PDA

Zobacz pełną wersję : [edit]podłokietnik niefabryczny



remik07
08-01-2006, 21:51
jak w tytule.
Noszę się z zamiarem zamontowania podłokietnika, a ponieważ fabryczny panel imho jest niepraktyczny i cokolwiek trzeszczący , to raczej odpada ; w związku z tym:
Czy ktoś u siebie montował,jeśli tak to jaki? co może powiedzieć o codziennym użytkowaniu? Czy lepszy byłby montowany do panela (taki z kieszenią ), czy taki na pałąk i podnoszony
Może inne praktyczne wskazówki , linki?adresy?
Jeden już widziałem na stronce www.kamei.de i nie powiem , na zdjęciu wygląda ładnie , tylko ta cena - obawiam się ,że w kaczorlandii będzie jeszcze droższy

waldemarz
08-01-2006, 23:43
Remiku ale chyba dzialy ci sie pomylily co do poszukiwan. :satan:

remik07
09-01-2006, 15:33
nie , nie pomyliło mi się , mój post nie jest ogłoszeniem reklamowym ani nie dotyczy konkretnej części ,jest natomiast prośbą o wypowiedzi osób korzystających z tego typu przeróbki , lub mogących pomóc w znalezieniu np linku do stron producentów itp.
Mało tego , myślę ,że temat mógłby zainteresować więcej niż jednego posiadacza mdo CLX , dlatego piszę tutaj.
Jeśli strasznie się upierasz , to proszę bardzo , wyedytuję temat postu , co do treści jednak - nie widzę podstaw do "zgłoszenia do moderatora" , zwłaszcza ,że na poszukiwany /poszukiwana nie wiedzieć czemu nie można odpisywać na posty (przynajmniej ja nie mogę)
to tyle,pozdrawiam moderatorów.

Oktan
09-01-2006, 16:57
na razie zostawiam ten temat w tym dziale, jednak w przypadku "odbiegania" osób odpowiadających przeniosę go gdzieś.... indziej

gozma
10-01-2006, 12:50
że na poszukiwany /poszukiwana nie wiedzieć czemu nie można odpisywać na posty (przynajmniej ja nie mogę)

:nono: Oj nie czyta się postów prezesa (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8965)