PDA

Zobacz pełną wersję : [Zachodniopomorskie] Koszalin - awaryjne otwieranie zamków



Upgreydd
17-06-2011, 21:51
AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

ULICA: 1 Maja 22a/5
MIASTO: Koszalin
WWW: http://www.masterkey.koszalin.pl/
TEL: 502 105 177

Witam, chciałem wam polecić tego Pana. Profesjonalnie i BEZINWAZYJNIE otworzył mi Mondziaka. Obdzwoniłem ok. 7 fachowców w koszalinie i okolicach, ten Pan w porównaniu do innych miał sprzęt do otwierania fordów (nie żadne tam poduszki czy łamaki do zamków). Interesowało mnie otworzenie bez odginania drzwi, wybijania szyb czy wyłamywania zamka. Zamknięty był na podwójny rygiel, przez co ciągnięcie za klamki od środka nie dawało nic. Ceny jakie podali mi inni fachowcy wahały się w granicach 150-250zł, a ten Pan był z nimi konkurencyjny i zrobił to w sposób w jaki chciałem. Poza tym podzielił się trochę doświadczeniem na temat zamków fordowskich. Przyjechał (35KM) do mnie i otworzył auto w niecałe 5 minut nie uszkadzając niczego.

Rozmawiałem z nim i powiedział, że jakaś promocja dla klubu będzie, w zależności od miejsca gdzie trzeba dojechać i czy zamek jest "cały" czy już ktoś w nim "mieszał", ceny stałej nie ma.