PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Jak wymienić termostat?



lestad
25-01-2006, 10:57
Hej.

Szukałem, ale nie znalazłem...

Pytanko mam następujące: jak wymienić termostat w 1,6 16V w MKI? Gdzie on w ogóle jest, co po kolei należy zrobić i gdzie odkręcać? Rozumiem, że musze płyn od razu wymienić - ile go potem wlać i jaki?

Z góry dzięki za pomoc :pad: :pad: :pad: :pad:

werc
25-01-2006, 11:38
Przycisk u góry "szukaj" wpisz "termostat wymiana" i odpowiedzi na kilogramy - szanuj pracę kolegów - nie można pisać codziennie o tym samym. Płynu jeśli dobry wymieniać nie musisz, jeśli do :ass: oryginalny forda 50/50 z wodą (najlepiej destylowaną) cena ok 12 zł/l - ale co i ile do Corsy Bóg jeden wie - nie to forum :wall:

P.S. Witamy nowego kolegę :metal :bigok: :beer:

vMZe
25-01-2006, 11:42
Popatrz Tutaj (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=News&file=article&sid=50)

Z jedną tylko uwagą - uważaj na ten cienki przewód odpowietrzający - łatwo się urywa.

krzys-68
25-01-2006, 11:48
I nie zapomnij wyrownac powierzchni laczacych obudowy,bo podczas przykrecania zawsze sie napreza i powtórny montaz to zawsze cieknie

HEVA
25-01-2006, 12:35
Szukałem, ale nie znalazłem...

LIAR !!!!!!!!!!!!!!!!! :zly:

lestad
25-01-2006, 14:15
No dobrze. SORKI!!!

Ale dzięuję za pomoc. Bardzo. Bardzo. Widzę, że to proste jeste jak sikanie. Dam radę.

I na razie nie jestem nowy - chociaż kilka postów wstecz się witałem. Nie mam jeszcze fordziaka prywatnego, ale czasami sobie popylam kolegi i chce mu pomóc. \

A sam będę miał za dwa misiące mk2... Ładnego kombi, pewnie 2,0....

HEVA
25-01-2006, 17:08
A sam będę miał za dwa misiące mk2... Ładnego kombi, pewnie 2,0....

Kupuj, kupuj. To dobre wozy :metal :metal :metal

werc
25-01-2006, 20:34
No dobrze. SORKI!
masz prawo nie wiedzieć, dlatego napisałem co zrobic :))


I na razie nie jestem nowy - chociaż kilka postów wstecz się witałem.

A ja nie kojarzę więc witam

Nie mam jeszcze fordziaka prywatnego, ale czasami sobie popylam kolegi i chce mu pomóc.
To nie ma nic do rzeczy - jast parę osób na forum które nie mają MDO - ważne że chcesz :metal

A sam będę miał za dwa misiące mk2... Ładnego kombi, pewnie 2,0....
:banan: :bigok: :beer: :metal