PDA

Zobacz pełną wersję : Elektryczna szyba



Tomi
20-01-2005, 02:19
Kolejny problem w moim mondku. Prawa przednia szyba elektryczna podczas otwierania zjeżdża w dól najpierw normalnie potem bardzo zwalnia a potem znów idzie normalnie. To samo jest z podjazdem do góry. Rozebrałem boczek przesmarowałem szyny w których chodzi szyba i nic to nie pomogło. Ostatnio to już naprawdę zwolniła ledwo ledwo pojechała. Co to może być i jak to naprawić?

Thor
21-01-2005, 22:24
Witam, mam również podobny problem i niewiem jak sobie z tym poradzić.Silniczek szyby pracuje o szyba dalej nic ani w górę ani w dół.
Może ktoś coś podpowie co z tym zrobić.

Truszek
25-01-2005, 10:27
Prawa przednia szyba elektryczna podczas otwierania zjeżdża w dól najpierw normalnie potem bardzo zwalnia a potem znów idzie normalnie.

U mnie było to samo, ale pomogło smarowanie prowadnic. Wyjąłem szybę, obejżałem prowadnicę, Chyba nawet zmieniłem jej ustawienie, bo za bardzo docierała się w jednym miejscu.

Pozdróffka

Trzastek
27-01-2005, 23:23
Sprayem silikonowym przesmarować prowadnice - pomaga na 3-6 miesięcy. Polecam! Sprawdzone u mnie przy tylnych szybach (przednie tez robiłem ale nie miałem z nimi problemu)

Tomi
01-02-2005, 23:13
Jaki to spray silikonowy????

Tauros
02-02-2005, 00:07
Jaki to spray silikonowy????
Normalny spray, tyle ze psika przezroczystym silikonem :wink: ...W kazdym motoryzacyjnym dostaniesz...Ja nim sprayowalem uszczelki drzwi na zime i sie spisuje/spisal bez zarzutow...

Tomi
02-02-2005, 00:29
Dzięki wielkie, wypróbuję i zobaczymy. :roll:

Pablo81
11-02-2005, 18:03
A co to takiego, że przednie szyby czasem opuszczają i podnoszą się normalnie a czasem jakby w zwolnionym tempie?