PDA

Zobacz pełną wersję : [Ciekawostka] RNS-D z Audi do Mondeo



mr-fix
28-02-2011, 11:17
Przy okazji szperania po forach trafiłem na taką ciekawostkę:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1545762.html

GaBB
28-02-2011, 11:34
Gdyby tylko kolor zmienic przycisków na "fordowski" to dla mnie super. Tylko dalej nie zmienia to faktu, ze ekran czy tej navi czy nawet denso sa ciut za nisko w mk3 do celów nawigacyjnych :) wg mnie oczywiście.

Oktan
28-02-2011, 23:02
można zamienić miejscami - navi z panelem sterowania klimą i będzie git

GaBB - nie marudź !! bo ci długie będą świcić pełną parą w dzień !!

Photos
08-03-2011, 22:02
to jeszcze inna ciekawostka...ta navi nie czyta nic z audio ani mp3...tylko plyty z mapa. Natomiast zmieniarke jest ciezko trafic. Chyba ze te cyfrowe. Mam takie w domu od forda i wywalilem...teraz mam poliftowe sony jakość dzwięku bez porownania

Dodano po 1 min.:

a co do ekranu to zmienia sie jego katy pochylenia...te radio to straszna lipa...

mr-fix
09-03-2011, 10:09
a co do ekranu to zmienia sie jego katy pochylenia...te radio to straszna lipa...tu się zgodzę, ale skoro to przypasowało, to RNS-E teżprzypasuje. a tam już większy ekran, 2 porty na karty SD, czytnik DVD na mapy i muzykę...

Photos
09-03-2011, 16:54
tu się zgodzę, ale skoro to przypasowało

Jeśli chodzi Ci o to czy przypasowało w otwór to niestety nie. Jak wiemy Ford ma 1,7 bądź 1,8 din. Trzeba było podciąć lekko ramkę u góry i u dołu. Ale to da się zrobić. Gorzej z tym że fordowskie radia są też szersze i po bokach były szpary i to takie około 0,5 - 1 cm. Nie pamiętam dokładnie już teraz. W każdym razie trzeba było z tym popracować. A nie miałem ochoty przerabiać konsoli do radia które wydobywa z siebie fatalne dźwięki. Wygląda fajnie, wiadomo teraz jest moda na kolorowe wyświetlacze w radyjkach. Navi też nie bardzo chodziła na tym...trzeba było z ABS ciągnąć gala, chyba że ktoś miał navi w standardzie. Jak ktoś chce się pobawić to można to do kupy zebrać ale niestety dźwięku nie da się poprawić...a przynajmniej nie tak łatwo bo żadnych RCA ani "czincz" nie ma.

mr-fix
10-03-2011, 00:20
Jeśli chodzi Ci o to czy przypasowało w otwór to niestety nie. Jak wiemy Ford ma 1,7 bądź 1,8 din. Trzeba było podciąć lekko ramkę u góry i u dołu. Ale to da się zrobić. Gorzej z tym że fordowskie radia są też szersze i po bokach były szpary i to takie około 0,5 - 1 cm. Skoro RNS-D siadło, to i RNS-E wejdzie. Wymiary mają identyczne.


Jak ktoś chce się pobawić to można to do kupy zebrać ale niestety dźwięku nie da się poprawić...a przynajmniej nie tak łatwo bo żadnych RCA ani "czincz" nie ma.
ma wyjścia i wejścia liniowe i współpracuje ze wzmacniaczami bose, także z dźwiękiem da się popracować.

Photos
10-03-2011, 10:17
Skoro RNS-D siadło, to i RNS-E wejdzie. Wymiary mają identyczne.
Do polifta tak. Do przedlifta beż rzeźbienia się nie obejdzie