PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot. Pomocy.



coolmarian
12-04-2005, 23:48
W morde. Padły mi baterie w kluczyku z pilotem. Wymieniłem baterie i nie działa. Nie wiem jak go ponownie zaprogramować. Znalałem na forum instrukcje po angielsku ale jakoś nic z tego nie wyszło. Prosze o pomoc. Marcin. :wall: :wall: :wall:

ujemny
12-04-2005, 23:53
Opis krok po kroku:

-wkładamy kluczy do stacyjki
-przekręcamy na pozycję 2 (zapłon)i zaraz potem na 0 (wyłączone) i tak wciągu 3 sekund robimy 4 razy. Dioda kontrolna (koło zegara) zacznie świecić na stałe.
-teraz w ciągu 20 sekund musimy naciśnąć któryś przycisk na pilocie, wtedy dioda mrugnie.
-terez już tylko czekamy aż skończy sie te 20sekund, lub poprostu przekręcamy kluczyk na 2(zapłon) i wyłączamy. Centralny zamek powinien działać jak dawnie.

Ewentualnie czasami pomaga wyjęcie bezpiecznika od c.zamka i ponowne jego włożenie.

U slavo1 w MkII ´97 działa bez problemu. Powodzenia!

krzys125
13-04-2005, 00:00
W morde. Padły mi baterie w kluczyku z pilotem. Wymieniłem baterie i nie działa. Nie wiem jak go ponownie zaprogramować. Znalałem na forum instrukcje po angielsku ale jakoś nic z tego nie wyszło. Prosze o pomoc. Marcin. :wall: :wall: :wall:


kiedyś też myślałem, że to baterie. wymieniłem i :ass:
dopiero potem wpadłem na manewr z bezpiecznikiem i pomogło.

ale sposób podany przez Prezesa sprawdzałem i u mnie też zadziałał. :) :banan: :banan: :banan:

coolmarian
13-04-2005, 00:08
Ide sprawdzić.

coolmarian
13-04-2005, 00:35
Ujemny jesteś debesciak. Pomogło wyjecie bezpiecznika. Dzięki serdeczne. :beer: :beer: :beer: