa :)) :)) na "O". :satan:

bobesh
07-12-2005, 11:27
a prawda jest gościu taka że nie masz talaru na nic dlatego tak piszesz , dlamnie to powiem ci że ty jestes przejawem na siłe , jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym , do którego tylko lejesz pb95 albo lpg i kozaka zgrywasz na forum stary wpadnij do sosnowca swoją taradają i powiedz mi to w 4 oczy a nie na forum

Hmmm... szkoda klawiatury na jakieś sensowne re.

Ale że się kurzawa podniosła to czuję się w obowiązku choćby uzasadnić swoje twierdzenie. Otóż pewnie by mi się podobało, gdyby całe światła były srebrne z chromowaną obwódką. Choć też nie na pewno bo IMHO w MK I htb za mcno zachodzą na boki. Widziałem w sedanie i było OK.
Niemniej jednak te światła takie nie są. W połowie leksus, w połowie czarne. Dla mnie to wygląda tak jak to wczesniej "tuningowali" malując pędzelkiem. I w połowie są takie, a w połowie niby lexus. Ni w (coś co w łacińskim nazywają vaginą) ni w oko.

Konkludując: Mój jest ładniejszy, choćby z takiej prozaicznej przyczyny że jest mój i jest ładniejszy :}}}

A jak kolega damianoos myśli, że tutaj jest zwyczajna internetowa piaskownica jakich wiele to napiszę to co zazwyczaj w piaskownicach słychać:
A mój tatuś jest policjantem. :}}}

RWalentynowicz
07-12-2005, 12:17
A jak kolega damianoos myśli, że tutaj jest zwyczajna internetowa piaskownica jakich wiele to napiszę to co zazwyczaj w piaskownicach słychać:
A mój tatuś jest policjantem. :}}}

LOL :)

damiaanos
07-12-2005, 15:25
a prawda jest gościu taka że nie masz talaru na nic dlatego tak piszesz , dlamnie to powiem ci że ty jestes przejawem na siłe , jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym , do którego tylko lejesz pb95 albo lpg i kozaka zgrywasz na forum stary wpadnij do sosnowca swoją taradają i powiedz mi to w 4 oczy a nie na forum

Hmmm... szkoda klawiatury na jakieś sensowne re.

Ale że się kurzawa podniosła to czuję się w obowiązku choćby uzasadnić swoje twierdzenie. Otóż pewnie by mi się podobało, gdyby całe światła były srebrne z chromowaną obwódką. Choć też nie na pewno bo IMHO w MK I htb za mcno zachodzą na boki. Widziałem w sedanie i było OK.
Niemniej jednak te światła takie nie są. W połowie leksus, w połowie czarne. Dla mnie to wygląda tak jak to wczesniej "tuningowali" malując pędzelkiem. I w połowie są takie, a w połowie niby lexus. Ni w (coś co w łacińskim nazywają vaginą) ni w oko.

Konkludując: Mój jest ładniejszy, choćby z takiej prozaicznej przyczyny że jest mój i jest ładniejszy :}}}

A jak kolega damianoos myśli, że tutaj jest zwyczajna internetowa piaskownica jakich wiele to napiszę to co zazwyczaj w piaskownicach słychać:
A mój tatuś jest policjantem. :}}}


z tatusiem dobre .. coś bym powiedział ale.. po co - Ogółem pozytywnie

edmondo
07-12-2005, 23:55
a ja skomentuje bryczke, jak prosil autor.

generalnie nie najgorzej, ale moim zdaniem lexusy to nie pasuja, jesli bylyby czarne, to moze...

zderzak ok, ale poprzeczke mozna by usunac

halogeny - porazka

kolpaki - ja akceptuje tylko firmowe lub ... czarne felgi - zadnych "no namow"

Diabel
08-12-2005, 13:53
A ja powiem że jest fajny przynajmniej jest jakiś....

VinCe
08-12-2005, 18:37
jejku jaki gorący temat :-) to i ja sie wypowiem.. Damian prosił o opinie to czemu nie.. od razu mowię że nie będzie och i ach.. zaczynamy od tyłu.. końcówka wydechu mi się nie podoba.. lepsza by była okrągła, lexusy w ogóle mi nie leżą czy są całe czarne czy srebrne wyglądają jak odpustowe lampki, kołpaki sa w podobnym stylu, ja bym zdjał i na stalowkach ganiał, ładnie przyciemnione szybki :-).. zderzak nawet ciekawie wygląda (pomijając halogeny) grill mi sie podoba chociaż wyciął bym poprzeczkę. .. a z takich małych uwag to załóż białe kierunki boczne i zdejmij oznaczenia.. ow wiele lepiej będzie to wyglądac.. no i podstawowa sprawa.. na glebę z tym autem trochę bo wisi strasznie wysoko jak dla mnie.. to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzac. Damian mam nadzieję że się nie obrazisz..po prostu auto nie w moim stylu ale to Twój samochód i jak Tobie sie podoba to ekstra :-)

damiaanos
08-12-2005, 19:17
jejku jaki gorący temat :-) to i ja sie wypowiem.. Damian prosił o opinie to czemu nie.. od razu mowię że nie będzie och i ach.. zaczynamy od tyłu.. końcówka wydechu mi się nie podoba.. lepsza by była okrągła, lexusy w ogóle mi nie leżą czy są całe czarne czy srebrne wyglądają jak odpustowe lampki, kołpaki sa w podobnym stylu, ja bym zdjał i na stalowkach ganiał, ładnie przyciemnione szybki :-).. zderzak nawet ciekawie wygląda (pomijając halogeny) grill mi sie podoba chociaż wyciął bym poprzeczkę. .. a z takich małych uwag to załóż białe kierunki boczne i zdejmij oznaczenia.. ow wiele lepiej będzie to wyglądac.. no i podstawowa sprawa.. na glebę z tym autem trochę bo wisi strasznie wysoko jak dla mnie.. to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzac. Damian mam nadzieję że się nie obrazisz..po prostu auto nie w moim stylu ale to Twój samochód i jak Tobie sie podoba to ekstra :-)


thx za opinie , jasne że sie nie obraże .. pozdrawiam cie Vince

Oktan
08-12-2005, 23:42
bobesh - dostałem cynk że flugi tutaj lecą ????? oj bo się przejadę po tobie :getsome: a tak ładnie prsiłem aby tego nie robić,
jeszcze jedno takie zachowanie i cały post pójdzie do kosza :zly:

Oktan
08-12-2005, 23:48
a prawda jest gościu taka że nie masz talaru na nic dlatego tak piszesz , dlamnie to powiem ci że ty jestes przejawem na siłe , jeździsz pewnie jakimś seryjniakiem obdrapanym , do którego tylko lejesz pb95 albo lpg i kozaka zgrywasz na forum stary wpadnij do sosnowca swoją taradają i powiedz mi to w 4 oczy a nie na forum

damiaanos - widzę że poprzednie ostrzeżenie niczego cię nauczyło ?? uspokój się !! i wrzuć na luz, jeśli chcesz z kimś "wymienić poglądy" zrób to na PW lub GG a nie na forum !!!!!

PS.: nie lubie sie powtarzac ale jeśłi chcesz to mogę dać ci drugi raz Ostrzeżenie.. :satan:

Oktan
09-12-2005, 00:01
bobesh i damiaanos - tylko spokój i opanowanie was uratuje przed moderatorem :hehe:


co do autka - dla mnie może być, przestałem już wnikać jaka to odmiana tuningu, wązne że właścicielowi się podoba i ma inny bolid niż pozostali użytkownicy

Hugo
09-12-2005, 10:29
dostałem cynk że flugi tutaj lecą ?????
Oktan co to sa te "flugi"?? :)

Graluu
09-12-2005, 10:38
Oktan co to sa te "flugi"?? :)

:wow: :rotfl: - dobre Hubert :))

Grzechu
09-12-2005, 20:04
no ladnie sie tu porobilo :) a ja jezdze obdrapanym mondeo i jakos tak super mocno mi to nie przeszkadza, kupilem takiego i powoli go reanimuje - a jakbym jeszcze wsadzil lpg w niego to pewnie bylbym calkiem burakiem no ale co tam .... :)

jesli chodzi o opinie na temat mondka kolegi - to podoba mi sie prawie wszystko - nie podobaja mi sie lampy i kolpaki i to bym zmienil....lexusow nie lubie w 99%, kolpaki tez mi nie podchodza dlatego sobie nie kupuje, czekajac na kase na alu smigam na czarnych stalowkach :)


PS. te "flugi" tez mnie interesuja :))

Oktan
11-12-2005, 13:01
Oktan co to sa te "flugi"?? :)

flugi - już wyjaśniam: wulgaryzmy, słowa obraźliwe

:hehe: - no proszę a myślałem że nie ma u nas barier językowych :jezyk1:

Oktan
12-12-2005, 11:54
z uwagi na odbieganie od tematu, powyższą beznadziejną dyskusję wyciąłem i przeniosłem do Zsypu.

jeżeli kolejne posty będą iść w iinym kierunku niż temat wątku to zamknę temat :getsome: :getsome: :getsome:

PS.: to jest moje ostatnie ostrzeżenie - jeżeli chcecie się kłócić róbcie to przez GG lub mail :zly: :zly: :zly:

elmo
22-12-2005, 18:57
pytanie do damianoss w jaki sposob zrobiles ten grill z przody jak pozbyles sie znaczka wstawiales ta poprzeczeke , wycinales oryginalna??

Wojtas1978
23-12-2005, 19:30
ja do mojego tez leje pb95 i kurcze chyba mu smakuje bo pije wiadrami hihi