PDA

Zobacz pełną wersję : LARK 50.2



Linarr
10-03-2011, 20:49
Witam,
przymierzam się do kupna nawigacji i moim kandydatem jest navi jak w tytule. Zaletami napewno są 5" wyświetlacz, to że jest odblokowana no i cena. Można ją mieć już za 250zł nową na allegro np tu http://allegro.pl/lark-50-2-proc-samsung-etui-odblok-warszawa-kurier-i1487673623.html
Pytanie do was miał ktoś styczność z tym modelem, może coś o niej powiedzieć? Używał jej będę może nie za często ale chciałbym żeby działała poprawnie :)

Netoper
10-03-2011, 22:07
zerknij na
http://www.my-navia.pl
Coś mi śmigło przed oczyma o jakimś problemie ale nie pamiętam czy z 5.3 czy 5.2

hefi
11-03-2011, 05:57
ja mam 50.1 , jak na takie tanie cos to daje rade

kotkos
11-03-2011, 09:00
Ja już rok czasu latam na 43.2.. Też byłem trochę sceptycznie do niej nastawiony z racji ceny (chyba 240zł wtedy w promocji), ale jestem z niej zadowolony :up: Wrzuciłem do niej AutoMapę- czasem lubi zabawić się w DJ-a, troszkę się przyciąć, ale bardzo rzadko. Oprócz tego obejrzałem na niej już prawie 2 sezony pewnego serialu, także :bigok: Jak za tą kasę to naprawdę przyzwoicie się spisuje. Poleciłem wujkowi 50.1, kumplowi też 43.2 i wszyscy są zadowoleni, nie wiem jak 50.2 :niewiem: Jak dla mnie LARK jest ok..

hercin
11-03-2011, 10:17
Ja też mogę z czystym sumieniem polecić Larki. Kilka już kupiłem znajomym i wszyscy zadowoleni.
Ostatnio znajomej zamówiłem 7" larka i naprawdę fajnie wykonany a ten ekran to potęga :-)
Co do odblokowania, to w larkach nie trzeba tego ze względu na zmianę mapy, wystarczy w ustawieniach zmienić ścieżkę do mapy.

peeeteeer
11-03-2011, 13:44
czasem lubi zabawić się w DJ-a
Prowadził Cię Krzysztof Hołowczyc, poooooooooooooooooozdraaaaaawiam :))

Mam 35,6 i jest wystarczająca jak dla mnie :) Głos przycina mi się tylko na baterii.
Jest jedno ale... Ładowarka samochodowa rozleciała mi się po 2 tygodniach :) Ale pasuje od Nokii na gruby wtyk :)

kotkos
11-03-2011, 18:41
czasem lubi zabawić się w DJ-a
Prowadził Cię Krzysztof Hołowczyc, poooooooooooooooooozdraaaaaawiam :))haha, dokładnie tak :)

Ja dwukrotnie reklamowałem uchwyt i raz ładowarkę.. Akcesoria zostawiają wiele do życzenia, ale przynajmniej nadrabiają serwisem- zawsze w czasie i zawsze elegancko załatwione :up: Bo sama nawigacja psuć się nie chce ;)

Optysio
11-03-2011, 23:50
Korzystam z Larka 43.0 i jestem bardzo zadowolony. Nic mi się nie przycina. Tylko rozleciał mi się po roku użytkowania uchwyt. Kolega miał Larka i na swoje życzenie popsuł. Następną miał Mio, teraz Goeclovera i na obie narzeka. Z Larkiem nigdy kłopotu nie było.

jarowoo
12-03-2011, 12:11
Nie kupuj Larka 50,2, mam i niestety ale na Automapie Krzysiu się strasznie jąka. Ja korzystam z Mapamap z której jestem zadowolony i super się sprawuje na Larku.

Netoper
13-03-2011, 11:26
ale na Automapie Krzysiu się strasznie j
Z nowymi AM jest jakiś problem, nawsadzali wodotrysków i potrafią się sprzęty mulić, a co śmieszniejsze, niedawno instalowałem znajomemu na jakiejś stareńkiej navi z prockiem 200mHz i mu bezbłędnie śmiga, a u innego kumpla na jakieś firmowej wypasionej zegar 500 ( obie na Win CE) porażka, tnie, zamula nawet jak się powyłączało "od kuchni" animacje pikietarz i takie tam.
I bez znaczenia czy na karcie siedzi, czy na fleszu urządzenia.

A skoro na innych aplikacjach jest OK to nie wina urządzenia tylko programu.
Na stronie AM był na jesieni komunikat że kończą wsparcie dla jakichś urządzeń, no i ogólnie jest problem z AM na WinCE6

benezis
15-03-2011, 15:52
Jak już Larka to kup 50.3 ma winde CE 5.0 i Automapa się nie przycina.
Jeśli chodzi o ładowarkę jak masz CB to kup sobie oryginalną do HTC lub Motoroli bo ta oryginalna sieje jak djabli. Wyświetlacz mógłby być bardziej wyrazisty, ale tak jak koledzy podkreślali za tą kasę sprzęt przyzwoity.