PDA

Zobacz pełną wersję : [MK4] Navigacja duza jezyk polski ?



r3zio
07-07-2011, 18:05
witam,
posiadam Mondeo z 08r. z duza dotykowa nawigacja, mam pytanie czy jest mozliwosc wgrania tam polskiego jezyka ktory by oblugiwal nawigacje jak i cala reszte. Dodam ze na malym kompterze converse (przy zegarach) mam mozliwosc ustawienia jezyka polskiego.
z gory dzieki za info
/pozdrawiam

Kapsel_lg
07-07-2011, 23:09
jest możliwośc poloniozacji. cena ok 500 zł, polonizacja nieautoryzowana przez Blaupunkt. Szukaj na Allegro.

wojtbf1
10-07-2011, 22:36
Rozmawiamy już o tym tutaj : http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/58695-Mk4-Du%C5%BCa-nawigacja , po co drugi taki sam temat......

Kapsel_lg
10-07-2011, 23:26
ale kolega założył ten temat który wskazuje bezpośrednio na związek z pytaniem (czyli patrz tytuł tego wątku). Dlaczego odsłasz go do tematu gdzie polonizacja jest tylko wspomniana a później już o samych aktualizacjach jest wątek?
Temat więc jak najbardziej zgodny z zasadami forum. Nie wprowadzaj kolego ludzi w błąd.

wojtbf1
10-07-2011, 23:51
W pierwszych czterech postach w tamtym temacie jest odpowiedź na zadane przez kolegę pytanie.....gdzie Ty tu widzisz wprowadzanie w błąd.....??????? Na miejscu moda ja bym ten temat skasował......

Kapsel_lg
10-07-2011, 23:58
nie będę dyskutował i zaśmiecał tego posta. bład taki że tamten temat to temat rzeka (że już nie wspomnę nieprawidłowy tytuł który nic nie mówi bo może byc też np. o wersji FX) i do zsypu się nadaje ale - nie gniewaja się kolego - Twoja wypowiedź bo zaśmiecasz ten prawidłowo założony post z konkretnym pytaniem i prawidłowym tytułem wskazującym na treść.

I pozdrowienia dla mieszkańca miasta gdzi eprzez wiele lat jeździłem do dziadków i gdzie do dziś mam rodzinę.

madziks
11-07-2011, 20:53
Spokojnie Koledzy, bez nerwów :bigok: Jak trzeba to zmienię tytuł i będzie po kłopocie. Był to jeden z moich pierwszych postów na forum, więc prosze o trochę zrozumienia.

---------- Post dodany o 19:53 ---------- Poprzedni post dodany o 19:52 ----------

tytuł zmieniony, można kontynuować tamten wątek.

Kapsel_lg
11-07-2011, 20:56
Ależ Twój tytuł jest w 100% zgodny z regulaminem forum i nie masz czego zmieniać. To temat na który powołuje się wojtbf1 jest tematem rzeką czyli o wszystkim (choc krótką rzeką :) )

madziks
11-07-2011, 21:02
taaa i napisałeś, że nadaje się wprost do zsypu... coś się gubisz w zeznaniach :satan: :satan:

Kapsel_lg
11-07-2011, 21:48
Nie ten post tylko tamten ogólny nadaje się do zsypu (co wyraźnie napisałem).
Kolego poczytaj zasady forum i jak winien wyglądać prawidłowy tytuł wątku czyli punkt 15 regulaminu forum.

W tym momencie zaczynasz/zaczynamy zaśmiecać ten prawidłowo rozpoczety wątek.

madziks
11-07-2011, 22:04
Kolego chyba Ci się coś pomyliło...

Jak byś nie zauważył Kolega wojtbf1 odnosi się do MOJEGO wątku (nazywajmy rzeczy po imieniu... post to jest Twoja jednorazwoa wypowiedź, posty znajdują się w wątkach...) http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/58695-Mk4-Duża-nawigacja-Blaupunkt-spolszczenie-aktualizacja-i-mapy

Napisałam Ci, że zmienie tytuł tamtego wątku, żeby było wiadomo o czym gadamy i żeby nie było 2 takich samych wątków...

Odpisałeś mi...


Ależ Twój tytuł jest w 100% zgodny z regulaminem forum i nie masz czego zmieniać. To temat na który powołuje się wojtbf1 jest tematem rzeką czyli o wszystkim (choc krótką rzeką )

a teraz napisałeś mi...


Nie ten post tylko tamten ogólny nadaje się do zsypu (co wyraźnie napisałem). Kolego poczytaj zasady forum i jak winien wyglądać prawidłowy tytuł wątku. W tym momencie zaczynasz/zaczynamy zaśmiecać ten prawidłowo rozpoczety wątek

O co Ci w ogóle chodzi?? Raz mi każesz czytać regulamin a drugi raz mówisz, że tytuł jest poprawny... Weź czytaj uważniej i nie będzie problemu z zaśmiecaniem... To po pierwsze... A po drugie to nie jestem Twoim KOLEGĄ tylko jak już coś KOLEŻANKĄ!!!

Kapsel_lg
11-07-2011, 22:24
Cyt. Ale Twój... był moim błędem i odnosił się do autora niniejszego wątku.
Przepraszam za Kolegę Koleżanko.
Gdybyś przeczytała dokładnie moją odpowiedź skierowaną do wojtbf1 wiedziałabyś o który post chodzi i który nadaje sie do zsypu. Myślę że teraz to jasne.

madziks
11-07-2011, 22:28
Ja to wiedziałam wcześniej już, dlatego tym bardziej zdziwiła mnie Twoja wypowiedź "Ale Twój..."

Tytuł jest już zmieniony, teraz wiadomo o czym rozmawiamy. Tak jak pisałam był to mój pierwszy wątek na forum wtedy, więc troszkę wyrozumiałości proszę :) :) Możemy się tam przenieść już??