PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Ford 2006rds nie działa:(



Macinek
23-12-2005, 20:46
Witam.
przed chwilą wyjąłem radio aby spisac numer i po zamontowaniu nie włącza sie:(( Podswietlenie radia po włączeniu świateł jest, bezpiecznik z tyłu radia ok. Wie ktoś co to może być?

waldemarz
23-12-2005, 21:08
A antene tez podlaczyles, bo przy niektorych instalacjach radia wtyk antenowy jest masą. Sprawdz jeszcze bezpiecznik w skrzynce bezpiecznikowej nr 36 on jest od radia.

Macinek
23-12-2005, 21:13
Antena też podłączona. Wsio tak jak przed wyjęciem :wall: Z tyłu radia jest w obudowie wtyk (samiec) tak jak do masy, ale kabel tam nie był podłączony.Kurde w 30min odłączone radio obraża się :ass: 8O

waldemarz
23-12-2005, 21:16
A nie jest ono kodowane. Nie trzeba czasem wbic kodu do radia. Mnie sie wydaje ze musisz wbic kod do radia. To radio chyba ma 4 cyfrowy kod.
Jak nie znasz kodu to podaj mi nr seryjny na PW to pomoge z kodem i ci go podam.

Macinek
23-12-2005, 21:44
Zgadza się ma kod. Tylko że nie pisze na wyświetlaczu code----. Nic ciemny wyświetlacz. Power nic nie pomaga. Ide sprawdzić bezpiecznik 36-ty :pad:

Idę sprawdzam i bezpieczniki ok:(

Idę dzisiaj rano przekręcam kluczyk i... o kurde wystarczyło zagrozić śmietnikiem miga CODE----. Tak tyle dobrego bo nie mam kodu i tu prośba do forumowiczów czy z numeru seryjnego M052123 możecie wykombinować kod :pad: :pad: za oczywiście pomógł :bigok: