PDA

Zobacz pełną wersję : Co o nim sądzicie



picard
10-01-2011, 09:48
Witam. Jestem tu nowy więc witam. Chcę zmienić auto. Rozglądam się za dieslem. Co sądzicie o tych autkach?
1.
http://aukcjewp.wp.pl/ford-mondeo-tdci-st220-stylizacja-i1396232765.html

2.
http://aukcjewp.wp.pl/ford-mondeo-mk-iii-full-opcja-okazja-i1391616924.html

Już dowiedziałem się z tego forum, że okazje to są ale dla sprzedających głównie a nie dla kupujących. Jednak mój budrzet to 15000. Więc nie mam co szaleć. Dzięki za pomoc. ;)

Photos
10-01-2011, 11:11
No ten pierwszy wygląda ładniej...przynajmniej na zdjęciach. Ten zderzak od St dodaje trochę wyglądu, w środku beżowa skóra, Nie wiem czy to jest polift bo za bardzo nie widać. Miejsce na kubek z metalową obwódką świadczyłoby że polift ale kierunki pomarańczowe są w przedlifcie. Przebiegów nie ma co komentować bo w obu przypadkach na 100 % są nieprawdziwe. Także pierwszy do oglądnięcia na żywo
Drugi zaś miał jakieś przygody. Bo jak pokazuje na foto że jest zarysowanie tak już o tylnym lewym błotniku nie wspomina. A na zdjęciu 3 i 5 ewidentnie widać różnicę w kolorach między drzwiami a tym właśnie błotnikiem. No i nie ma fotek prawej strony, czy umyślnie czy nie nie wiem.
Co do cen hmm każdy myśli i postępuje według własnych wytycznych, Ale ja więdząc w jakim stanie jest teraz mój samochód (czyli bardzo doinwestowany) i mimo iż jest on z 2001 nie sprzedałbym go nawet za 18 tys. Inna sprawa że nikt by mi tyle nie dał, bo pokaże mi właśnie takie aukcje gdzie można kupic młodszy rocznik za niższe pieniądze. Wybór zawsze należy do kupującego. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że na dobre mondeo mk3 z początku produkcji 15 tys na pewno trzeba przeznaczyć...dobre do jazdy, bo dobre do dokładki można taniej :)

picard
10-01-2011, 11:53
Też się właśnie zastanawiałem czemu w drugim ogłoszeniu jest tylko jedna strona pokazana. Może coś ściemniać. Więc pozostaje pierwasza opcja. Może ktoś z Koszalina by więcej wiedział na temat tego czarnego auta. I jeszcze jedno. Czy ktoś miał do czynienia z automatem z tego roku. Chodi mi o ewentualne opine o jego żywotności. Moja żonka woli automata bo biegi manualne ją trochę denerwują.

eMJot
10-01-2011, 12:06
Miejsce na kubek z metalową obwódką świadczyłoby że polift ale kierunki pomarańczowe są w przedlifcie
w 2003 przed liftem wychodziły już z tą konsolą po lifcie - widziałem juz kilkanaście takowych sztuk, a nawet w 2003 przed FL były już poduszki po FL... sprawdzane po numerach i wszystko się zgadzało...

Photos
10-01-2011, 12:33
w 2003 przed liftem wychodziły już z tą konsolą po lifcie - widziałem juz kilkanaście takowych sztuk, a nawet w 2003 przed FL były już poduszki po FL... sprawdzane po numerach i wszystko się zgadzało...
Czyli ford trochę namieszał...dając szanse przy tym domowym tunerom, jak z wyboru to ok ale gorzej jak z musu było zmieniane. Później da się łatwo właśnie wytłumaczyć ze w przejściowym roku było i tak i tak.