PDA

Zobacz pełną wersję : Zablokowany pas bezpieczeństwa



kalafior
12-04-2005, 20:55
Taki problemik, zablokował się pas środkowego miejsca kanapy :jezyk1: .
Ktoś z was to przerabiał - da się rozebrać i odblokować? :smash:

Truszek
12-04-2005, 21:49
Taki problemik, zablokował się pas środkowego miejsca kanapy :jezyk1: .
Ktoś z was to przerabiał - da się rozebrać i odblokować? :smash:

Zabieg prosty i skuteczny:

Otwierasz oparcie tak jak byś miał coś długiego do środka zapakować i energicznym ruchem ... zamykasz :satan: i po kłopocie.

Na serio - tym oparciem trzeba solidnie pierd...ć, u mnie puścił po 1-szym razie, ale kol. Szczerba to podobno trzaskał i trzaskał nim puścił :))

Pozdróffka

ujemny
12-04-2005, 22:18
:zly: :nono: Polecam lekture tego artykulu] (http://mkp.alfatel.pl/nuke/html/modules.php?name=News&file=article&sid=30&mode=&order=0&thold=0)

ujemny
12-04-2005, 22:21
Zabieg prosty i skuteczny:

Otwierasz oparcie tak jak byś miał coś długiego do środka zapakować i energicznym ruchem ... zamykasz :satan: i po kłopocie.


No nie takie to proste, bo mi udalo sie zaplokowac pas przy polozonym oparciu. Wowczas nie pierd...iesz oparciem bo pas trzyma. W dolnej klamrze pasa trzeba odnalezc otworek z czerwonym w srodku :hehe: i np spinaczem wcisnac i uwolnic klamre.

Truszek
12-04-2005, 22:31
No nie takie to proste, bo mi udalo sie zaplokowac pas przy polozonym oparciu. Wowczas nie pierd...iesz oparciem bo pas trzyma. W dolnej klamrze pasa trzeba odnalezc otworek z czerwonym w srodku :hehe: i np spinaczem wcisnac i uwolnic klamre.

Jak montowałem zdobyczne oparcie to też mi wciągnęło ten pas - BJS i Navi to widzieli. BJS mówił że traśnięcie pomaga - ja miałem mocowanie zapięcia odkręcone bo oparcie razem z pasem kupiłem.
Za radą kolegi trzasnąłem i pomogło, nawet nie za mocno - ot tak trochę bardziej energicznie.
Myślę że jak trzaśnięcie nie pomoże, to wtedy do atrykułu trzeba sie odwołać :)

ujemny
12-04-2005, 22:35
Oczywiscie, uwolnic klamre i trzasnac! Byle samochod nie stal "z gorki"... :zaklopotanie:

kalafior
13-04-2005, 21:24
No jak ręką odjął :bigok:, dzięki wielkie pusciło za drugim razem :banan:
należy się :beer: jak tylko będzie okazja :party:

szczerba
13-04-2005, 21:32
ale kol. Szczerba to podobno trzaskał i trzaskał nim puścił :))

Pozdróffka

ten cytat przypomina mi anegdotę jak w radiu Erewań mówili, że w Moskwie na pl.Czerwonym rozdają samochody. Okazało się, że nie w Moskwie tylko w Laningradzie, nie rozdają tylko kradną, nie samochody tylko rowery.
Bo ja nie trzaskałem aż puścił tylko ładnie zdemontowałem opisując i zamiszczając fotki.

P.S. Dobrze jest zapamiętać i przećwiczyć odpinanie tego pasa przez wciśnięcie czerwonej zapadki w dolnym uchwycie.

Truszek
14-04-2005, 10:19
ale kol. Szczerba to podobno trzaskał i trzaskał nim puścił :))

Pozdróffka

ten cytat przypomina mi anegdotę jak w radiu Erewań mówili, że w Moskwie na pl.Czerwonym rozdają samochody. Okazało się, że nie w Moskwie tylko w Laningradzie, nie rozdają tylko kradną, nie samochody tylko rowery.
Bo ja nie trzaskałem aż puścił tylko ładnie zdemontowałem opisując i zamiszczając fotki.

P.S. Dobrze jest zapamiętać i przećwiczyć odpinanie tego pasa przez wciśnięcie czerwonej zapadki w dolnym uchwycie.

MAm nadzieję że wybaczysz mi ten nietakt :pad: :satan:

navigator
14-04-2005, 10:36
ale kol. Szczerba to podobno trzaskał i trzaskał nim puścił :))


MAm nadzieję że wybaczysz mi ten nietakt :pad: :satan:

...no fakt, nietakt okrutny :) , bo siakos nie wyobrażam sobie żeby Bogdan podchodził w sposób brutalny do swego bolida żeby cosik w nim pierd...ć :boks: - i w cale Cie nie usprawiedliwia fakt iz napisałeś "podobno".....[mega_zlosnik]... :) :) :)

:satan:

szczerba
14-04-2005, 14:21
MAm nadzieję że wybaczysz mi ten nietakt :pad: :satan:

Oczywiście, że wybaczę! :beer:

Miłośnicy :beer: wszystkich krajów łąćzcie się.

[OT] Kupiłem sobie wczoraj Okocim "Palone" - mniam-mniam, dzisiaj dokupię bo mi "wyszło"