PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] co sadzicie o firmie: GODULA



daro5555
31-01-2006, 21:16
:satan: Tuningowal ktos tutaj swoje MDO jak oceniacie ta firme, jak sprawuja sie wasze autka po tuningu u Goduli?

:beer: http://www.godula.pl/index.php?change=pl

Z gory dzieki! :beer:

serdel
31-01-2006, 21:41
nie tuningowałem tam auta,ale moge powiedzieć że firma tego pana zna sie na rzeczy,polska czołówka je¶li chodzi o tuning nie tylko ten zaawansowany

Blady
02-02-2006, 03:30
Witam:) Nie Goduly tylko Goduli:) Gosc jest SOOPER FACHMEN I SOOPER RAJDOWIEC:) A co ja bede chwalił sasiada:):) Dobry jest i tyle. Polecam:)
Jedno jeszcze ...nie pojawiaj sie u niego z ciemnymi szybami albo z jakimis brewkami bo wywali na zbity pysk.
POZDRAWIAM
aha do najtanszych raczej nie nalezy:)

Bommb
22-10-2010, 12:07
Temat, może i stary ale wypowiem się na temat Goduli :)

Chipowałem u niego w 2007 roku Peugeota 406 Coupe 2.2 HDi. Z seryjnych 136KM, moc delikatnie została podniesiona na 150KM i 360Nm :) Więcej nie potrzebowałem. Miało być bezpiecznie.

Przy robieniu programu okazało się, że FAP był przytkany, co ograniczało przyrost mocy. Nie było to żadnym problemem dla Pana Goduli. Filtr cz±stek stałych został wyczyszczony. Z efektów byłem zadowolony do samego końca, czyli momentu sprzedaży 406 :)

Podsumowuj±c. Pełen profesjonalizm. Pan Godula osobi¶cie pisze programy, nadzoruje cały proces. Jednym słowem jest do naszej dyspozycji cały czas :) Cena rzeczywi¶cie jest wyższa niż w innych firmach, jednak trzeba się zastanowić czy nie lepiej zapłacić trochę więcej i nie mieć problemów niż przyoszczędzić... :)

jarku
22-10-2010, 12:44
Temat, może i stary
nie wiem czy można jako¶ to sprawdzić, ale to chyba rekord w odgrzebaniu kotleta: 1722 dni! :)

OTTO
22-10-2010, 22:44
Temat, może i stary
nie wiem czy można jako¶ to sprawdzić, ale to chyba rekord w odgrzebaniu kotleta: 1722 dni! :)
Szukajka zadziałała tak jak powinna :rotfl:

Bommb
23-10-2010, 10:52
Nowy jestem, przegl±dam systematycznie forum i akurat trafiłem temat, na który mogę się wypowiedzieć :P Ale rzeczywi¶cie odgrzebałem kotleta :D

Może jednak moja opinia się komu¶ przyda :) Sorry za OT.