PDA

Zobacz pełną wersję : Navara 2.5 TD - co Wy na to?



drozdatom
24-06-2011, 23:39
jak w temacie.
mam na oku Nissana Navare
rok 2004 - przelot 224 k km
prosze o opinie itp.

KarolRS
25-06-2011, 00:03
d22 czy d40?

Jezdziłem d40 z 2006 aventura, fajne auto, można polecić jak kogoś nie lubisz. Miała 30tys mil nalotu, serio, wał ukrecony dwa razy w lecie, mst raz padł, nie działajace szyby, fotele, non stop check engine, po wymianie oleju bez przerwy swiecil sie czujnik cisnienia.

Moze ten egzemplarz taki był po prostu.....

było to 2.5 DCI paliła ok 11l/100km.


Pozycja za kierownicą średnia, niewygodne fotele, kropnie buja tym na boki.


Ja bym chyba nie kupil,no moze jakby sie trafila tanio...

drozdatom
25-06-2011, 00:12
d22 czy d40

nie wiem - jeszcze


ukrecony dwa razy w lecie, mst raz padł, nie działajace szyby, fotele, non stop check engine, po wymianie oleju bez przerwy swiecil sie czujnik cisnienia.

to straszna lipa

kedar
25-06-2011, 05:51
2004 to raczej D22, a jeśli to D22 i masz wzrost większy niż średni to problemem będzie nawet samo wsiadanie do samochodu ( konflikt na linii krawędź otworu drzwi i głowa)
będąc już w środku będziesz szurał czupryną o podsufitkę.
pytanie jeszcze jaka buda, ale nawet jeśli z fotelami z tyłu to one raczej tam dla picu są, nadają się tylko do wożenia kogoś za kare :)
poza tym część silników była z wadami materiałowymi, i bebechy wychodziły bokiem.
temat dość szeroko opisywany na forach

samochód raczej tylko do pracy niż do kulania się po mieście

Kamil_ck
26-06-2011, 22:32
Jezdziłem d40 z 2006 aventura, fajne auto, można polecić jak kogoś nie lubisz. Miała 30tys mil nalotu, serio, wał ukrecony dwa razy w lecie, mst raz padł, nie działajace szyby, fotele, non stop check engine, po wymianie oleju bez przerwy swiecil sie czujnik cisnienia.

wał jak dobrze pamiętam to bolączka tego silnika :) most to zalezy od użytkowania.

Arithel
27-06-2011, 11:02
Przez rok jezdzilem navara 2.5 dieslem 2006 rocznik.

Ojciec ma to auto od 4 lat.
Zadnych powaznych problemow samochod nie wykazywal. Jedynei co to komputer zwariowal pod wzgledem pokazywania faktycznego sredniego zuzycia paliwa.
Srednie spalanie naszego silnika to 7.5 litra, w innych egzemplazach moich znajomych srednia wartosc jest sporo wieksza bo ponad 10l

Komfort jazdy? Coz, to jak kto lubi. Ja bez problemu sie przyzwyczailem. Samochod tak wcale nie buja jakby sie moglo wydawac. Nalezy pamietac ze to przeciez nie jest osobowka, tylko pick up.
Wiele osob narzeka ze to auto nie nadaje sie do miasta - ale coz, to takze kwestia przyzwyczajenia. Ja na poczatku mialem problemu z parkowaniem gdziekolwiek, po czasie jak sie wyczuje auto, nie ma juz zadnych problemow. Do tego kierowcy zawsze uciekali i mnie przepuszczano jak chcialem sie gdzies "wepchac" :) malo kto by chcial miec komfrontacji z takim autem ;)

analyzator
28-06-2011, 14:06
to nie jest suv - to jst ciężarówka. Wrażenia nie do opisania jak się nie wsadzi tony na pakę.

Arithel
28-06-2011, 15:29
Powiem Wam - ze miny ludzi ktore widzialy jak taka navara wchodzi w zakrety na recznym - bezcenne :D
Do ciezarowki to jej brakuje ;) Dodge RAMem sie przejedz :D