PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Cicho grają tylne głośniki



fazi
17-01-2006, 13:26
witajcie. mam pytanie jak w temacie, rozebrałem boczki zamieniłem miejscami i jest tak samo, nawet stare oryginały tak samo grają czyli cicho, zmiana radia na inne też nic nie pomaga, o co chodzi z tymi głośnikami z tyłu :wall:

m3hoo
17-01-2006, 13:36
Jeśli nie ruszałeś ustawień Fader'a w zadnym z radyjek i niezależnie od głośników, jakie wkładasz, dźwięk jest nadzwyczaj cichy, winy szukaj w kablach i ich stykach - nie widzę innych możliwości.

fazi
17-01-2006, 13:47
dzięki za odpowiedź, bedę grzebał dalej. pozdrawiam :beer:

pawulon
17-01-2006, 14:53
witajcie. mam pytanie jak w temacie, rozebrałem boczki zamieniłem miejscami i jest tak samo, nawet stare oryginały tak samo grają czyli cicho, zmiana radia na inne też nic nie pomaga, o co chodzi z tymi głośnikami z tyłu :wall:

Miejscami, czyli lewy z prawym? Czy przody z tyłami?
Jeżeli lewy z prawym, to różnicy nie zauważysz.
Te glośniki z tułu będa grały ciszej od przednich, bo one nie grają całym pasmem, mają obcięte wysokie tony.

m3hoo
17-01-2006, 16:08
Te glośniki z tułu będa grały ciszej od przednich, bo one nie grają całym pasmem, mają obcięte wysokie tony.
Jeśli głośniki nie są oryginalne i radio też nie, to nie powinny grać ani znacząco ciszej, ani nie powinny mieć przytłumionych wysokich tonów (oczywiście, będziemy je słyszeć troszkę ciszej niż przednie z racji tego, że siedzimy od nich dalej).

elmo
18-01-2006, 15:24
podlacze sie pod watek z pytanem zakupilem glosniczki Lanzar VX683 i gosc mi mowil ze pasuja do forda mowilem mu ze jest standard 5x7 owalne a teraz po przyjezdzie do domu patrze a tu na pudelku 6x8 . chce je wlozyc w przednie drzwi. i teraz pytanie czy beda pasowac????