PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] odpowietrzanie ZETEC'a



myst
26-01-2006, 13:54
Dochodze powoli do wniosku, ze moje problemy z ogrzewaniem srodka wynikaja z zapowietrzenia ukladu chlodzenia - nagrzewnicy 8O .

Czy mozecie mi doradzic jak najlepiej odpowietrzyc ten układ? 8O
dodam tylko ze mam 2 reduktory do gazów (LPG i CNG) :satan: ..

z gory dzięki za instrukcje 'odpowietrzania'
:pad:
pozdrawiam
m.

rafek
26-01-2006, 14:19
o jeju a co to za dwa reduktory bo ja nie w temacie aco do odpowietrzania to nie ma chyba metody choć moge sie mylić poprostu musisz zobaczyc czy woda powracająca z silnika do zbiornika leci ciagle czy pryska

vMZe
26-01-2006, 14:36
Ogrzewanie na maxa, nagrzać silnik i pościskać rurę pomiędzy termostatem i chłodnicą.

Adek
26-01-2006, 17:28
Ogrzewanie na maxa, nagrzać silnik i pościskać rurę pomiędzy termostatem i chłodnicą.

Dokładnie tak :metal

altoot
26-01-2006, 17:53
dodam tylko ze mam 2 reduktory do gazów (LPG i CNG) :satan: ..
.



nie mów, ze masz tego kombiaka z Krakowa, co to jeszcze niedawno na allegro był wystawiany :pad: :pad: :pad:



Pierwsze mondeo o zasiegu B-52 :palacz: :pad:


Musimy sie w tym Kraq styknąc iedy, co by tą instalacje oblookac

myst
26-01-2006, 18:37
szczerze mowiac to nie wiem czy byl na allegro - jesli tak to pol roku temu jakos, bo tyle temu go moj kumpel kupil :) , a ja od niego...

Jak tylko go doprowadze ze stanu 'po włoskiego' :zly: do stanu normalnego, to baaaardzo chętnie dam wszystkim oblookac czerwone B52 :metal

na razie spadam mu odpowietrzac chlodzenie bo zamarzam w srodku , o widocznosci juz nie wspominajac :zly: :zly: :zly:
coz mozna zobaczyc przez centymetrowa warstwe szronu/lodu na przedniej szybie :wall: :wall: :wall:

spadam dlubac :bigok:

myst
27-01-2006, 01:06
wyglada na to ze to rzeczywiscie bylo zapowietrzenie , bo zlalem troche plynu z termostatu, dolalem nowego, odpalilem na otwartym kureczku od zbiornika wyrown. i w srodku cieplutko :banan: :banan: :banan:

dzieki wszystkim za pomoc :bigok:

jutro jeszcze powalcze z uszczelnieniem bo gdzies mi tam pocieka ten plyn ale dzis juz mialem dosc bo 2 godziny odkrecalem jedna piep..oną śrube - czujnik od spodu termostatu (21 a nowy 19) i chyba na niej cieknie, ale to juz na jutro robotka :dres:

:satan: