PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Wyciek z przewodu wspomagania ?



Barrus
06-07-2011, 21:20
Witam - mam pytanie czy ktoś z Was spotkał się już z podobnym problemem i jak najlepiej go rozwiązać niskim kosztem :) Nie jestem fachowcem ale wydaje mi się ze to przewód od wspomagania ... kolorem CZERWONYM zaznaczyłem miejsce niewielkiego wycieku ... Dziękuje za wszelkie rady.

http://w982.wrzuta.pl/obraz/8GNXXjV5omt/111

Linarr
06-07-2011, 21:53
trzeba wymienić tą część co przecieka i tyle w temacie ;)

Barrus
07-07-2011, 14:43
Jestem na etapie szukania nowego "starego" przewodu na szrotach , ale w miedzy czasie chciałbym to jakoś zakleić ... ma ktoś jakiś pomysł jak to najlepiej zrobić ? Cieknie wąż gumowy troszke przed tym łączeniem z metalowym.
Jakby ktoś z ślaska , małopolski miał do sprzedania taki używany wąż wspomagania do mondeo mk2 98r 2.0 benzyna to proszę o info.

mondziak2005
07-07-2011, 17:13
wydaje mi sie ze nie załatasz tego , wiecej zabawy niz to warte , taki waz bedzie ze 20 /30 kosztowal . tylko troszku gimnastyki z załozeniem

Krzychu32
07-07-2011, 19:16
To jest przewód ciśnieniowy ,więc nie za bardzo jest szansa to załatać ,jedyna rada jak najszybciej kupić nowy (używany :) ) i wymienić ;)

Barrus
07-07-2011, 19:33
Tak wiem , że to przewód ciśnieniowy i będzie "ciężko" cokolwiek zrobić ale tak się składa , że musze zrobić jakąś prowizorkę gdyż w poniedziałek jade do władysławowa to jest ponad 600km ode mnie a wyjazdu nie dam rady już odwołać , nie sądze , że znajde zamiennik do poniedziałku bo jak narazie kiepsko szukanie idzie .... Może ktoś łatał tymczasowo takie węże i wie jak to najlepiej zrobić ? dziurka jest jak narazie jak od igły i wyciek jest stosunkowo narazie nie wielki ...

rajman
07-07-2011, 21:09
tasma tarmokurczliwa, obwiazac nie za grubo i probowac latac opalarka na goraco. taka domowa metoda wulkanizacji : )