PDA

Zobacz pełną wersję : DENSO - nie mogę wpisywać adresu docelowego :(



Zaba
23-01-2011, 23:25
Witam, Mam problem jak wyżej - nie mogę wprowadzić adresu docelowego z palca (czyli w opcji Destination entry). Mogę tylko przesuwając mapę palcem wybrać sobie jakiś punkt i podać go jako cel. Nie mam nic w tym okienku "Search area". Czy to normalne czy może coś robię nie tak?

Mafik
24-01-2011, 16:24
a nie możesz tego wprowadzić podczas jazdy czy na postoju też ?????
bo jak tylko auto rusza to wpisywanie adresu jest blokowane, żebyś podczas jazdy sie nie skupiał na wpisywaniu adresów...

jaca1
24-01-2011, 16:46
Jesli w polu search area nie ma mapki krajow - tzn ze nie czyta plyty. Prawdopodobnie padla plyta i trzeba nowa. Jesli masz sprobuj wlozyc inna mape np z poprzedniego roku i sprawdzisz.

Zaba
24-01-2011, 20:03
Jeśli chodzi o płytę to jest OK, widzę cały czas aktualną pozycję mapie, mogę przesunąć mapę w dowolnym kierunku i w ten sposób wskazać cel, ale to trochę bez sensu. A adresu nie moge ani w czasie jazdy ani na postoju wpisać :( Tak czytałem jeszcze trochę na te Denso tematy i spróbuję jeszcze zaktualizować softa, może tu leży wina.

WojtasS
25-01-2011, 12:56
hmmm spróbuj powrócić do ustawień domyślnych, a to się stało samo z siebie czy coś robiłeś?

Zaba
25-01-2011, 19:58
W sumie nie wiem, początkowo była tam tylko mapa 2005/06 z Europą zachodnią, więc nie szukałem nic i nie bawiłem się navi. A jak załadowałem mapę z PL to nie było już w tym okienku nic :(

WojtasS
26-01-2011, 01:33
hmmm to spróbuj przywrócić do ustawień fabrycznych, może to pomoże :) jak nie to spróbuj starą płytkę włożyć

jaca1
26-01-2011, 13:29
Dopoki w polu search area nie bedziesz widzial mapy i mial zaznaczonej PL to nie wybierzesz destynacji.
Napewno to wina mapy!!!!

Zaba
26-01-2011, 23:08
Wsadziłem dla testu starą fordowska plytkę i wszystko hula. Chciałem zrobic update SW ale okazuje się że ściągniety mam taki sam jak zainstalowany :/ Zasadniczo jeśli dobrze pamiętam to był tam soft o oznaczeniach 4.40.00 i 0.08.00 (czy jakoś podobnie ale cyferki poprawne są). Czy macie może jakia nowszy update czy czy wystarcza to co jest u mnie?
Jutro jeszcze raz sprobuję nagrać płytkę...

Zaba
27-01-2011, 20:21
BINGO!! Chciałem jeszcze raz nagrać płytkę i coś mnie tknęło żeby jeszcze raz rozpakować rar'a. No i sie okazało ze jeden plik był uszkodzony (poprzednio nie wiem jakim cudem ale przeszło), Teraz wszystko hula jak trzeba...

WojtasS
27-01-2011, 23:20
no to super że się udało :)

Zaba
27-01-2011, 23:26
Teraz muszę ogarnąć temat doposażenia Mondka w: -halogeny,
-elektryczne lusterka,
-podgrzewaną szybę przód.
Domyślam się że już wielokrotnie na forum było, ale jeszcze nie miałem czasu poszukać bo studiowałem temat Denso (masakra).
Dzięki wszystkim za zainteresowanie i podpowiedzi.