PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] zapach z popielniczki



Artek
18-01-2006, 21:17
Witam

Jak myślicie co to może być?

W samochodzie się nie pali,ja też nie palę.A jak włączam nadmuch to przez pewien czas czuję zapach jak z popielniczki w której zgaszono kilka papierosów.

Czy przyczyną tych zapachów może być nagrzewnica.Nie wiem kto jeździł samochodem z którego mam nagrzewnicę.Może jakiś nałogowy palacz.

Co o tym sądzicie.

I czy jest jakiś sposób na wyeliminowanie tego zapachu?



Pozdrawiam

waldemarz
18-01-2006, 21:23
Z tego co widac to masz autko po przekladce wiec nie wiadomo jakie rurki powkladali od nawiewu, moze z auta po jakims mocnym palaczu. :)) :))

pieciag
18-01-2006, 21:28
Wymień filtr kabinowy i po sprawie. Miałem to samo. Zaraz po pierwszym włączeniu dmuchawy, śmierdziało jak popiołki.

Artek
18-01-2006, 21:41
Dobrze że nie po alkoholiku to by dopiero gorzałką zajeżdżało.A i przy kontroli pan władza by się na mnie dziwnie patrzył jakby tak w kabinie dawało wódeczką.
A ja jestem abstynent.
I koledzy by się mocno uśmiali jakby mi prawko zabrali. :)) :))



Czy to jest ten który znajduje się pod podszybiem.Kilka miesięcy temu wymienili mi filtr kabinowy jak robiłem czyszczenie klimy.


Podobno są jakieś filtry z węglem aktywowanym i bez.


Ewentualnie mogę jeszcze raz wymienić na ten lepszy.


Pozdrawiam

pieciag
18-01-2006, 21:49
Zanim założyłem drugi filtr, trochę pojeździłem bez niczego i może wszystko ładnie się przewietrzyło. Skoro piszesz, że niedawno ci go wymieniali, to może powinieneś zrobić to samo?

waldemarz
18-01-2006, 22:37
Najlepiej jest zalozyc ten filtr z weglem aktywowanym. :metal

werc
18-01-2006, 22:51
...jakby tak w kabinie dawało wódeczką.
A ja jestem abstynent....

:wow: Aaa.... co? - to taki co na piechotę posuwa? :jezyk1:
:beer: :party: