PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Hak



krmt76
19-12-2005, 19:58
Czy wszystkie mondki mają instalację doprowadzoną do montażu haka.
I czy są jakieś przeciwwskazania przy montażu.
dzięki

zdzichop
19-12-2005, 20:17
Mam instalację albo fabryczną albo zakladaną w serwisie , bo podłączone jest wszystko na oryginalnych złączach do lewej tylnej lampy.
A hak zakladamy wtedy jak jest niezbednie potrzebny :metal

mareckis
19-12-2005, 21:26
Generalnie podłączenie nie jest trudne. Jeśli masz pojęcie o elektryce w samochodzie i schemat to jest do zrobienia samemu. Ja sie średnio wyznaje w temacie i jak zobaczyłem jak to sie robi w mondku to sam bym sie podjął drugi raz tego zajęcia.
I tu następny plus mondka - gość który mi montował hak wcześniej montował haczyk w renault scenik dwie godziny dłużej :satan: nie mówiąc już o takim "wynalazku" elektrycznym jak nowa laguna (z całym szacunkiem).

krzys-68
19-12-2005, 22:02
Org nie ma czegos takiego jak instalacja do haka w standarcie :)) ,ale kazdorazowo bez problemu podłaczysz się pod wiazke tylnego oświetlenia :metal

Jakub
20-12-2005, 09:11
Jeśli chodzi o haczyk w mondeuszu to jest to kochane autko, szybko i bez zbednych operacji. Zamontowanie haczydła w moim trwało 2 h z podłączeniem elektryki :) , a na koniec panowie jeszcze mi dali zapach do samochodu z logo firmy i uzupełnili płyn do spryskiwaczy :)