PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o tej instalacji gazowej...



Borro
12-04-2005, 11:02
kontynuując temat zagazowania mojego Mondka.......polecono mi instalacje gazową firmy OMVL Dream XXI "N" zbiornik w kole za 3500 zł z montażem i dwuletnia gwarancją.
Może ktoś z klubowiczy posiada takową w swoim Mondku i zechce opisać jak się sprawuje, czy cena jest OK i na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji w aucie.
Jestem uparty i jeżeli się zdecyduję na gaz to już gazownikowi zapowiedziałem, że będę przez cały czas podczas montażu instalacji przy autku i będę patrzył im na ręce :)

Truszek
12-04-2005, 11:11
kontynuując temat zagazowania mojego Mondka.......polecono mi instalacje gazową firmy OMVL Dream XXI "N" zbiornik w kole za 3500 zł z montażem i dwuletnia gwarancją.
Może ktoś z klubowiczy posiada takową w swoim Mondku i zechce opisać jak się sprawuje, czy cena jest OK i na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji w aucie.
Jestem uparty i jeżeli się zdecyduję na gaz to już gazownikowi zapowiedziałem, że będę przez cały czas podczas montażu instalacji przy autku i będę patrzył im na ręce :)

Borro, zapuść ten temat też na AC na forum gazowników. Tam więcej jest kumatych ludzi.

Pozdróffka

RWalentynowicz
12-04-2005, 11:18
kontynuując temat zagazowania mojego Mondka.......polecono mi instalacje gazową firmy OMVL Dream XXI "N" zbiornik w kole za 3500 zł z montażem i dwuletnia gwarancją.
Może ktoś z klubowiczy posiada takową w swoim Mondku i zechce opisać jak się sprawuje, czy cena jest OK i na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji w aucie.
Jestem uparty i jeżeli się zdecyduję na gaz to już gazownikowi zapowiedziałem, że będę przez cały czas podczas montażu instalacji przy autku i będę patrzył im na ręce :)

Ja mam tę instalkę. Powiem tyle: za tę kasę ciężko znaleźć coś lepszego. Jeśli gazownicy dobrzy, to wszystko powinno być w porządku. Ale zastrzeż sobie na starcie, że chcesz wtryskiwacze typu "FAST".

Powodzenia

Borro
12-04-2005, 11:27
kontynuując temat zagazowania mojego Mondka.......polecono mi instalacje gazową firmy OMVL Dream XXI "N" zbiornik w kole za 3500 zł z montażem i dwuletnia gwarancją.
Może ktoś z klubowiczy posiada takową w swoim Mondku i zechce opisać jak się sprawuje, czy cena jest OK i na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji w aucie.
Jestem uparty i jeżeli się zdecyduję na gaz to już gazownikowi zapowiedziałem, że będę przez cały czas podczas montażu instalacji przy autku i będę patrzył im na ręce :)

Borro, zapuść ten temat też na AC na forum gazowników. Tam więcej jest kumatych ludzi.

Pozdróffka


Racja, zapomniałem o tym kąciku, zaraz i tam zapuszczę temat :beer:

Borro
12-04-2005, 13:59
Ale zastrzeż sobie na starcie, że chcesz wtryskiwacze typu "FAST".

Powodzenia

No dobra, przyznam się, ze nie bardzo kumam o soooo choziiii z tymi wtryskiwaczami 8O . Możesz mi to streścić. :jezyk1:

z góry thx :bigok:

RWalentynowicz
12-04-2005, 14:08
Ale zastrzeż sobie na starcie, że chcesz wtryskiwacze typu "FAST".

Powodzenia

No dobra, przyznam się, ze nie bardzo kumam o soooo choziiii z tymi wtryskiwaczami 8O . Możesz mi to streścić. :jezyk1:

z góry thx :bigok:

Chodzi o to, że FAST`y są podobno lepszą waracja standardowych wtryskiwaczy REG`a, które bardzo często były przyczyną wielu kłopotów z tą instalacją. Te nowe listwy mają większą bezwładność a co za tym idzie są znacznie szybsze i dzięki temu można dokładniej ustawić czasy wtrysku. Taka jest przynajmniej teoria, którą wyłozył mi zaprzyjaźniony gazownik.

Pozdrawiam