PDA

Zobacz pełną wersję : Delikatne ściąganie w prawo!



Adrianoss
12-04-2005, 23:27
Podczs jazdy 120-130kmh jak leciutko depne na pedał hampla to tak delikatnie mnie ściąga ale tylko czsami jeśli mocniej to nie.Klocki niedawno wymieniałem! Niewiem czy to kwestia (jak się ustawią) jeśli wiecie o co chodzi to odpiszcie :beer:

MietasM
13-04-2005, 00:08
Podczs jazdy 120-130kmh jak leciutko depne na pedał hampla to tak delikatnie mnie ściąga ale tylko czsami jeśli mocniej to nie.Klocki niedawno wymieniałem! Niewiem czy to kwestia (jak się ustawią) jeśli wiecie o co chodzi to odpiszcie :beer:

Tuleje wahaczy do wymiany. Jedna jest bardziej wybita od drugiej i zmienia się geometria w zależności od tego czy auto przyspiesza czy hamuje.

altoot
13-04-2005, 00:18
Mowiłem ze metalowo - gumowe tuleje wahaczy lecą w MDO bardzo szybko... a to co opisujesz to typowy objaw ich wybicia....


koszt to okolo 100pln za komplet...
przy montazu wazne jest uzycie odpowiedniej prasy do wciskania tych tulejek.... wbite "na chama" młotkiem pojezdza max kilka tys. kilometrów...



PS. wyslij mi jeszcze raz swoj numer telefonu.. tym razem za pomocą PW...

Twoj sms został przez przypadek skasowany przy rutynowej kontroli skrzynki odbiorczej przeprowadzanej przez moją http://autocentrum.pl/gfx/m/serce.gif