PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] białe blaty



roberto88
06-12-2005, 20:42
Wymieniłem blaty na zegarach na białe z niebieską podklejką no i oczywiście żaróweczki na ledy niebieskie no i wszystko pieknie komponuje z tym że nie świeci równo na całym zegarze to znaczy tak w okolicach wskazania 180 i przy predkościomierzu na początku w okolicach jedynki ledy mam stąd http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=73525723 może zasłabe wymieniłem 5 szt. to znaczy tyle jest pod tablicą.

Kafar
06-12-2005, 21:10
Też się przymierzam do tego, z tym że mam pytanie. Czym się róznią takie żarówki R5 od T5? te twoje wyglądają identycznie jak te które zamierzam kupić z tym że te moje nazywaja się T5. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75151796

crater
06-12-2005, 22:21
No widzisz, myślę, że przedobrzyłeś z ledami. Trzeba było zostawić białe żaróweczki - elegancko i równo wszystko podświetlają

Kafar
06-12-2005, 23:01
No widzisz, myślę, że przedobrzyłeś z ledami. Trzeba było zostawić białe żaróweczki - elegancko i równo wszystko podświetlają

Białe są zbyt mocne.

crater
06-12-2005, 23:03
A regulacja natężenia podświetlenia nie działa?

Michal72
06-12-2005, 23:53
A regulacja natężenia podświetlenia nie działa?
Działa, ale na diodach tak jakby nie nie działała - miałem diody to wiem.
Jak masz zegary z niebieskim spodem, to załóż zwykłe żarówki - będzie niebiesko i równo podświetlone - teraz tak mam. A te diody, które chcecie zamontować - to jak Wy je tam wsadzicie? Te diody to są dokładnie takie jak wchodzą do zegarka (czasomierza), a do podświetlenia zegarów to raczej takie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75722430 . Ja miałem takie przed zmianą zegarów na białe i fungowało ładnie i raczej równo.

roberto88
07-12-2005, 00:38
Michał 72 masz racje ja wsadziłem te które pokazałeś a te małe do zegara adres mi sie pomylił(ale producent ten sam) .Ale miałem białe żaróweczki i było naprawdę o niebo gorzej teraz baciki(wskazówki)sa błękitne i wszystko ok tylko ta cyfra na 180,200 słabo daje tz. nie równo
ale chyba nad tym popracuję jeszcze i bedzie ok.

Michal72
07-12-2005, 08:43
Ja zmieniając zegary na białe pomalowałem od spodu wskazówki czerwonym, transparentnym lakierem - i teraz dopiero wygląda :banan: . Jakoś niebieskie wskazówki mi nie pasiły na białej, niebiesko podświetlonej powierzchni. A żarówki mi świecą ładniutko - i sciemniacz działa.... :banan: :banan:

siwulec123
08-12-2005, 18:10
Do siebie też wcisnełem te ledy bez oprawek,ale tarcze zostały czarne (chwilowo).Efekt taki sam, miejsce u dołu obu zegarów ciemniejsze. Pod białe żarówki może jest dobre, ale pod ledy nie bardzo.

Kafar
08-12-2005, 18:19
dzisiaj kupiłem 1 ledkę czerwona na próbe. Zegarek świeci ok, tylko do przełączników to za słaby jest czerwony. Starsznie mało oswietla. zostaje niebieski......

Michal72
08-12-2005, 18:49
do przełączników to za słaby jest czerwony. Starsznie mało oswietla. zostaje niebieski......
Kafar, niebieski też będzie niezamocny - od razu mówię. Nie spodziewaj się jakichś rewelacji - dobrze widać w zasadzie tylko jak jest ciemno.

Kafar
08-12-2005, 18:52
do przełączników to za słaby jest czerwony. Starsznie mało oswietla. zostaje niebieski......
Kafar, niebieski też będzie niezamocny - od razu mówię. Nie spodziewaj się jakichś rewelacji - dobrze widać w zasadzie tylko jak jest ciemno.

Niebieski juz testowałem i byłem zadowolony, duzo mocniej niz czerwony.

Michal72
08-12-2005, 23:06
do przełączników to za słaby jest czerwony. Starsznie mało oswietla. zostaje niebieski......
Kafar, niebieski też będzie niezamocny - od razu mówię. Nie spodziewaj się jakichś rewelacji - dobrze widać w zasadzie tylko jak jest ciemno.

Niebieski juz testowałem i byłem zadowolony, duzo mocniej niz czerwony.
No to gitara :metal

Michal72
08-12-2005, 23:06
do przełączników to za słaby jest czerwony. Starsznie mało oswietla. zostaje niebieski......
Kafar, niebieski też będzie niezamocny - od razu mówię. Nie spodziewaj się jakichś rewelacji - dobrze widać w zasadzie tylko jak jest ciemno.

Niebieski juz testowałem i byłem zadowolony, duzo mocniej niz czerwony.
No to gitara :metal

Michal72
08-12-2005, 23:07
No to gitara :metal

szwarc
06-01-2006, 12:33
Witam
Mam pytanie. Czy te tarcze które montujecie mają powycinane otworki w miejscach cyferek (w miejscach podświetlanych), czy jest tam np przeźroczyste miejsce ? Chodzi mi o podświetlanie tarczy jak to jest zrobione. Mam skany tarcz tylko teraz zastanawiam się jak to zrobić aby były podświetlane. Jak wydrukuję to przecierz będę miał całą kartkę bez przeźroczystych miejsc. Jak to zrobić ?
Czy ktoś mógłby napisać jak tarcze zrobić samemu a nie kupować te na Allegro po 65 zł

Michal72
08-01-2006, 15:42
Witam
Mam pytanie. Czy te tarcze które montujecie mają powycinane otworki w miejscach cyferek (w miejscach podświetlanych), czy jest tam np przeźroczyste miejsce ? Chodzi mi o podświetlanie tarczy jak to jest zrobione. Mam skany tarcz tylko teraz zastanawiam się jak to zrobić aby były podświetlane. Jak wydrukuję to przecierz będę miał całą kartkę bez przeźroczystych miejsc. Jak to zrobić ?
Czy ktoś mógłby napisać jak tarcze zrobić samemu a nie kupować te na Allegro po 65 zł
Kup. Gdzie chcesz - niekoniecznie na Allegro, ale kup zrobione profesjonalnie. Jak nie masz dostępu do maszyn tylko chcesz wycinać te otworki ręcznie jakąś żyletką, to lepiej zostań przy czarnych tarczach, bo jestem przekonany, że wyjdzie z tego kicha niezafajna. Każdy chce zarobić: jeden piecze chleb, drugi naprawia samochody, a jeszcze inny robi do nich tarcze na zegary :metal :metal