PDA

Zobacz pełn± wersję : Navi Denso [ST220]



kogutu
21-05-2011, 21:47
Witam, mam takie pytanie zakupilem Fordowska mape 2010 do DENSO lecz mam z nia problem gdyz po wlozeniu jej do odtw. DVD- w ogole nie wczytuje plyty wyswietla sie blad, iz na plycie nie ma mapy. Slyszalem, ze moze to miec zwiazek, firmware navi, ale jak wiadomo za wymiane firmaware zabierac sie to takie fifty fifty transaction. Ma ktos jakies pomysly co moze byc nie tak?

WojtasS
22-05-2011, 00:25
hmmm płytę oryginał kupiłe¶ ? jak nie to może to być przyczyn±... firmware możesz zmienić ale do płyty z mapami powiniene¶ mieć płytę z updatem

kogutu
22-05-2011, 01:55
Do płyty z map± nie miałem żadnego updat'a- płytę odkupiłem od znajomego- on mówi ,ze nie wie gdzie ma ten CD z update. Mówi, że gdzie¶ j± posiał bo jej nie używał.

kogutu
27-05-2011, 22:26
Update znalazłem w necie, mapa chodzi lecz okazało się, że chyba padła mi antena bo caly czas znajduje sie na Węgrzech, dodatkowo w menu serwisowym caly czas mam lvl=0. Kto¶ wie gdzie można zdobyć tak± antenę do GPSa? na Alledrogo nie znalazłem żadnej anteny:/

dembu19
27-05-2011, 22:35
Update znalazłem w necie, mapa chodzi lecz okazało się, że chyba padła mi antena bo caly czas znajduje sie na Węgrzech, dodatkowo w menu serwisowym caly czas mam lvl=0. Kto¶ wie gdzie można zdobyć tak± antenę do GPSa? na Alledrogo nie znalazłem żadnej anteny:/

W ASO maj±, tyle że cena ok. 240 zł z tego co pamiętam

WojtasS
28-05-2011, 17:44
oktan u siebie wymieniał... pytaj jego :) i jeszcze popatrz na który¶ sklep z czę¶ciami do forda ford.sklep.pl czy podobne...

Polarny
13-07-2011, 20:23
Lepiej kupuj oryginał. Będziesz miał ¶iwęty spokój, bo kilka osób z tymi dokładanymi miało problemy po jakim¶ czasie. Najlepiej jednak niech się wypowiedz±, którzy taki zabieg wykonywali.

Oktan
13-07-2011, 20:44
oktan u siebie wymieniał... pytaj jego i jeszcze popatrz na który¶ sklep z czę¶ciami do forda ford.sklep.pl czy podobne...


dokładnie - robiłem to u siebie, czyli wymiana podstawki i bata anteny (ten JEST INNY niż do radia bez navi - trzeba o tym pamiętać przy zamawianiu/zakupie), zakup robiony w ASO
sama robota prosta, acz ¶pieszyć się nie polecam :)
aha: po montażu może być konieczne ruszenie się autem - wtedy dopiero układ zacznie namierzanie (u mnie tak było, gdyż po samej wymianie i odpaleniu Denso w trybie serwisowym pokazywał nadal stare dane, dopiero krótka przejażdżka uruchomiła "dziada", robiłem to 2 lata temu)

PS.: kogutu - objawy masz typowe: lokalizacja Węgry, level -> 0 V

barth
27-07-2011, 11:42
Update znalazłem w necie, mapa chodzi lecz okazało się, że chyba padła mi antena bo caly czas znajduje sie na Węgrzech, dodatkowo w menu serwisowym caly czas mam lvl=0. Kto¶ wie gdzie można zdobyć tak± antenę do GPSa? na Alledrogo nie znalazłem żadnej anteny:/
Spróbuj dowiedzieć się w firmie z Rumi:
http://allegro.pl/polskie-menu-ford-visteon-denso-i1718614660.html
Oni naprawiaj± Denso, dokładaja Bluetooth i maj± czę¶ci zamienne.