PDA

Zobacz pełną wersję : 2 Pytania o dotykową nawigację!!!



LukaszS84
03-04-2011, 15:26
Witam mam dwa pytań o dużą dotykową navi montowaną w mondeo mk3.

1. Czy nawigacja ta odczytuje pliki mp3 i video rożnego typu, jest w niej odtwarzacz DVD?
2. Czy po podłączeniu do navi parrota 9200 będzie on korzystał z mocy radia czy tylko z głośników samochodowych i z własnego 20W wbudowanego wzmacniacza a nie z wzmacniacza radia?

WojtasS
03-04-2011, 17:14
Witam mam dwa pytań o dużą dotykową navi montowaną w mondeo mk3.

1. Czy nawigacja ta odczytuje pliki mp3 i video rożnego typu, jest w niej odtwarzacz DVD?
2. Czy po podłączeniu do navi parrota 9200 będzie on korzystał z mocy radia czy tylko z głośników samochodowych i z własnego 20W wbudowanego wzmacniacza a nie z wzmacniacza radia?

co do pyt 1
odczytuje mp3 nie odczytuje video(czytnik w samej nawigacji to tylko cd)
czytnik w bagażniku do płyt z mapami tylko odczytuje mapy bądź pliki do update softu dvd i cd
odp 2 nie wiem...

LukaszS84
03-04-2011, 19:21
Niestety nie mam żadnego czytnika w bagażniku chyba że jest dobrze zakamuflowany jest jakiś schowek po lewej ale czytnika tam niema mam wersje hatchback jest tak plastikowa kieszeń obszyta materiałem jak reszta bagażnika możliwe żeby poprzedni właściciel to wyją czy są wersje bez tego?

Zaba
04-04-2011, 09:24
Jeśli ten schowek jest na śrubki to trzeba je odkręcic i pod spodem jest czytnik DVD

LukaszS84
04-04-2011, 18:51
Ok znalazłem ale podsumuje nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten czytnik w nawigacji czyta tylko cd czy też format mp3? A z kolei ten czytnik DVD w bagażniku służy do updatu navi czy też softu DVD czy CD. Wiec skoro jest oprogramowanie DVD to nie czyta plików DVD czy to w jednym czy to w drugim urządzeniu?

A jeszcze jedno a jak podłączy się pod wyjście AUX zmieniarkę sd usb i jak do niej wrzuci się film na karcie czy na pendrivie to navi odczyta to czy nie może tak jakie pliki nawigacja czyta?