PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy kupnie mondeo



pichet
03-03-2011, 17:18
Witam Państwa!
Nosze się z chęcia kupna 2 bądź 3 letniego Mondeo,jednak nie sadzilem ze bede mial z tym tak wielki problem.Samochodu szukam juz przeszlo pol roku ,oczywiscie za kazdym razym posilkuje sie serwisem Forda.Zabieram auto na przeglad gdzie poki co z kazym ktory mialem na oku bylo cos nie tak.Oczywiscie w ogloszeniu kazdy podaje "oryginalny"przebieg oraz gwarantuje 100% bezwypadkowosc.Jaki jest stan faktyczny szkoda pisac.
Przegladajac otomoto natrafilem na egzamplarz ktory nie bede ukrywal bardzo mi sie podoba ale z Gdanska do Gniezna nie ma 4 kilometrow a ja nie dysponuje duza iloscia czasu by jechac tam i zobaczyc auto z ktorym ponownie nie bedzie za dobrze.Gdyby mogli Panstwo rzucic okiem na to ogloszenie i napisac swoje spostrzezenia takze a propos tego komisu moze ktos mial z nim juz do czynienia. http://automaria.otomoto.pl/ford-mondeo-titanium-x-skoranavixenon18-C17430864.html
Bardzo dziekuje za wszelka pomoc!

Jareczek1980
03-03-2011, 23:37
gniezno słynie z komisów, jest tam około 100 komisów i każdym tam handluje autami, ja bym się bał tam auta kupowac, ale do odważnych swiat należy

jamax
03-03-2011, 23:44
Gniezno :wall:
Nie ,że stereotyp , bo coś prawdy w tym jest .
Dooobra napiszę inaczej
.Gdybym miał kupować auto w komisie z Gniezna, to wywaliłbym blachy i wnętrzności na lewą stronę by sprawdzić czy auto jest Ok i tak nie miałbym pewności.

piniu10
05-03-2011, 16:01
po zakupie auta z gniezna trzeba sie kierowac bezposrednio do serwisu i modlic sie zeby tam dojechal :pad: :pad: :pad: