PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Nawigacja fabryczna



konio12345
18-12-2005, 12:47
Witam,

Jest na allegro taki wynalazek:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77985520

w związku z tym czy ktoś się orientuje czy:
- to pasuje do mkIII przed liftinfiem,
- co trzeba dokupić żeby działało (gps-a?)
- czy czyta mp3?
- czy ktoś używał i jakie ma wrażenia?

dzięki za info

rc23
20-12-2005, 00:47
w zasadzie skoro jest numer do sprzedającego to proponuję zadzwonic i się dowiedziec co ma a czego nie :satan:

navigator
20-12-2005, 10:33
:)

ad1. 100% pewności nie mam, ale rozmiar winien byc standaryzowany więc nie przekreslałbym jej na starcie

ad2. potrzebujesz drobiazgu w postaci anteny z GPS-em, której pewnikiem nie wybebeszyli z samochodu, standardowo antena taka obługuje GPS, odbiornik radiowy i telefon (koszt takowej jest spory)

ad3. trudno stwierdzić, bo przeca te komplety są sprzedawane razem ze zmieniarką CD.

ad4. funkconuje b.dobrze, ale pewnikiem dlatego, że mapy dokładne są (no ale dostaenisz gratisa :)) :)) :)) mapę Niemiec), w porównaniu do nawigacji prznośnych (a przynajmniej do tej która ja mam) jest o wiele lepsza, ma więcej funkcji, rozpoznaje objazdy, szybciej sie odnajduje etc.

:satan: E :satan:

erni77
21-12-2005, 13:12
Witaj,
sytuacja z tym ustrojstwem wyglada nastepujaco, jest to nawigacja owszem fabryczna Fordowska z tym ze nigdy nie byla montowana w MDO, tylko w Galaxy, jest nieco wieksza niz 2DIN i dlatego trzeba wykonac kilka przerubek w konsoli srodkowej zeby to cos zamontowac, zeby dzialalo trzeba dokupis chyba 2 anteny GPS i pojechac do magika ktory Ci to zsynchronizuje, mp3 to cos nie czyta, nie czyta nawet CD Audio i bez zmieniarki to mzesz radia tylko sluchac, a jak zainewstujesz w przejsciowke to nawet DVD mozna sobie poogladac z tym ze w MDO to jest troche za nisko i ci z tylu musza sie wychylac, ja uzywam tego na codezien i dziala nawet fajnie aczkoleik mapy nie sa tak dokladne jak by sobie czlowiez zyczyl.


Pozdrawiam Ernest

konio12345
22-12-2005, 13:11
Dzięki za informacje - chyba zostanę przy automapie